Reklama

alkoholismus

ytong (Ne, 14. 2. 2021 - 03:02)

No,já s ním určitě problém nemám ! Já a Jack Daniels, jsme nejlepší kamarádi !!

Návštěvník (So, 13. 2. 2021 - 01:02)

Jo a pak se možná stanete slavní, až s vámi natočí Bejr video jak u vohně někde pijete víno.

Návštěvník (So, 13. 2. 2021 - 01:02)

Ať si každý pije jak chce, ale ať nečeká, že až bude chtít, tak se mu to povede omezit na původní úroveň. Je to jako s forbesem, na který jsem také expert amatér, sice nepiju ani nesázím, ale věnuji se laickému poradentství. Takže chlastejte , ale nečekejte, že vám dám pak korunu do klobouku až se propijete do první ligy, kdy nic jiného než alkoholikovo víno ho nezajímá.

ytong (St, 10. 2. 2021 - 05:02)

Pokud chlastám za své-je každému hovno do toho,jestli jsem kořala,nebo ne !!!!! A my ochlastové,jsme takový,přítulní lidé,furt se smějeme až padáme na huby,je s námi psina,hlavně po půlnoci se starou v pelechu !!

Fred (Čt, 11. 2. 2021 - 18:02)

A ty seš ten samej případ jak ytong, tudíž buď jeden hňup nebo jednovajecny dvojčata. Nic t ak strašného se nemůže narodit samo.

ytong (So, 13. 2. 2021 - 01:02)

Hele střízlivý Frede,ty máš potíže se čtením? Nebo chápáním? Nebo oboje? Jinak si to tvé blouznění nedovedu vysvětlit !! Nehledě na to,že ani nerozpoznáš,komu vlastně odpovídáš !!! Pak jsi tu za korunovaného hňupa ! Už jenom tvé narození je velká hříčka přírody! Zřejmě si upadl hned po narození,ze stolu na hlavičku!

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 12:02)

O: zbyněk ZBOŘIL

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 12:02)

Zdeněk Bořil je frajer. Mohl pomoci národu s chlastem, místo toho ho sundali za vlády pravice a dali tam neschopného člověka , který nic proti velkým zájmům výrobců prodejců distributorů, zkrátka obrovské alkoholové loby neudělal. Ono totiž likvidace lidí alkoholem nějak prospívá kapitalistovi.

Návštěvník (Po, 8. 2. 2021 - 18:02)

Býávalý Národní protidrogový koordinátor Zdeněk Bořil u Štrunce, který se k němu choval arogantně, patrně proto, že je z Plzně, která vyrábí alkohol i pivo celosvětově, tudíž má své zaujaté zájmy si uchovat reputaci u lidí a patriotů v Plzeňském kraji odkud asi vyráží za děláním kultury do studia seznamu.cz v Praze.
Je to jednoduché. Alkohol je silná nebo slabá droga, záleží na tom jak často a jak moc se vypije.
Tudíž by bylo dobré zavést nějakou hladinu, kterou mohou mít lidi v hopsodách a tu kontrolovat. Opilec je víc nafetovanej než kdejaký narkoman, když vyleze z hospody a klátí se domů a ohrožuje lidi.

Marek (Po, 8. 2. 2021 - 17:02)

Reprezentativní průzkum Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR, který zjišťoval chování lidí v karanténě na jaře 2020, ukázal, že 18 % respondentů během nouzového stavu zvýšilo svůj příjem alkoholu.

Marek (Ne, 7. 2. 2021 - 12:02)

Chci se pozeptat,jestli když se přestane pít alkohol, jestli máte zkušenost, nebo z blízkých přátel víte, zda se zhubne. Mám totiž nadváhu a chtěl bych si to zjistit.

Fred (Čt, 11. 2. 2021 - 18:02)

Tak se vykašli na "pozeptavani" a zkus to nebo jdi zas prudit do jiných diskuzi... Jestli máš tolik času, abys otravoval na různých fórech, tak se jdi proběhnout, pročistí se ti hlava a nebudeš všude za primitiva.

Pavkol (Pá, 29. 1. 2021 - 11:01)

loni jsem jel tramvají abyl nějak zničený buď z letního vedra nebo z práce jedna holka mě pustila sednout měla tam (přes uličku) dítě i manžela ale dala se se mnou do hovoru nevím co mě to napadlo ale za tu její starostlivost jsem jí před tím dotyčným pohladil po zádech a protože měla to co měla nahoře vyhrnuté podařilo se mi dostat na holá záda která hřála jako kamínka protože se před tím ptali na můj zdravotní stav tak věděli že jsem epileptik když jsem si po tom pohlazení zad uvědomil do jaké situace jsem tuhle holku dostal hned jsem se omlouval tomu manželovi a ten naštěstí zachoval dekórum a řekl že mají jednoho kamaráda taky s epilepsii tan se k ní taky takhle chová. ale mám pocit e mi to prošlo jen proto že jsem jí dal napít vody a pohladil si jejich psa ale proč to sem píšu když jsme se loučili a dala mi přátelský polibek na tvář připadla mi lehce ovíněná. takže já bych opilý být nedokázal ale opilost někoho jiného se mi loni 9. 7. takhle krásně vyplatila

Návštěvník (Pá, 29. 1. 2021 - 01:01)

První únor je svátek všech abstinentů. Stačí dát tři nebo čtyři a to mezi tím a je to v suchu.

Návštěvník (Čt, 28. 1. 2021 - 00:01)

Když tohle někdo vydrží 3,5 roku se nedotknout nějaké drogy, tedy i alkoholu, pak má šanci že to zvládne...

Návštěvník (Čt, 28. 1. 2021 - 00:01)

Možná někoho překvapím, ale 3,5 roku abstinovat a to totálně bez nějakého selhání, je naprostá předpoklad k trvalé abstinenci a vyléčení se z jakékoliv závislosti, alkoholu nevyjímaje.

Návštěvník (Čt, 28. 1. 2021 - 00:01)

Alkoholismus je téma diskuse. Nejsi na zábavě nebo na prodeji alkoholu lidem. To běž na alkohol.cz!
Alkoholismus je smrtelná nemoc. Podobně asi jako kalorické jídlo není škodlivé pro někoho kdo sportuje a je mladá, žije aktivně, a dostává to od maminky třeba za odměnu po jídle jako dezert. Ale pro někoho s těžkou obezitou je to smrtelný návyk. Třeba se konzumaci některých složek potravy jako tuky a cukry v ryzí podobě zcela vyhnout.

Karel (St, 27. 1. 2021 - 12:01)

Já jsem hlavně nikdy nepochopil, co je na pití alkoholu špatného. Já kdybych se denně neožral, tak už bych se dávno oběsil. Takhle už to dělám asi 25 let a nedělá mi to žádné problémy. Stejně jednou pít přestanu. A bude to tehdy, až umřu. Tak nevím, proč bych to měl řešit.

Návštěvník (St, 27. 1. 2021 - 12:01)

Celkem lékaři nedoporučují pít bez rizika závislosti více, než 7 (4% alkoholu ) piv týdně nebo 6 (5%alkoholu) nebo ekvivalent týdně a rozprostřít tuto konzumaco do nejméně 3 a více dnů v týdnu (vyrovnaně např 2 + 2 + 3 nikoli 5 a 1 a 1).
---------------------------------------------------------------
V ČR jsme ovšem neandrtálci...

Návštěvník (So, 23. 1. 2021 - 00:01)

Nebývalou reklamu dělají alkoholu hospodští, závozníci do restaurací a majitelé horských restaurací a personál, kteří ožralí dobývají Prahu a vyvádějí tu nepředloženosti.

Reklama

Přidat komentář