Reklama

Svazování partnera(ky)

rima (Čt, 15. 7. 2021 - 02:07)

Stačí šátky a šedá izolepa z OBI

Návštěvník (St, 14. 7. 2021 - 00:07)

Přála bych si být uzavřena na psychiatrii na těžkém oddělení láká mě být ve svěraví kazajce v polstrované cele, dělat bordel a být trestána , roubíkem , kuklou, omezením sluchu, vidění a verbální komunikací

Jana (Po, 12. 7. 2021 - 12:07)

Koníček je super, ještě ale podvázat něčím kulky, aby vydržel nahoněnej delší dobu. A zavázat oči, pak si můžeš představit i někoho jiného. A chlapy poslední dobou o svazování hodně stojí. Normál už nikoho moc nebere.

zvedavy (St, 14. 7. 2021 - 06:07)

máš pravdu také jsem rád spoutaný

Niki (Čt, 29. 7. 2021 - 08:07)

Já taky

Mari (Po, 12. 7. 2021 - 00:07)

Dneska jsem se vzbudila dřív měla jsem krásný sen jak běžím po rozkvetlé louce. A pak se probudím a vidím před očima tmu a cítím vůni latexu a cítím lehnout pachuť roubíku. Naštěstí za hodinu prisel přítel a povolil mi přezky a rozvázal a roubík vyndal vzala jsem si svůj úbor služebně přes latex a šla na snídani. Dneska jsem měla volno nebylo potřeba toho tolik dělat tak mi přítel dál pouta na nohy a na ruce a já si lehla z nudy na gauč a koukala ven. Pak přítel z kuchyně říká že je potřeba nakoupit a Lidl máme celkem daleko. Tak jsem se zvedla a s pouty se došourala za přítelem. On mi sundal pouta a řekl mi ať se prevleknu a šel se mnou co si mám vzít on vytáhl latexové šaty a latexové punčocháče a Kanady. Nejdřív jsem si vzala latexové puncohace a pak mi přítel zapnul za zády šaty. Když jsem si nadávala boty přišel jeste přítel a podal mi černou latexovou pláštěnku. Řekla jsem mu vzdor neprší a že je to zbytečně ale on řekl ať si to vezmu že má za půl hodiny pršet. Tak jsem si to vzala ale bez kapuce když jdu venku v tu zahřmí a začne husté pršet tak udělám rychlý proces vezmu si kapucí. Došla jsem do obchodu a nakoupila cestou zpátky pořád pršelo. Ale cestou jsem se zdrzela. Přišla jsem domů o dvacet minut později. Přítel už na mě čekal s pouty mezi dvěma. Spoutal mi ruce za záda se slovy že volno konci a že budu spoutaná po zbytek dne a do zítřejšího rána. Ještě mě dovedl do kuchyně kde dál nákup do lednice a dal mi výživu. Jsem snědla a zase mi spoušť ruce za zády a šlo se do soitavaci mistonsti. Tam mi sundal pouta sundal pláštěnku a šaty a vzal latexovoh svěrací kazajku a nadal mi ji. Protože jsem přišla pozdě a byl naštvaný mi světáci Kazankou utahl skoro na max pak jsem si lehla na postel spoutal nohy a nadal mi kuklu a dal mi do pusy nafukovací roubík a nafoukl skoro na hranici dávení a šel pryc teprve před chvilkou mám chvilku oddechu a teď koukám s ním na seriál a mám jenom pouta.

Návštěvník (Po, 12. 7. 2021 - 10:07)

To ti dělá místo sexu ? No pokud mu nestojí , tak vymýšlí náhradní program , chudák .

Mari (Út, 13. 7. 2021 - 23:07)

Můj přítel není chudák akorat já to nedělám kvůli tvrdšímiu sexu ale kvůli tomu pocitu být sevřená v latexu a nehybná a umlčená cele dny. Proto jsem dneska byla od osmi do 12 hodin spoutaná v kozelci s roubíkem a v latexu jak říkám latex je moje druhý kůže a nosím ho celoročně pod oblečením.

Alena (Čt, 8. 7. 2021 - 08:07)

Jeee, vy jste ale cunata. Budete se smazit v ohni pekelnem, protoze bohabojny clovek se miluje jen za ucelem splozeni deti, a to jeste v poloze misionarske. Vzpomente na Sodomu a Gomru - jak s nimi spasitel nalozil!!

Návštěvník (St, 7. 7. 2021 - 14:07)

Co k tomu říct? blbá jak tágo všude

Bára (St, 7. 7. 2021 - 08:07)

Proč psychiatři? Je to styl života. Já latex a obojky miluji přes 25let, dcera to podědila, mamželé nás v tom podporují.

Mari (St, 7. 7. 2021 - 22:07)

Přesně, u mě také je latex můj styl života druhá kůže a nosím ho celoročně. Ale svázání a umlčení je moje největší vášeň. Proto také většinu dne nebo i výkendu strávím spoutaná. A kdyby byla možnost zařízení které dodává nekonečné živiny potřebné tak bych byla spoutana a umlčená klidně měsíc. Tuto zálibu mám od 15 let kdy jsem si tajně zalepovala pusu páskou a vzrušovalo mě to. Pamatuju si když jsem byla na párty jednou u mě spolužačky jsme koukali na nějaký film a v opilosti mě napadlo že by mě spoutali do sklepa a nechali dvě hodiny všichni kyvli ale nenašli jsme lano tak mě spoutali stříbrnou páskou. A mě napadlo a řekla jsem to když odcházeli at mě ještě umlčí. Tak kamarádka vzala izolepu a protože spěchala za zábavou tak mi ledabyle desetkrát omotala nejvíce pevné hlavu. Průběžné mě kontrolovali a já takto byla celou noc a když mě ráno rozvázali uvědomila jsem si že spoutání a umlčení je moje vášeň. Kdy jste začali vy? S latexem a spoutánim.?

Bára (Čt, 8. 7. 2021 - 08:07)

Zálibu v latex a obojky mám podobně, někdy od puberty. Měla jsem problémy s krční páteří, musela jsem nosit krčni korzet či límec, když jsem asi po 9ti měsících mohla sundat, přišlo mi divné když mám volný krk. Nosila jsem tedy roláky a šatky nebo krčni korzet, někde jsem tenkráte narazila na vysoký kožený obojek, postupem času jsem doplnila o další. V tu dobu jsem studovala střední školu a přivydělává úklidem, okouzlily mě gumové rukavice, nějak mě začalo lákat latexové oblečeni. Zajela jsem si do německa a přivezla kompletní latexové oblečeni (celotělový latex, latexové šaty s rolákem, latex.podprsenku a kalhotky), postupně jsem dokupovala. Pamatuji si, když jsem šla na první schůzku s mojím mužem, bilo to v zimě, měla jsem latexovou celotělovou kombinezu (bez kukly) a vysoký obojek, přes to zimní oblečeni. Manželovy jsem se svěřila s mojí zálibou asi až po třech měsících, když už bylo teplo a já stále nosila šatek a rukavice. Pochopil mojí zálibu a začal mě podporovat.

Mari (Čt, 8. 7. 2021 - 23:07)

Také vzpomínám jak jsem si kupovala první latex. Akorát já jsem to měla blízko. Si pamatuju jak jsem si k tomu přidávala postupně nejdřív samotný latex kukla ponožky rukavice. A pak mi nabídl roubík latexovou svěrací kazajku latexová pouta. A nekonec jsem jela domů s plnou taškou věci z latexu. Si pamatuju jak jsem se snažila nosit dlouhé oblečení abych latex skryla stal se mou druhou kůži. A v té dobře už jsem měla přítele kterého mám dnes a ten o mě vasno věděl předtím. Taky jsem na nákup latexu setrila dlouho. Si pamatuju když jsem si to prvně přinesla domu jsem si latex oblékla i s kuklou a spala v tom dva dny v kuse.

Mari (Út, 6. 7. 2021 - 00:07)

Dneska jsem s přítelem se dohodla že si zahrajeme na dva týdny hru na otrokyni. Dohodli jsme si plán Na noc budu svázaná na posteli jak jsem byla týden ve svěrací kazajce. Vstávat budu v šest ráno kdyže rozvaze přítel. Přes den doma budu muset nosit celotělový latex obojek a obleček služky z latexu. Budu ještě mít latexovou kuklu. Vstanu udělám pritely snídani a pak si dám i já něco k snídani. Pak mě čeká klasický úklid přes den. Ve 12 po obědě budou čtyři hodiny odpočinku. Což znamená že dvě hodiny budu moct chodit po bytě ale s tím že budu mít zamčený roubík a pouta na ruce a na nohy spojené řetízkem. A pak na další dvě hodiny do svěrací kazajky a s roubíkem a s nohama připoutanými latexovymi pouty k posteli. Pak mě přítel rozvaze a bez roubíku udělám večeři najím se s ním a pak budou dvě hodiny volna třeba s přítelem u televize akorát budu mít zase zamčený roubík a s pouty na rukou i na nohou. Pak po dvou hodinách bych šla zase do svěrací kazajky spoutat nohy a jít spát. Co na to říkáte myslíte že to je dobrý plán? Hlavně když budou velká vedra?

Návštěvník (Út, 6. 7. 2021 - 00:07)

pokud jste se na tom dohodli, a není ti to ani teď proti srsti , běž do toho.

Gabriela (Ne, 4. 7. 2021 - 22:07)

Já se po dlouhé době podělím o zážitek. Minulý týden jsem měla narozeniny. Manžel mi slíbil překvapení a tak v pátek, když jsem přišla z práce jsem se musela osprchovat, manžel mi uvázal pevnou provazovou podprsenku z kokosového provazu, který mi prsa už tak bolestivě mučil, měla jsem je pevně omotaná a stažená. Následně mi je namazal pálivou mastí. Potom jsem si musela obléct připravené oblečení - Chlupaté mohérové šaty, na to další silný, huňatý rolák. Prsty na rukou mi slepil izolepou k sobě v pěsti do kuličky. Potom mi ruce dal za záda, vyhrnul rukávy svetrů od zápěstí a opět kokosovým provazem mi je svázal na fest aby se mi kokosový provaz zařezal do kůže. Do pusy mi nacpal smotek mohérové příze a pusu zalepil průhlednou izolepou, aby nebylo vidět, že mám roubík. Potom jsem dostala chlupaté kalhoty z mohéru a odvedl mě do auta na zadní sedadlo, kde mi svázal nohy silnou šálou. Tělo mi omotal dlouhým řetězem a zajistil zámkem. Potom jsem dostala angorské pončo, aby pouta zakryl a připásal mě. Následně jsme vyrazili asi na 40 minut dlouhou cestu, zajeli jsme na lesní cestu a asi po kilometru zastavili. Manžel mi sundal pásku z pusy a vytáhl roubík. Hned na to jsem do pusy dostala velký uzel na angorské šále a utáhl mi ji fest na zátylku, až se mi šála zařízla do koutků úst. Potom mi nasadil na hlavu mohérovou kuklu a na to ještě jednu, abych neviděla. I když už byl podvečer a stmívalo se, tak mi bylo opravdu horko - venku ještě 23st. Potom mě vytáhl z auta rozvázal nohy a šli jsme kus lesem. Zastavil mě u nějakého stromu a opřel zády o kmen. Potom vzal dlouhé lano a celou mě přivázal ke stromu, nemohla jsem se ani pohnout. Sundal mi kalhoty a do jeskynky jsem dostala vibrační vajíčko, uvázal provazové kalhotky a namazal mi ji opět pálivou mastí. Potom mi okolo přilepil elektrody na elektro šoky a natáhl zpět kalhoty. Nohy mi svázal provazy na třech místech. Něco mi pověsil na krk, nevěděla jsem co a potom mi řekl ať jsem hodná a odešel. Šíleně mě bolely zápěstí a prsa, rozedřená od kokosového provazu. Mast na prsou a kundičce hrozně pálila a já se snažila kroutit jak had, ale byla jsem pevně svázaná a nemohla nic dělat, jen křičet do chlupatého roubíku, který můj křik pohltil a nepříjemně mi stahoval koutky, Uzel se mi sotva vešel do pusy a pokus o vytlačení byl předem ztracený. Bylo mi vedro, byla jsem mučená, svázaná a začaly mi téct i slzy, které zkryly dvě chlupaté kukly na mé hlavě.. Takto, jsem tam stála asi půl hodiny. Co bylo dál napíšu jindy. Teď je pro změnu svázaný manžel k židli a trpí v mém spodním prádle a v růžovém silném svetru.

mari (St, 30. 6. 2021 - 18:06)

Před chvilkou jsem byla rozvázána ze svěrací kazajky ale na chvilku na dvě hodiny. Akorát jsem nebyla plně osvobozena jsem pořád v latexu akorát jsem si měnila plenu. Akorát mám na sobě latex se vším všudy. Přítel něco dělá v dílně a pro to mi pro jistotu nandal pouta ale ne ledajak. Kolem pasu mám řetěz omotaný a z z toho řetězu vedou pouta připojená řetízkem k řetězu v pase. Takto si mám odpočinout a pak zase půjdu do svěrací kazajky. Mimochodem chtela jsem aby me pritel definitivne propustil až příští pátek takze si to užiju plnymi dousky doušky? Spíš ústy zaplněnými roubíkem.

Návštěvník (St, 30. 6. 2021 - 13:06)
Jana (Út, 29. 6. 2021 - 17:06)

Koníček je super, ještě ale podvázat něčím kulky, aby vydržel nahoněnej delší dobu. A zavázat oči, pak si můžeš představit i někoho jiného. A chlapy poslední dobou o svazování hodně stojí. Normál už nikoho moc nebere.

Reklama

Přidat komentář