Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Fraxinus (Po, 19. 4. 2021 - 00:04)

Stud je krásný v tom, že doprovázený se vzrušením i rozpaky a nesmělostí. Se stárnutím ten stud do určité míry se vytrácí, protože už nepřichází tak snadno erekce, respektive hned opadne, když se přestane pracovat nebo se člověk lekne. Problém je v tom, že když je muž sám nahý u vody na nudapláži, je podezřelý. Když by byl s nahý s kamarádem u vody, je hned za gaye, i když není. Když by si navíc honil (sám bez partnerky), je to úchylák. Může se objevit rodina s malými dětmi a co pak? Znám jeden pěkný písák, kde je možnost se procházet po břehu v délce 3km nahý. Občas se tam milují na plážičkách páry, ale mnohem víc tam hlídkují a šmírují pánové a nebo si tam dávají dostaveníčko opodál gayové, poslední roky už i na místech, které byly dřív jen pro páry. Kdo to tam zná, tak je na to zvyklý, ale občas tam zavítá někdo nový, rodinka nebo pubertální mládež v plavkách a pak je terčem pohoršení. Kolikrát se procházím sám na ostro a občas se ještě stydím, ale už mě to nevzruší tak, jak bych asi byl v mládí. To bych totiž měl pořád stojáka, a když bych si nevzal s sebou na procházku ani ručník, tak bych se nemohl zakrýt a hrozně bych se styděl a zároveň bych byl zvědavý na reakce potkavších holek. Bohužel v mládí jsem neznal tohle místo. Jo, čas už nevrátím. Kdybych měl partnerku, tak bych tam s ní občas jezdil, abychom si tam realxovali, trochu zlobili, procházeli si a hráli si na Adama a Evu jako v ráji. Taky se hned dívá okolí na muže jinak, když má vedle sebe něžné pohlaví. V páru je totiž ledacos bráno za normální nebo se toleruje. Jinak jsem ještě nikdy neviděl samotnou ženu nebo kamarádky, že by si dělaly takhle v přírodě dobře.

Honza (Ne, 18. 4. 2021 - 15:04)

Mě včera moje máma v garáži a řekla to mé přítelkyni.

Ada (Ne, 18. 4. 2021 - 15:04)

Kolik Ti je Honzo let ?

Ada (Ne, 18. 4. 2021 - 15:04)

Tak si pišme, nikdo nám v tom nebrání a to že se zde napojí komentátoři o ničem, to si neberme k srdci. To je přirozené. My si naše informace předáme a naše informace se k ním dostanou...o čem by ale mělo to povídaní si být ?

Ada (Ne, 18. 4. 2021 - 14:04)

A kde když ne tady si o tom psát ? Chceš si psát ?

Ala (Ne, 18. 4. 2021 - 14:04)

Áno chci Àla

Ada (Ne, 18. 4. 2021 - 14:04)

To že to umíš, vůbec neznamená, že i v realitě dbáš takto to dělat.

Návštěvník (Ne, 18. 4. 2021 - 14:04)

Něco na tom bude.ja mám tak že vždy jen koukám jak uspokojit přítelkyni.dela mi to moc dobře ale nekoukám na sebe a později mě užírá to že já nedokážu říct co bych chtěl já.trichu smutné ale to sem nepatří

Ada (Ne, 18. 4. 2021 - 14:04)

Nějak mě videa nelákají :) v realitě je to úžasnější , ale, muži neumí masturbovat, protože se jen naučili ukájet se.

Návštěvník (Ne, 18. 4. 2021 - 14:04)

Taky si umím pohrát

Věra (Ne, 18. 4. 2021 - 13:04)

Tak takhle fotka je podstatně lepší. Škoda, že to není video v té kvalitě. Po 24 hodinách by to určitě šlo zopakovat. Mně stačí to finále. Když vím, že je to dnes a že je to pro mě, už jen z toho pomyšlení ucítím mezi nohama průvan, i když jsem starší, a budu si to muset ucpat prstama.

Návštěvník (Ne, 18. 4. 2021 - 14:04)

Wau chtěl bych viděthttps://photos.app.goo.gl/soYqKx847ayeBN2v9

Ada (Ne, 18. 4. 2021 - 13:04)

Právě jsem to i chtěla napsat. Když jsem poznala mého manžela a bylo to dvacet let zpátky a dne je nám krátce po 40 tak když jsem ho začala pusou a rukou stimulovat se vší snahou zastavil mě a vysvětlil mi, že spolu nejsme proto, abych podávala nějaký výkon na jeho ukojení, ale proto, aby jsme se oba strašně moc milovali a inspirovali. Vzal mi moji levou ruka a řekl mi abych ho pevně stiskla u kořene jeho údu a pravou nasliněnou nebo z mých šťáv pomalu hladila na těsno s dlaní po celé jeho délce. Pak až bude ztopořený pevně, aby kořen jeho údu nenechávala a stále abych ho pevně svírala a pak už jenom nasliněnou pravou rukou a konkrétně dlaní pevně obepínala jeho žalud až do výstřiku. Když masturbuje on sám dělá ro přesně stejně i on sám sobě a podívaná na něj trvá dlouhý čas a dokáže si ovládat ejakulaci na základě toho co prociťuje a vnímá. Přesně tak masturbuji i já sama, pomalu pomalu a přirozeně a vnáším se do pocitů i on i já před samotný vyvrcholením samozřejmě zrychlíme a tlačíme víc ale ne od počátku do konce aby si muž honil penia jak píst. To je hrozná podívaná po tolika letech jiných předloh vidět muže co chce co nejrychlejí stříkat :)

Návštěvník (Ne, 18. 4. 2021 - 12:04)

https://photos.app.goo.gl/1c9vz1bv4Qdgk7zy8

Ada (Ne, 18. 4. 2021 - 12:04)

Já vycházím ze sebe samotné a z manžela. Masturbovat rychle je neznát samého sebe. Stejně takto se projevují i muži při masturbaci na nudapláží a v přírodě. Podobá se to fakt epileptickému záchvatu. Neříkáme tomu i sebeláska? Já nevím to bude asi i věkem a vývojem , ale vždy mě to zarazí a při tom má ten kluk nádherný tvar penisu.

Ada (Ne, 18. 4. 2021 - 12:04)

budu zlá trochu :( proč musí masturbovat s takovou rychlostí ? Chlapi, můžete mi to vysvětlit ?

Věra (Ne, 18. 4. 2021 - 12:04)

Nemusíš být zlá, v nejlepším zpomalil. Nejspíš dělal, co mohl, když měl ve druhé ruce mobila. Taky nevíš, kolik mu je. Samozřejmě by bylo lepší, užít si to pomalu, ale to bys musela řídit ty sama. Vnímat jeho řeč těla, jak heká, jak se mu hýbou kulky, cítit ty změny pod rukama. Poznat, kdy to na něj přichází a změnit tempo. To si asi těžko dokáže, udělat si to tak dokonale sám.

Věra (Ne, 18. 4. 2021 - 12:04)

Hezký. Je to odvaha, dát to sem. Dívala jsem se až do konce. Jen světlo by mohlo být lepší a mohl ses i víc odkrýt. Ráda bych věděla, co přitom cítíš a jestli je pro tebe víc vzrušující, že se na to budu dívat.

Věra (Pá, 16. 4. 2021 - 20:04)

Díky za příběh. U tebe je to tedy kandaulismus. To by můj muž nechtěl, abych si takto užívala s jiným. Máš štěstí, že má pro to žena pochopení. Ale proč by vlastně neměla mít? Jí to bude příjemné, tobě taky. Mohlo by jí jedině mrzet, že teď už jaksi není jen tvá, že se o ni dělíš a děláš to rád. Taky by mě zajímalo, jestli se dají tvé pohnutky nějak vysvětlit. Jestli je tam něco jako když se chceš podělit o něco krásného, co tvoje žena poskytuje. Čeho je plná. Vášně, lásky, chtíče ...

Návštěvník (So, 17. 4. 2021 - 12:04)

https://photos.app.goo.gl/3f9cJGMyFjCbwxVs5

Reklama

Přidat komentář