Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 19:04)

Jak?

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

Dnes jsem se dvakrát od srdce zasmál. Poprvé když sem se dozvěděl, že Petrková chce prozkoumat vrtulník, kde zahynul Petr Kellner a teď, když vím, že Milunka má morální kredit. Díky, díky

Aleši, (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

proč s Milunou píšeš jako s dementem? Nebo co to má znamenat s tím morálním kreditem?

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

Přesně jako minulý týden. Z ní dělá akorát husu.

Anonym (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

No on člověk na depresivech je asi bez emocí ne?

-Aleš- (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

Vyjadřuj se jasně, určitě bys to zvládl. Já nejsem na antidepresivech ani nemám deprese. Trpím DPDR a to mě zbavilo emocí. I když i to má své hranice a někdy se dokážu pořádně nasrat nebo naopak rozesmát. Ale většinou mě okolí moc nezajímá, jsem spíš obrácenej do sebe.

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

Milčo a měřili ti někdy ten morální profil?

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

Když porodila 7 dítě retardovanýmu Marianovi v chatrči

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 17:04)

Ale je to úžasný, když vy dva se sejdete. Aleš něco drmolí, většinou jakej je king, do toho něco plácne Miluně, ta z toho má orgáč i když nemá tucha o čem jde řeč. Dobrá (_._)

-Aleš- (So, 3. 4. 2021 - 17:04)

Proč hned tak expresivně? Stačilo napsal, že si já a Miluna na diskuzi rozumíme. Nevím jak by to bylo v reálu, ale tady se chápeme.

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

Abys to líp pochopil. A Miluna nezklamala. Očekávám Otu aby potvrdil, že Miluna má vysoký morální kredit a Luboš by to mohl potvrdit taky. Tak by byla celá skvadra Morálních po kupě

-Aleš- (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

Každej má jiná měřítka, ale ty které jsi vyjmenoval opravdu považuju za kvalitní lidi. A ještě k nim Romana. Já osobně si cením i mnoha feťaček, které jsem poznal a je mi jedno jestli je má někdo za póvl. To že se ti někdo nelíbí není vůbec směrodatné.

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

Tvl to je snad jasný, že děvky a Luboš, co chce podvádět těhotnou ženu, mají morální kredi, né? Mně se líbí jak něco plácneš a ta slaboduchá se toho chytne.

-Aleš- (So, 3. 4. 2021 - 17:04)

Nehledě na to, že jsem solidně finančně zajištěnej na pár let.

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 17:04)

:)))))))

-Aleš- (So, 3. 4. 2021 - 17:04)

Všimni si rozdílu v tvým "odpovědět na" a mým příspěvkem. Tady asi straší.

-Aleš- (So, 3. 4. 2021 - 16:04)

Respirátory jsou jenom nástroj restrikcí, nosíme to jenom na efekt. Ten vir se bude šířit bez ohledu na to jestli máme něco na hubě nebo ne. Neexistuje účinný způsob jak zamezit šíření viru. Každej musí převzít vlastní zodpovědnost, ale nesmí k tomu nutit svobodné občany. To jak bojujeme s virem je špatná cesta, nehledě na to že jsem četl od jednoho lékaře, že vir si toho ještě nevšiml, že se proti němu bráníme.

Miluna (So, 3. 4. 2021 - 16:04)

Já třeba nechápu jak byl Sergej v nemocnici na kontrole tak za nim slezla doktorka z Kovid oddělení a on se divil proč nemá FFP3, proč má doktorka KN95 což je průmyslovej respirátor a ne na vir,ten prý určitě nechrání.Tak nechápem proč to měla.A jinak taky si myslim že to neni uplná jistota jak píšeš.Nevim co si o tom myslet a čemu teda věřit.Já sem přesvědčená pokuď v něm budu X hod denně i když mi tělo dává signály že mi v něm neni dobře dokonce mdlobama že je to o hubu si něco tim přivodit.A sem moc ráda jestli sem ti v tom mobilu pomohla a už ti to tam nedělá tóny.

-Aleš- (So, 3. 4. 2021 - 16:04)

Tak jsem zjistil, že to asi byly zprávy, protože jsem měl na nich nastavenej stejnej zvuk jak dělal mobil sám od sebe. Tak jsem si vypnul i zvuky zpráv. Ale i tak jsi mě nasměrovala na správnou cestu a díky tobě už vím kde to hledat. Já jsem se na to ptal šéfa a ten mi říkal, že to nejde vypnut a musím si na to zvyknout. Ale mě ten zvuk v noci vzbudil, tak jsem rád, že jsi mi napsala, že to jde vypnout.

Miluna (So, 3. 4. 2021 - 17:04)

To jde vypnout na každym telefonu zvuky.Taky jestli máš ze strany mobilu takový tlačítko tak i tim bys mohl vypnout všechny zvuky najednou.To by bylo hrozný kdyby si spal se zaplejma zvukama,to bys ani ten mobil tam nemohl mít,ono to pak zvoní každou chvíli:-) ..koukam že ten chlap tady že si nějak nerozumíte.A že neni já? Co tim přesně chtěl říct? To si napsal moc hezky o tom morálnim kreditu o mě.

Reklama

Přidat komentář