Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Jakub (Čt, 2. 9. 2021 - 15:09)

Mě přistihla kamarádka mojí holky, jak si ho honím a hned že mi pomůže, nechal jsem se, ale ta blbka to vše práskla té mojí. A moje holka se na mě naštvala, že se nechám jen tak vyhonit od jiné. Tak jsem ji řekl, že když je taková citlivka, tak ať si najde jiného a že s ní končím. Tohle nečekala a byla z toho dost hotová a pěkně dlouho. Už mám jinou a ta už není taková vlastnická a je s ní pohoda.

Návštěvník (St, 1. 9. 2021 - 15:09)

Jožo raz to nestačilo? Alebo si taký chumaj, že potrejuješ vyfajčiť viacej raz?

Host (St, 1. 9. 2021 - 07:09)

Takový Dekameron, Kámasútra, nebo Markýz de Sade a další, to jsou materiály, na které tady nikdo nemá ani náhodou. Je zbytečné někoho odsuzovat, protože oficiální erotická literatura je daleko předčí.

Adam (St, 1. 9. 2021 - 00:09)

Mě přistihla ségra. Ani jsem nevěděl, že je doma. Byla doma s mámou, zaklaply dveře a myslel jsem, že šly obě ven. Ještě jsem slyšel hovor na chodbě a výtah. Zavolal jsem na ně, ale nikdo se neozval. Lehl jsem si na postel, vyhrnul tričko, trenky ke kolenům a postil se do toho. Když jsem začal stříkat, uslyšel jsem nějaký zvuk a viděl, že ona klečí vedle postele a kouká na mě. Leknutím jsem stáhl tričko dolů a namočil jsem si ho do té kaluže na břiše. Nakonec to dboře dopadlo, ještě mi ho přeprala a zůstalo to mezi námi. Pak jsem zjistil, že se mi to líbilo a jí taky.

Návštěvník (Čt, 26. 8. 2021 - 08:08)

Spolu spíte? Kolik je synovi?

Návštěvník (Čt, 26. 8. 2021 - 08:08)

Písní na meil a uvidíme.... Nemusíme vše resit tady veřejné

Návštěvník (Čt, 26. 8. 2021 - 08:08)

A jak to mám udělat Chtěl bych ti ho ukázat

(Čt, 26. 8. 2021 - 07:08)

Bože, kam chodíte na ty slátaniny. Něco bych pochopila, ale 80% je vážně k posrání. Ach ta fantazie nadržených chlapů.

Host (St, 1. 9. 2021 - 04:09)

Je spousty příběhů, ještě bizarnějších a neuvěřitelnějších, které zůstávají utajeny. protože hraničí se zákony, nebo se jejich účastníci nemají čím chlubit. Fantastické slátaniny jsou proti tomu "čajíček".

Návštěvník (Čt, 26. 8. 2021 - 07:08)

Tak to nečti. Když se mi něco nelíbí, tak se tomu vyhnu. Například vůbec nekoukám na horrory.

honibrk (St, 25. 8. 2021 - 13:08)

V dětství na dovolené s rodiči sme s bráchancem honívali brka v kukuřici .

Petra (Čt, 26. 8. 2021 - 07:08)

Kolik vám bylo ? Nestyděl jste se

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 10:08)

Ráno si máma všimla, že mám erekci. Poslala mne do koupelny abych se vyhonil a nelezl do sklepa dělat ostudu. Moc se mi nechtělo, ale trvala na tom. Když se jí zdálo, že mi to trvá dlouho šla se na mne podívat. Měla to načasovaný. Zrovna jsem ejakuloval. Koukla a povídá, že ho mam fakt malýho, ale semene víc než dost. Tak aspoň něco se jí na mě líbí.

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 09:08)

Mě včera přistihla sousedka jak si mastím péro ve sklepě. Smála se jak ho mám malýho. Ani jsem to nedokončil. Večer přišla na kafe, samozřejmě, že mne práskla. Pak si otevřely víno a vzpomínaly na velký čůráky. Moc dobře mi z toho nebylo.

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 05:08)

nechce si to nekdo rozdat ?

jóžo (Čt, 4. 11. 2021 - 14:11)

mám strach … aby ti ji nepřel autobus

Martin (St, 25. 8. 2021 - 00:08)

Já bývám někdy sám doma s nevlastní sestrou, je o pár let starší. Ona si to dělala pod dekou a vždycky na mě křikla, abych vypadl. U nás nebylo neobvyklé, že přede mnou někdy přešla nahá, jako by mě provokovala. S tím měla nade mnou vždycky převahu a měla legraci z toho, že se stydím na ni koukat, ale s masturbací se schovávala. Jednou jsem jí vlezl do pokoje, když byla pěkně rozjetá. Zeptal jsem se, jestli si něco nezapomněla a podával jí mámin vibrátor, který jsem už dřív našel ve skříňce v koupelně.
Myslel jsem, že mě seřve, ale ona se zeptala "Je to umytý?" Když jsem přisvědčil, tak řekla: "Dej to sem". Chvíli si s tím hrála, pak se jí to podařilo zapnout, takže se tomu začala vrtět špička.
Odkryla deku a já jsem se zahlédl její rozdělanou kundu. Předtím jsem to viděl jen na internetu, ale vidět to naživo, to je jiný žrádlo. Byla pod dekou nahá a odkryla se částečně jen na okamžik. Řekla, abych nečuměl a vypadl. Zakryla se i se strojkem a já jsem odešel, ale zůstal jsem za pootevřenými dveřmi.
Za chvíli zavolala, že to nejde, že je to suchý, že mám přinést nějaký gel, co je v koutě na vaně. Tak jsem jí vyhověl. Odkryla se znovu, nanesla na to gel, pustila to a rukou přejížděla přes vrtící se penis, jako by ho honila, až byl celý namazaný. Celou dobu jsem jí koukal mezi nohy. Co čumíš? Vypadni! Nemůžu se přikrejt, abych nenamočila deku. Neměl jsem se k odchodu. Asi musela být hodně nadržená, nebo jí moje přítomnost až tak nevadila, protože řekla: "Kašlu na tebe". Nadzvedla se a vyhrnula si pomocí jedné dosud suché ruky deku až na břicho. Pak s ní hrábla znovu do gelu a promazala si i díru. Nemohl jsem odtrhnout oči od toho, jak zkušeně nanášela gel jednou rukou. Malíčkem a palcem roztahovala pysky a prostředními prsty vtírala gel do štěrbiny. Byla to nádhera, jak se v těch okamžicích otvíral pohled na růžový vnitřek kundičky. Potom se snažila zapnutý strojek zavést. Hlavička se mu vrtěla a roztahovala pysky na všechny strany, ne a ne tam vklouznout.
Chvíli mi trvalo, než jsem pochopil, že si užívá tu masáž vnějších rodidel a zatím se prorazit dovnitř ani nesnaží. Strojek rozmatlával gel po vchodu a po chvíli nad ním vylezl poštěváček jako růžový hrášek, o který se začal také otírat. Ještě chvíli kývala vibrátorem, pak na něj zatlačila a on vklouzl lehce dovnitř. Vzdychla a vypadalo to, že jí začíná být horko. Možná se jen potřebavala trochu uvolnit, protože jednu nohu zvedla a položila ji na boční opěradlo postele a pustila pod deku víc vzduchu i světla. Druhou nohu spustila dolů na zem. Pak volnou rukou povytáhla kůžičku nad poštěváčkem, jedním prstem ho začala objíždět a zdálo se, že mou přítomnost už ani nevnímá.
Zpozoroval jsem, že mi udělal na trenýrkách dost nápadný flek, jak mi z toho vzrušení začal slzet. Opatrně jsem si sedl k ní na postel, aby to nebylo nápadné. Možná si toho ani nevšimla, nebo jí to bylo jedno. Z místa mezi jejíma nohama jsem měl také lepší výhled. Pak přitlačila a zasunula ho skoro až po rukojeť a já jsem slyšel, jak to uvnitř čvachtá. Na něco zmáčkla, vibrátor změnil rytmus a výrůstek u rukojeti, zarážka podobná palci, se začala rytmicky pohybovat. Bylo vidět, že to nedělá poprvé, protože ho zaměřila přesně na klitoris. Seděl jsem těsně u ní a nemohl jsem si pomoci, musel jsem si mnout žaluda v trenýrkách. Uvolněnou ruku, ještě kluzkou od gelu, přenesla k prsu a začala si ho hladit. Deka se přitom úplně svezla na zem a já jsem viděl, že bradavky se jí vztyčují obě, a taky že je po nahém těle úplně zpocená.
Pokrčila trochu víc nohu, kterou měla na opěradle, zadek se jí nadzvedl a já jsem spatřil, že má pod zadkem od začátku strčený strakatý polštářek. Zdálo se, že se snaží kýváním zadku vpáčit vibrátor víc k břišní stěně a masírovat ji uvnitř. Kvedlala s ním pomalu shora dolů i do stran a rotující hlava se uvnitř zjevně neúnavně činila. Zaklonila hlavu, rty měla pootevřené, občas si je olízla a užívala si slastné pocity.
Začala si pohrávat rukojetí úplně všemi směry, kromě širokého kroužení používala pohyb ven i dovnitř, během kterého byla vidět dokonalost toho otvoru. Jak po vytažení zůstává na okamžik otevřený a při vnikání ho pysky lačně objímají. Pysky byly lesklé od kluzkého materiálu, ve kterém se gel mísil s trochou její vlastní tekutiny, která se vyronila z díry a zvláštním způsobem zavoněla.
Byl jsem opravdu blízko, tak jsem se naklonil a nenápadně přičichl. Bylo to vzrušující. Průhledná tekutina pomalu zatékala přes řitní otvor mezi půlky a přebytečná se vsakovala do polštářku, na kterém to vzápětí nebylo vidět. Pak začala dýchat rychleji a při nárazech toho palce do klitorisu slabě sténala. Náhle dech ustal, ustala i ona s pohybem v poloze s vibrující zarážkou pevně přiraženou ke klitorisu. Připadalo mi, že dostala do celého břicha křeč, jako by nemohla dýchat a jen slabě hekala. Trvalo to přes půl minuty, možná déle, než znovu popadla dech. Skoro jsem měl o ni strach, jestli nemá nějaký problém. Nadechla se zhluboka, vypnula vibrátor, a promnula si krátce obě prsa, přičemž pevně sevřený vibrátor nechala uvnitř. Po chvilce odpočinku se díra uvolnila, vibrátor zčásti vyklouzl ven a mě se zdálo, že ta vzrušující vůně naplnila celý pokoj. V ten okamžik jsem se vystříkal do trenek.
Když sundávala nohu z opěradla, opřela mi ji o rameno a zdálo se, jako by si teprv teď všimla, že jsem stále tady. Zvedla hlavu a upřela pohled na mé trenýrky a posměšně se usmála. Strnule jsem se díval na ten její lotosový květ v plné kráse, protože vibrátor už vyklouzl úplně a ona zvedla i druhou nohu a položila mi ji na druhé rameno, kolena do široka od sebe. Nemohl jsem od ní odtrhnout oči. Vyšpulený zadek, mokrá rozšklebená díra, ploché bříško, prsa a nádherný úsměv. Koukám, že už seš hotovej, ale já ještě ne, řekla. Když už seš tady, tak mi pomoz, je to jednoduchý, stačí ho držet na místě. Slezla ze mě, otočila se ke mě zadkem, zastrčila si ho tam zpátky, zapnula a řekla, ať to nevypadne. Opřela se vepředu o lokty a vyšpulila na mě všechnu tu nádheru. Sedl jsem si za ní a pozoroval ji, jak zadkem naznačuje, jaké s tím mám dělat pohyby. Klečela s koleny od sebe, tak jsem mohl vidět, jak se jí přitom bradavky třou u prostěradlo. Když se kroutila, kvedlal jsem s rukojetí, když se kývala dopředu a dozadu, tak jsem ho vyndaval a zasunoval zpátky. Zdařilé pohyby odměňovala sténáním. Byl jsem učenlivý a po chvíli slabě kňučela skoro nepřetržitě.
V této poloze přebytečná tekutina neměla kam zatékat a vibrátor vydával mlaskavé zvuky. Náhle slabě hlesla "Stůj!" a přestala dýchat. Cítil jsem zase tu její křeč v celém břiše, vibrátor byl pevně sevřený a uvnitř to čvachtalo. Díra do zadku byla taky pevně sevřená a slabě pulsovala. Když to přestalo a ona se nadechla, instinktivně jsem ho vypnul. Po chvíli se sevření uvolnilo a já jsem ho mohl vytáhnout. Ta vlhkost byla znovu cítit v celém pokoji. Bylo jí trochu moc, hrozilo, že po břiše steče a poskvrní prostěradlo. Tak jsem jí opatrně nabral rukou a tahem od břicha přes rozkrok rozmázl až na zádech, aby tam vyschla. Zatímco odpočívala, udělal jsem těch pohybů několik, takže jsem měl ruku úplně mokrou. Pak tiše řekla "Ještě", a tak jsem to znovu zapnul a postup jsme ještě dvakrát zopakovali.
Nakonec si sedla na postel a zavelela: Jdi to umejt. Když jsem se vrátil, byla už oblečená a o ničem, co se stalo, ten den už nepadlo ani slovo.

Eva (St, 25. 8. 2021 - 05:08)

Díky Martine. Teču a dělám.......

Návštěvník (Út, 24. 8. 2021 - 12:08)

Takové situace mívají pozitivní pokračování. Mne když v pubertě přistihla máma, tak si vybrala přesně ten okamžik, kdy už nešlo přestat. Nechala mne vystříkat a pak se rozhodovala co dál. Někdy mne pochválila, jindy vynadala, že dělám svinčík a někdy mne i zbila. Byl jsem rád, když se jen podívala a odešla bez komentářů. Něco jiného to bylo s tchyní. Když nebyla manželka doma a viděla, že mám erekci, (byla totiž moc pěkná) tak mne sama vybídla. Pak se dovolila, jesli se smí dívat, pak se přidala, pak jsme si to dělali navzájem a nakonec "hups do postýlky" a byl z toho nádherný sex. Vždy to ovšem začínalo masturbací. Na to se ráda dívala. Manželka bývala často mimo, tak si mne užila.

Martin (Út, 24. 8. 2021 - 11:08)

To přistižení má rozhodně své kouzlo. Když je vnímáno pozitivně, exhibicionismus a voyeurismus k sobě patří a může prožitek zesílit. Když je člověk přistižen jen při onanii, tak se může leknout a přerušit to. Když je to ale při orgasmu, tak to přerušit nejde. Aspoň u chlapa ne. S tou nevlastní sestrou jsme o tom později mluvili. Mohla to přerušit, ale to je prý dost nepříjemné. Ženský orgasmus je složitější, má i svou duchovní stránku. V té situaci, jak jsem jí podával ten vibrátor, pocítila něco nového. Tak jí přišlo jako dobrý nápad v tom pokračovat a strpět mě u toho.

Reklama

Přidat komentář