Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Někdy jo, (Po, 12. 4. 2021 - 22:04)

ale pak v květnu mrzlo. A to je pro přírodu horší.

ytong (Út, 13. 4. 2021 - 05:04)

Oni umrzli cigoši ?

katong (Út, 13. 4. 2021 - 07:04)

ne vole, meruňky.

Andrea (Po, 12. 4. 2021 - 17:04)

Také si myslím, že je to normální dubnové počasí, navíc příroda potřebuje vláhu, alespoň je čas na knížku.Milu,neboj, přijde teplo

Miluna (Po, 12. 4. 2021 - 22:04)

Kdyby zapršelo a bylo teplo tak v pohodě ale je tady téměř nula celej den:-( a na dalších sedm dní počasí taky špatný.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 16:04)

Ale ne. Normální aprílové počasí. Je dobře, že se to vyblbne teď, snad nebude hnusně o zmrzlejch v květnu.

Miluna (Po, 12. 4. 2021 - 12:04)

Tak jsme Alešku na tom nějak podobně.Já taky s jinejma chlapama nic.Neni nějak na to nálada.Dala sem na fb ze včerejšího posezení kde ráda někdy sedávam.Dnes už je zase strašně venku.Sem celkem nervozní protože od Sergeje z práce dnes ten chlap nejel s kterym Sergej jezdí,tak musel Sergej na kole a to je to 10km a do toho to hnusný počasí,tak mě to znervozňuje v čem musí jet! Vítr,uchcává se sněhem,hnus!!! Sem moc ráda jestli mě máš taky rád jako já tebe.Já v tobě cítim že mi prostě tak nějak chápeš,moje nálady i někdy vyhledávání samoty.Jak třeba se vrátíš unavenej z práce a sedneš rád ke knize tak já právě když se člověk vrátí unavenej,tak i rád sedí a mlčí a tohle je v páru na hovno když pak někdy je někdo povídavej a druhýmu se chce odpočívat a mlčet a snaží se to nedávat najevo aby druhýho neurazil.Víš jakej Sergej někdy je a nechápe mě,bere si to nějak osobně proti němu jakože sem odmítavá,přitom za tohle nemůžu a nemyslim to zle,ty bys to určitě chápal.Proto ráda chodim odpočívat na osamělá místa ale k tomu potřebuju už normální počasí.Duben utíká a zatim se to teda moc nepředvedlo to počasí,tohle neni jarní ale zase zasraná zimní otravná sračka s mizernejma u nás 4°C..vytáčí mě to!! Proč se to furt otáčí ten vzduch!! Včera sem proudil z jihu a dnes ze severu ale proč se to pořád otáčí!!! Ale dnes se měli otevřít ty okresy tak bych ráda nějakej den už vyjela někam vlakem až bude zase normálněji.Jinak já v práci docela dobrý.Akorát co mě dožralo tak se mi povedlo po té době najít respirátor v kterym se v celku nedusim a netekla mi pod nim zatim ani rýma,což je zázrak.Nemam sice vyzkoušíno jak by to bylo ho mít několik hodin ale zatim co sem ho měla do hodiny tak tenhle sem vydržela ale to sem ho nemohla najít dřív!!! Přeci jen u Vietnamce sem mohla vydělat 18..No radši nic no.A sem zvědavá co budem dělat s tim očkovánim? Nevim jak ty ale já ho prostě nechci.Nechci být otrok něčeho povhybnýho čemu nevěřim.Na chřipku bych si to taky nikdy nedala.Jen to ověřený jako Tetanovka.Kačo sem překvapená kolik z nás má tady 0+ ..pamatuju si že si psala že si byla v blízkosti nakažených a nic si nechytla-tak jestli právě ta krev ti nepomohla.A to počasí tak já jako aprílové beru za nějakých 10°C a chvilku slunečno a pak přeháňky a několikrát opakující se za den.Tohle už je sprostá zima.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 16:04)

Tady ze včerejších dvaceti stupňů teď na dva stupně.Tohle není aprílové to už je psycho.

-Aleš- (Ne, 11. 4. 2021 - 17:04)

A jsem rád, že nemocnice zase začínají fungovat v normálním režimu. Koncem měsíce jsem objednanej na zákrok, takže si tam tři dny poležím a snad už budu mít na nějakej čas pokoj.

Návštěvník (Ne, 11. 4. 2021 - 17:04)

Ty jsi taky samej vpich a dávka,jenže trochu jinej.

-Aleš- (Ne, 11. 4. 2021 - 17:04)

Jasně, proto mi přišlo vtipný co jsem si dnes přečetl. Ale teď se s nima už nějak nestýkám. Taky jsem se dověděl, že některý přešly na metadon. Což je pozitivní, že konečně se sebou chtějí něco dělat.

-Aleš- (Ne, 11. 4. 2021 - 17:04)

Dneska mě diskuze pobavila. Připadám si tady jako na nějakým fóru narkomanů. To je samej vpich a dávka :-) Milunko, to seš hodná, že máš o mně takový mínění, já jsem taky rád když tě můžu číst a moc líbí se mi tvoje myšlenkový pochody. Jsem rád že existuje takovej člověk jako seš ty. Dneska i včera jsem byl v práci, tak jsem rád, že se to trochu rozjelo a už zase vyděláváme. I když jsem utahanej jako pes a už se těším jak si sednu v obýváku s knížkou, něčím dobrým na zub a pivem a budu relaxovat. Předevčírem jsem nemohl spát, tak jsem se jel projet autem a na zastávce jsem potkal holku, kterou jsem 5 let neviděl, protože byla zavřená. Tak jsem jí nabídl že ji svezu a i když chtěla sex, tak mně se nějak nechtělo a jenom jsem ji odvezl kam chtěla. Ptal jsem se jí na tu feťačku, tak prej ji v krimu potkala, ale neví kolik dostala. S tou feťačkou bych šel hned bez rozmýšlení. My jsme byli na sebe pozitivně naladění a to s těma který teď znám moc nejsme. Tak už jsem několik týdnů bez sexu a provozuju jenom hoňárnu.

a další (Ne, 11. 4. 2021 - 15:04)

hoaxík pro Milču „Začíná se to množit ze všech stran! Další důkaz, že testovací tyčinky obsahují nanovlákna, která se aktivují a vylézají po styku s kapalinou… Datum na obrazovce je nastavené z výroby… Záběr je pořízený 15. 3. 2021. Jak je možné, že něco takového neví orgány, jako je SUKL (Státní ústav pro kontrolu léčiv, pozn. red.)? Nebo to záměrně zamlčují?“
Zdroj: https://www.denik.cz/z_domova/fakenews-morgellony.html

Miluna (Ne, 11. 4. 2021 - 14:04)

Teď sem koukala do googlu a tam zas článek že to neobsahujou.Já už nevim co je pravda a co ne.Ze státu je schyzofrenie.Půlka říká něco druhá půlka varuje.Stejný je to i mezi odborníkama.Stejný je to s virem s respirátorama,vakcínama,žijeme už v regulérnim blázinci,jakoby dva světy.I to počasí je schyzofrenie,tričko,zimní bunda,tričko,zimní bunda.Už dost!!!! Na to se nedá koukat.Dost!!!!!! Všechno a všichni jsou šílený!!!!!!

Kača (Ne, 11. 4. 2021 - 16:04)

Jsou tím sterilovány, ale nic takového neobsahují... Věřím, že až budou mít po prvním týdnu třeba minimální záchyt, tak ten nápad s testováním skončí. A protože, jako Lalla, ani já nic nevím, může nastat varianta druhá, děti se navzájem nakazí, donesou to domů, kde nakazí starší členy rodiny...A bude to průšvih a opět přitvrdí restrikce. Nikdo nic neví, jsme v tom všichni poprvé...Ale odmítám být hysterická a ještě dobrovolně vyhledávat tu hysterku Peterkovou. Milu, taky mám krev 0 +. A toto je normální duben, neboli Aprílové počasí...

Miluna (Ne, 11. 4. 2021 - 12:04)

Je mi smutno po Aleškovi,je to jedinej chlap s kterym si rozumíme.Minulý dny sem se párkrát se Sergejem pohádali.Zase hodil o zem s věcma,pro naptostý kraviny.Prý že sem jiná že se chovam jinak a tak a já sama nevim,nic sem na sobě nepoznala,možná sem byla uvnitř unavená a mrzutá ale nějak sem to právě nedávala najevo tak je mi divný jak to mohl poznat.A kámoš když nepíšu o sexu tak ani neodepsal.Už mě lezou chlapi na nervy,jedinej Alešek je jinej ale takhle ostatní už neni o co stat s nikym.Leze mi vše na nervy,děti jen u pc,rok v hajzlu bez školy.Strašný.A zase se má ochlazovat.Nějak mi to zas sere a nevim jak si ulevit.Cítim se unavená.Mam chuť jít si lehnout pod most k potůčku ale ještě je na to chladno.

Návštěvník (Ne, 11. 4. 2021 - 13:04)

Vždyť jsi nechtěla aby šly do školy?

Miluna (Ne, 11. 4. 2021 - 14:04)

Nechci aby tam šli a zároveň je mi líto že kvuli tomu svinstvu že nemůžou chodit normálně.Za celej prvák byli ve škole dohromady asi 6 týdnů.Teď co si vymysleli na děti z prvního stupně z toho je mi hnusně.To se týká Milánka a Štefan je z toho znejistěnej,nechce se mu ho tam dát za těhle podmínek.Nevim co bude dělat.Já zkopíruju co psala pani na seznamu i Štefan to našel.../ Mudr. Vladimír Čížek řekl: „Testování dětí považuju za něco mezi nesmyslem a zločinem.“ Testovací tyčinky jsou sterilovány pomocí etylenoxidu, který je vysoce toxický, karcinogenní a způsobuje mutaci genů (stejně jako očkování proti Covidu). Při pravidelném používání těchto tyčinek následují podráždění nosu a dýchacích cest, bolesti hlavy,zvracení, únava a neposledně může vést i k poškození mozku.//// Sem z téhle zprávy nesvá.Ve společnosti se objevují takové názory od doktorů, je mi to podezřelý a značí mi to opatrnost a nevěřit všemu co předkládá EU.

Návštěvník (Ne, 11. 4. 2021 - 11:04)

Očkování chřipky taky každý rok znova.

bianka (Ne, 11. 4. 2021 - 11:04)

Ano, taky si myslím, že druhým vpichem to nekončí, není to tetanovka. Jenže dcera je zdravotník a dia, a když nedejbože, chytne Covida, měly by být příznaky slabší. Měly, prý jsou. Tady nejde čekat několik let. Já už nemám co ztratit, ale ona má rodinu a děti.

Reklama

Přidat komentář