Reklama

Incest

Návštěvník (Pá, 23. 4. 2021 - 11:04)

Jaky pak mají asi pocit když si sou vědomi zájmu ze strany syna?

Návštěvník (So, 24. 4. 2021 - 10:04)

No to je otázka, ale ženy obecně myslí na sex stejně tak jako muži. Možná by se ale u ženy takovéto vědomí mohlo proměnit v nějaké spontánní chvilce v nečekanou hlubokou erotickou touhu po milostném aktu.

A (Čt, 22. 4. 2021 - 09:04)

Někteří pubertální kluci nebo i dospělí muži které vzrušuje myšlenka na intimní vztah s vlastní matkou to tak prostě v sobě mají dané od přírody a jen těžko se asi takovým myšlenkám dokáží bránit. Stejně tak podobně jsou na tom i některé ženy které jsou ale zase od přírody více submisivní než muži, dokáží to v sobě více potlačit a spíše skrytě vyčkávají na signál opačného pohlaví než by se sami k něčemu takovému odhodlali. Když se potom ale taková ta intimní imaginární hráz mezi nimi prolomí tak se to může mezi nimi odehrávat a mohou v sobě poznat a nalézt i jiné city než k sobě chovaly předtím. Takové věci se prostě mezi lidmi někdy stávají a možná se to děje více než je známo.

Návštěvník (Čt, 22. 4. 2021 - 21:04)

Zajímal by mě názor psycholozky, mám to podobně často na ni myslím ale cítím se provinile

Šárka (Pá, 23. 4. 2021 - 00:04)

Nemusíš se cítit provinile, takové projevy má mnoho kluků a mužů, související s mateřským pudem, neboť to jsou matky které vás porodily a máte k nim nejníže. Navíc existuje i takzvaný Oidipův komplex, syn tíhne k matce, dcera k otci. Incest je v mnoha rodinách, jen o tom nikdo nemluví a pravda vyjde najevo jen ve vzláštních případech.

Návštěvník (Pá, 23. 4. 2021 - 02:04)

Šárko děkuji, jen by mě zajímalo jak by mamka reagovala kdybych ji to řekl

Šárka (Pá, 23. 4. 2021 - 04:04)

To bych musela vědět více podrobností, pokud to nechcete řešit zde, napište na [email protected]

Návštěvník (Pá, 23. 4. 2021 - 05:04)

Raději to budu psát tu, co by Vás zajímalo konkrétně? Věřím že takových případů je víc

Anonym (Čt, 22. 4. 2021 - 22:04)

V jakém smyslu

Abe (Út, 20. 4. 2021 - 02:04)

Zažil jsem celou rodinu. Máma , táta, dvě holky, dva kluci, kteří mezi sebou šukali naprosto bez zábran a nikdo to neřešil. Dělali to bez studu i přede mnou. Když jsem to řekl mámě, byla v šoku, ale nařídila mí, že o tom nesmím mluvit. Takových rodin musí být mnohem více, ale nikdo to neřeší, jakoby si celospolečenskou demenci stát přál.

Steve (St, 21. 4. 2021 - 22:04)

To u vás doma vid' ... Vůbec bych se nedivil.

Abe (St, 21. 4. 2021 - 23:04)

Nabízím dohodu. Ty si nebudeš všímat mne a já tebe. Pokud jí nepřijmeš, rád si tě "vychutnám". Věř mi, že v tom mám velkou praxi. Jenom mne bude mrzet, že se budu muset odchylovat od daných témat. Příjemnou zábavu přeji.

Steve (Čt, 22. 4. 2021 - 17:04)

:-D Tak už ses sám levně dobrovolně chytil. Mazec. No mě je to jedno, já jenom žasnu co vše máš za ssebou - to je docela unikát.

Abe (Čt, 22. 4. 2021 - 23:04)

Zřejmě nečteš všechny mé příspěvky. To by jsi si odpustil to: "levně dobrovolně chytil". Co mám za sebou není většinou moje vina, ale přesto na to moc pyšný nejsem. Prostě jsem to potřeboval ventilovat a ulevit přetlakům různých vzpomínek.

Steve (So, 24. 4. 2021 - 02:04)

Aha, tak to jo ... V tom případě je mojí povinností se omluvit. Netušil jsem z jaké problémové rodiny pocházíš ... to je vážně děs. A to se nikdo nezajímal (třeba sociálka či jiné úřady) o tom co se u vás děje? Vždyt' za Komančů se bárco hlídalo a šlo po neřestech tvrdě ... Já si pamatuju jak spolužačka si jednou přinesla tajně do třídy nějaký erotický časopis (údajně sehnaný z polska) a jaká pak byla ostrá reakce třídní ... Pamatuju si na to koliko bylo ve třídě řevu od přísné třídní - špendlík by bylo slyšet kdyby spadnul. Samozřejmě že okamžité spojení s rodiči a na konci pololetí byla i za to 2 z chování. Dnes se nad tím ani nikdo nepozastaví když si někdo otevřenějakej erotickej časák.

Proto se divím, že se tam nikdo o vás nezajímal ...

Abe (Čt, 29. 4. 2021 - 00:04)

Pohraničí, hodně cizinců, hlavně Němců, uzavřená společnost. Matka byla významná osobnost, hodně lidem pomáhala, hodně věděla a mlčela. Proto byla téměř nedotknutelná. Navíc tenkrát po válce "šukal kámen cihlu". Morálka byla značně volná. O incest, nebo sex nezletilých se nikdo nezajímal. Nakonec do našich záležitostí nikdo, kromě pár zapojených nikdo neviděl a ani nechtěl vidět.

Fro (Út, 20. 4. 2021 - 14:04)

Kdo by co asi řešil když to spolu dělají dobrovolně a ze své vlastní vůle. Možná mohou být i do sebe zamilovaní a mají mezi sebou tajný milenecký poměr, nebo to dělají jen z fyzické potřeby, nebo prostě jen jeden z jakési náklonosti tomu druhému vyhoví, ale každopádně jestli takový vztah je mezi nimi oboustraně dobrovolný, tak to určitě někde na sebe nebudou vyprávět.

Abe (Út, 20. 4. 2021 - 23:04)

Ne každému se to líbí. Jeden z účastníků těchto rodinných orgií, si to odnesl do manželství. Když to zkusil s vlastní dcerou, tak jej manželka udala a on strávil několik let v kriminále. Není vše tak idylické.

Andrea (Út, 20. 4. 2021 - 03:04)

Pokud šukají mezi sebou navzájem a dělá jim to potěšení, nevím proč to řešit. Zajímá mě, cos tam dělal ty, když to dělali před tebou ? To tě pozvali aby ses na ně díval, jak šuká celá rodina ?

David (St, 21. 4. 2021 - 21:04)

Přesně, souhlas.

Reklama

Přidat komentář