Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Karolína (So, 10. 4. 2021 - 15:04)

Už jsem čůrala. Sama jsem se schovala za dříví a musela jsem rychle dolů kalhotky a punčocháče a na bobku to už bylo s čůráním hned a čůrala jsem rychle jsem to měla všechno. Pohoda už se mi nebude chtít zase a asi až později.

Návštěvník (So, 10. 4. 2021 - 15:04)

A vyčůrala by ses s holkou nebo s klukem nebo jen sama?

Návštěvník (So, 10. 4. 2021 - 14:04)

To musí být protivné každou přestávku ne? U holek bývá vždycky fronta a pokud to nedokážeš dlouho vydržet musí to být hrozná situace. Je to kamarádka, ona to pochopí a nebo jdi prostě někam stranou to pochopí ještě víc.

Holkočůr (So, 10. 4. 2021 - 14:04)

Napiš jak jsi čůrala.

Návštěvník (So, 10. 4. 2021 - 12:04)

A jak to řešíš ve škole?

Karolína (So, 10. 4. 2021 - 14:04)

Chodím skoro každou přestávku. O hodině vydržím. Jen když jsem nastydlá tak někdy odejdu. Dneska to jde ,taky jsem čůrala normálně už bez komplikací a venku ještě ne,ale jsem venku tak možná budu,už se mi trochu chce, ale tady je jen kámoška na druhý straně a s ní se nestydím vyčůrat u ní.

Karolína (So, 10. 4. 2021 - 12:04)

Někdy se mi to stává. Ale tak jednou za rok asiale když se mi chce na záchod tak musím brzy jít nebo to nevydržím dlouho. A tak jdu i když jsem někde venku rychle do kouta a musím čůrat.

Klára (So, 10. 4. 2021 - 11:04)

Lucko, my se po obědě vydáme tady prozkoumat okolí. Čůrala jsem na zahradě, ale schovala jsem se za takový výstupek a schovala pipinku dolů a Niki se chtěla koukat,ale neviděla jen slyšela jak čůrám a pak viděla loužičku a ona udělala taky, ale kousek vedle a ukázala pipinku jak jí čůrá. Je tady trochu pod mrakem,ale třplo a tak někam vyjedeme.

Holkočůr (So, 10. 4. 2021 - 12:04)

Já bych se na tvé čůrání s radostí díval kdybys mi pipinku neschovala za roh.

Lucka (So, 10. 4. 2021 - 10:04)

Klárko zdravím taky a dnes se také vykolébáme někam ven. Už jsem ok po včerejšku a ani moc nečůrám a i ráno jsem čůrala jen průměrně. Asi se musím dovodnit po těch dvou dnech jak mi bylo špatně.

Klára (So, 10. 4. 2021 - 07:04)

Karolíno, nic si z toho nedělej, to se může stát a mně se to taky už někdy stalo a ségře taky a tak se umyješ a převlékneš a dobrý. Já jsem dnes se nepočůrala tedy ,ale chtělo se mi hodně jako většinou ráno, ale čůrala jsem až když jsem si stáhla kalhotky a měla pipinku a zadeček v záchodě a pustila jsem taky silný proud. Niki přišla taky a vyčůrala se podobně hodně, protože ráno mívá taky po noci bříško plný. Míšo já většinou vydržím do rána a v noci chodím málo často a spíš na chaloupce chodíme i s Nikou čůrat někdy když se vzbudím. Nika se tam donedávna bála chodit v noci a tak aby se nepočůrala tak tam měla nočník u postele , ale pak jsme nechávali světlo svítit v noci na záchodě a to už se tolik nebála ,ale stejně jen se mnou. Mamča už je vzhůru a trochu prý měla bolesti v noci, ale prý snad dobrý. Tak uděláme s Nikou snídani. Koukáme na hnízdo. Čápi tam teď nejsou, asi odletěli něco najít k jídlu. Hlavně, že slezl sníh a je už teplo. Možná si uděláme dnes nějaký výlet, ale na chaloupku asi ne. Počkáme na příští víkend.

Zuzka (So, 10. 4. 2021 - 09:04)

Taky koukám na ty vaše čápy . Moc hezké. Taky jsem.po ráno učůráná ,už jsem byla podruhé.

Mirek (So, 10. 4. 2021 - 07:04)

To je Klárko příjemné probuzení, když tu najdu od tebe takové krásné povídání. A Karolínko, od tebe taky, i když trochu s nehodou. Napiš o čůrání i bez nehody. Holky krásný slunečný a vyčůraný den !

Karolína (So, 10. 4. 2021 - 04:04)

Je mi 15 let a rozhodla jsem se svěřit. Už je to dobrý ale před chvili jsem se počůrala. Zdálo se mi že čůrám na záchodě a byla jsem v posteli a trochu jsem se počůrala ale hned jsem vyskočila z postele a pospíchala na záchod ale nemohla jsem vydržet a čůrala jsem stejně trochu dál a i když jsem se držela rukou za pipinu tak jsem si počůrala i ruku přes kalhotky a než jsem doběhla na záchod tak to povolilo a počůrala jsem se tak že do záchodu jsem už vyčůrala jen zbytek a všechno bylo na nohách a mokrá cestička na chodbě a mokrý kalhotky a ruka a zadek prostě všechno. Tak jsem to uklidnila a omyla si ve sprše pipinu zadek a nohy a už je to dobrý. Píšu to proto že ty příběhy tady čtu dlouhou dobu a ještě jsem se napsat neodvážila ale od této chvíle se už stydět nebudu. Něco se ve mně posunulo. Jsem že Slavětína na Moravě. Mám bráchu ale ten je starší a už bydlí sám ve Vsetíně. Pokusím se ještě usnout.

Tereza (So, 10. 4. 2021 - 05:04)

A to se ti stává často? Abys třeba nebyla nemocná . Já se naposledy počůrala loni,ale to jsem byla opilá , ale to je jiná situace než tvá.

pepan (So, 10. 4. 2021 - 05:04)

Tak tě vítám za sebe mezi námi. Moc hezky jsi to popsala. To se ti stává často nebo spíše náhodou? A napíšeš častěji jak čůráš jako sem píší jiný holky v tvým věku?

Z (So, 10. 4. 2021 - 06:04)

Z

Míša (Pá, 9. 4. 2021 - 22:04)

Klárko, já ti moc děkuji za odpověď a přeji dobrou noc. Chodíš taky v noci na malou nebo to vydržíš? Já když to vydržím tak pak ráno čůrám a nemůžu se vyčůrat protože to furt teče a to se zase líbí mýmu a on chodí ráno se mou.

Zuzana (Pá, 9. 4. 2021 - 20:04)

Kláro děkuju ti za odpověď, ikdyž myslela jsem trochu podrobněji co je tam zajímavého k vidění. Dívala jsem se na mapu a je to hodně malá obec, ale ta spolužačka tam jezdila ráda, tak asi tam je něco atraktivního.

Holkočůr (Pá, 9. 4. 2021 - 19:04)

Krásný čůráníčko.

Reklama

Přidat komentář