Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (Ne, 11. 4. 2021 - 17:04)

Dneska mě diskuze pobavila. Připadám si tady jako na nějakým fóru narkomanů. To je samej vpich a dávka :-) Milunko, to seš hodná, že máš o mně takový mínění, já jsem taky rád když tě můžu číst a moc líbí se mi tvoje myšlenkový pochody. Jsem rád že existuje takovej člověk jako seš ty. Dneska i včera jsem byl v práci, tak jsem rád, že se to trochu rozjelo a už zase vyděláváme. I když jsem utahanej jako pes a už se těším jak si sednu v obýváku s knížkou, něčím dobrým na zub a pivem a budu relaxovat. Předevčírem jsem nemohl spát, tak jsem se jel projet autem a na zastávce jsem potkal holku, kterou jsem 5 let neviděl, protože byla zavřená. Tak jsem jí nabídl že ji svezu a i když chtěla sex, tak mně se nějak nechtělo a jenom jsem ji odvezl kam chtěla. Ptal jsem se jí na tu feťačku, tak prej ji v krimu potkala, ale neví kolik dostala. S tou feťačkou bych šel hned bez rozmýšlení. My jsme byli na sebe pozitivně naladění a to s těma který teď znám moc nejsme. Tak už jsem několik týdnů bez sexu a provozuju jenom hoňárnu.

a další (Ne, 11. 4. 2021 - 15:04)

hoaxík pro Milču „Začíná se to množit ze všech stran! Další důkaz, že testovací tyčinky obsahují nanovlákna, která se aktivují a vylézají po styku s kapalinou… Datum na obrazovce je nastavené z výroby… Záběr je pořízený 15. 3. 2021. Jak je možné, že něco takového neví orgány, jako je SUKL (Státní ústav pro kontrolu léčiv, pozn. red.)? Nebo to záměrně zamlčují?“
Zdroj: https://www.denik.cz/z_domova/fakenews-morgellony.html

Miluna (Ne, 11. 4. 2021 - 14:04)

Teď sem koukala do googlu a tam zas článek že to neobsahujou.Já už nevim co je pravda a co ne.Ze státu je schyzofrenie.Půlka říká něco druhá půlka varuje.Stejný je to i mezi odborníkama.Stejný je to s virem s respirátorama,vakcínama,žijeme už v regulérnim blázinci,jakoby dva světy.I to počasí je schyzofrenie,tričko,zimní bunda,tričko,zimní bunda.Už dost!!!! Na to se nedá koukat.Dost!!!!!! Všechno a všichni jsou šílený!!!!!!

Kača (Ne, 11. 4. 2021 - 16:04)

Jsou tím sterilovány, ale nic takového neobsahují... Věřím, že až budou mít po prvním týdnu třeba minimální záchyt, tak ten nápad s testováním skončí. A protože, jako Lalla, ani já nic nevím, může nastat varianta druhá, děti se navzájem nakazí, donesou to domů, kde nakazí starší členy rodiny...A bude to průšvih a opět přitvrdí restrikce. Nikdo nic neví, jsme v tom všichni poprvé...Ale odmítám být hysterická a ještě dobrovolně vyhledávat tu hysterku Peterkovou. Milu, taky mám krev 0 +. A toto je normální duben, neboli Aprílové počasí...

Miluna (Ne, 11. 4. 2021 - 12:04)

Je mi smutno po Aleškovi,je to jedinej chlap s kterym si rozumíme.Minulý dny sem se párkrát se Sergejem pohádali.Zase hodil o zem s věcma,pro naptostý kraviny.Prý že sem jiná že se chovam jinak a tak a já sama nevim,nic sem na sobě nepoznala,možná sem byla uvnitř unavená a mrzutá ale nějak sem to právě nedávala najevo tak je mi divný jak to mohl poznat.A kámoš když nepíšu o sexu tak ani neodepsal.Už mě lezou chlapi na nervy,jedinej Alešek je jinej ale takhle ostatní už neni o co stat s nikym.Leze mi vše na nervy,děti jen u pc,rok v hajzlu bez školy.Strašný.A zase se má ochlazovat.Nějak mi to zas sere a nevim jak si ulevit.Cítim se unavená.Mam chuť jít si lehnout pod most k potůčku ale ještě je na to chladno.

Návštěvník (Ne, 11. 4. 2021 - 13:04)

Vždyť jsi nechtěla aby šly do školy?

Miluna (Ne, 11. 4. 2021 - 14:04)

Nechci aby tam šli a zároveň je mi líto že kvuli tomu svinstvu že nemůžou chodit normálně.Za celej prvák byli ve škole dohromady asi 6 týdnů.Teď co si vymysleli na děti z prvního stupně z toho je mi hnusně.To se týká Milánka a Štefan je z toho znejistěnej,nechce se mu ho tam dát za těhle podmínek.Nevim co bude dělat.Já zkopíruju co psala pani na seznamu i Štefan to našel.../ Mudr. Vladimír Čížek řekl: „Testování dětí považuju za něco mezi nesmyslem a zločinem.“ Testovací tyčinky jsou sterilovány pomocí etylenoxidu, který je vysoce toxický, karcinogenní a způsobuje mutaci genů (stejně jako očkování proti Covidu). Při pravidelném používání těchto tyčinek následují podráždění nosu a dýchacích cest, bolesti hlavy,zvracení, únava a neposledně může vést i k poškození mozku.//// Sem z téhle zprávy nesvá.Ve společnosti se objevují takové názory od doktorů, je mi to podezřelý a značí mi to opatrnost a nevěřit všemu co předkládá EU.

Návštěvník (Ne, 11. 4. 2021 - 11:04)

Očkování chřipky taky každý rok znova.

bianka (Ne, 11. 4. 2021 - 11:04)

Ano, taky si myslím, že druhým vpichem to nekončí, není to tetanovka. Jenže dcera je zdravotník a dia, a když nedejbože, chytne Covida, měly by být příznaky slabší. Měly, prý jsou. Tady nejde čekat několik let. Já už nemám co ztratit, ale ona má rodinu a děti.

Kača (Ne, 11. 4. 2021 - 11:04)

Také bych si ráda užila dětí a muže :).

bianka (Ne, 11. 4. 2021 - 11:04)

Je zajímavé, že většinou jsou problémy u druhého vpichu. Aspoň co jsem slyšela, ale nemusí to být pravda. Dceři pomohl Ibalgin, cítí se lépe.

Kača (Ne, 11. 4. 2021 - 11:04)

Bianko, u nás po Zenece hlásilo problémy hodně mladších lidí. Horečky přes 38,5° celkem normální. V únoru mě očkovali. V sobotu...V noci horečky, v neděli teplota, v pondělí nahlášená dovolená. Ještě že, byla jsem pořád ko. V úterý jsem byla dobrá. Tak jsem zvědavá, jak bude po druhé dávce...

bianka (Ne, 11. 4. 2021 - 11:04)

Tak to je různé, každý jsme zdravotně jinak nastavení. Tak přeji, ať ten druhý vpich není problémový.

Kača (Ne, 11. 4. 2021 - 12:04)

Děkuji :).

Návštěvník (Ne, 11. 4. 2021 - 11:04)

Ale druhym vpichem to nekončí. Bude se chodit opakovaně. S tim že nikdo neví co to v těle a s imunitou může časem udělat.Já bych nejradši počkal několik let až se ukáže jaký to má výsledky a důsledky. Nelíbí se mi si něco dávat co je teprve v testovací fázi.

Kača (Ne, 11. 4. 2021 - 11:04)

To bych tady už nemusela být. Mám vrozenou vadu srdce a astma...nemám proč čekat. A když vidím, co se kolem mě děje, jsem šťastná, že možnost očkování mám...

bianka (Ne, 11. 4. 2021 - 12:04)

Tak jsme reagovaly podobně :-). Není zač.

Návštěvník (Ne, 11. 4. 2021 - 11:04)

Ty co dávají jsou testované a schválené EU, toho se neboj.To by si nikdo nedovolil. Počkat můžeš ale budeš mít dost omezené fungování.

bianka (So, 10. 4. 2021 - 18:04)

Pro lallu: Tak dcera před vakcínou žádný test neměla. Bolí ji celé tělo, snad zítra bude líp. Andy: Když mně je blbě, mám ráda klid :-),jdu mezi stromy, do zeleně a jak nemůžu, zalezu pod peřinu a zaspím to. Ale je to asi věkem. :-)

Kača (Ne, 11. 4. 2021 - 09:04)

Bianko, také nám žádné testy nedělali. Reakci jsme měli hlavně my mladší. V květnu jdu na druhou dávku Zeneky :)), tak už se "těším".

Reklama

Přidat komentář