Reklama

Punčocháče a muži

Honza (Po, 3. 1. 2022 - 19:01)

Také rád nosím punčocháče.mám několik černých silonových.jsou velice příjemné.problém je že se často trhají,dámské si nekupuji,ale asi to zkusím,pak mám několik šedých od Evony,ty jsou výborné na kolo pod kratasy,na jaře a na podzim,určitě punčocháče do pánského šatníku patří,Honza

Návštěvník (Pá, 24. 12. 2021 - 13:12)

Tobě je zima v divadle, že nosíš pod kalhoty punčocháče?

Lenicka (Pá, 17. 12. 2021 - 19:12)

Ahoj, můj muž třeba v zimě nosí pod kalhoty legíny na běhání. Punčocháče a silonky sice ne, ale legíny si pod kalhoty klidně vezme. Já tomu rozumím, protože to pěkně zahřeje! :-) Teď jsem mu koupila nové podvlíkačky, které jsem sehnala na tomto e-shopu: https://www.naturehikecz.cz. Doufám, že bude mít radost! :-)

Transka (So, 18. 12. 2021 - 06:12)

Tyhle reklamy by měl admin hned mazat.

MAX (Ne, 16. 1. 2022 - 10:01)

Transko - tobě by měl někdo namazat na zadek. Když jsi nezkusil nošení silonek tak nepiš nesmysly, je to nejlepší oblečení ze všech, navíc píšeš do rubriky reklam a nedržíš se tématu " BLBEČKU "

Transka (St, 26. 1. 2022 - 05:01)

Jak víš, že silonky běžně nenosim. Ty taky budeš "MYSLITEL"

transka je.. (Pá, 24. 12. 2021 - 10:12)

Běž si koupit mozek, tohle není žádná reklama. Občas tu píšou prodejci všelijakých volovin, ale že tu mluvíme o nošení prádla, punčocháče atd, jdi do prdele nezmozku

Transka (Pá, 7. 1. 2022 - 22:01)

Podle toho, jak se vyjadrujes bych řekla, že mozek chybí tobě, brouku.

Návštěvník (So, 18. 12. 2021 - 07:12)

Když adminy zajímaj právě jen reklamy a pak devianti co tu píší zvrhlosti do všech diskuzí,hlavně když se to hýbe.

MAX (Pá, 17. 12. 2021 - 17:12)

Velmi rád se připojím ke komentářům nošení punčocháčů ,nosím je již od školky-byly to tzv. hnědé štrample i během školní docházky, později to byly silonky .Tyto silonky jako muž kupuji pouze dámské, splňuji stejné požadavky jako panské avšak jsou levnější a dostupnější. Nosím je po celý rok výhradně pod kraťasy, naostro bez dalšího spodního prádla, ve škole-v práci-při sportu se vždy osvědčily jelikož tenké nebrání v pohybu, rovněž jsou výborné k celodennímu nošení na doma kde si k nim obléknu pouze triko, mám je na sobě i nyní u počítače nohy jsou v teplé- nevadí to ani návštěvám kdy mám na sobě jen silonky, toto jsem zjistil při návštěvě svého kolegy ,kdy i on je doma pouze v punčocháčích-nosil je i v práci, tak jak já i on vyběhne otevřít branku, já takto přeberu i poštu a odnesu odpadky do popelnice apod. nikdo doposud neměl připomínky celých 70 let. Teď jsem to pochopil z těchto 41 stránek, že mnoho mužů nosí silonky, že nejsou v tabu - kdo je nezkusil nosit nepochopí jak si ničí nohy-křečové žíly-bolesti kolen a kyčelních kloubů-revmatické problémy, všechny výhody silonek už byly popsány v předchozích komentářích, četl jsem i diskuzi nošení silonek u chlapců, většina je nosí nejen při sportování, ale již běžně ve škole ,což je pro zdraví našich dětí pozitivní - plně doporučují nosit punčocháče všem mužům, zvláště těm co pracují venku ale i normálně za chladnějšího počasí i v létě pod kraťasy, tak jak je používají celé rodiny při lyžování-kde jednak zajišťují tepelný efekt, jsou pohodlné a nebrání pohybu. Chlapi nenoste silonky jen pod kalhotami, ale kdykoli i pod kraťasy, vždyť je to oblečení běžné nejen pro ženy - ženy také přešly např. k nošení panských trenek apod. Mnoho mužů také už nosí kalhotky, které jsou z lepších materiálů a velmi lepší než p. trenýrky nebo zařezané tanga v zadku a je jich mnoho na výběr a jsou levnější, také je nosím již několik let a v létě výborné při jakékoliv činnosti okolo baráku, i do bazénu - rychle oschnou, zvláště ty síťované

H (So, 9. 10. 2021 - 08:10)

Co urážite stále na stránkách děti a mládež nebo dospělé co nosí punčocháče nikdo je jiný a na punčocháče je zvyklý. Dnes jsem si vzal punčocháče pod kalhoty heč.

Honzík (Pá, 8. 10. 2021 - 06:10)

Mne mamka kupuje punčocháče cenyrez mají tam od čísla na výšku 90 až 180 a mají zebrovou strukturu ale mají i frote punčocháče do 180 výšku a jsou pod kalhoty moc příjemné a hlavně mi punčocháče nevadí a nestydím se za ně mne je 14 let zatím nemohu psát na stránku děti a punčocháče jelikož mne stále nikdo uráží že jsem malé děcko že se mám léčit na retardaci že prý nemám nosit punčocháče a že mám malou nohu jsem přeci dítě a já zato přeci nemůžu že ji mám malou 35,5.

Návštěvník (Pá, 8. 10. 2021 - 08:10)

Ja taky nosim punčochy.Tel.573 314 237

Standa (Ne, 26. 9. 2021 - 20:09)

Já jako dítě jsem se vždy hrozně styděl, že musím nosit punčocháče do školy, protože kluci nosili jen slipy nebo nějaké termoprádlo. Teď, když jsem dospělý, tak v zimě nosím spodky, ale punčocháče bych si vzal klidně také i ty hrubé.

Bob inaTV (Ne, 26. 9. 2021 - 12:09)

Ahoj,moc ráda nosím nylonové punčochy a podvazky,lodičky na jehlach a ostatní dámské prádélko.Chce si někdo o tomto psát? [email protected]

Mulifra (Po, 11. 10. 2021 - 22:10)

Moc hezka kombinace kterou taky preferuji ale jen vsoukromi zatim neni odvaha jen lodičky nemám vyzkoušene

Bob (Ne, 26. 9. 2021 - 08:09)

Ahoj,moc rád nosím nylonové punčochy a podvazky,lodičky na jehlach a ostatní dámské prádélko.Chce si někdo o tomto psát?
[email protected]

Zdena (St, 22. 9. 2021 - 22:09)

Lukáši můj syn 17 je taky stále nosí, ty hrubé co vyrábí Tatrasvit na Slovensku a velikost 162 je mu docela dobře.

Lukáš (St, 22. 9. 2021 - 22:09)

Když je zima, tak je nosím pořád ty hnědé hrubé, jen mám problém shánět velké velikosti, občas to seženu na internetu. Chlapy v práci se diví, že prý jsem jako školák.

(St, 22. 9. 2021 - 18:09)

Já každé ráno si beru punčocháče a kalhoty jsou sice černé ale punčocháče 100 den sedo bílé ale vůbec mi to nevadí a včera jsem si koupil punčocháče ze 130 denny šedý melír. Ale mám také nohy oholene každé ráno si nohy holim abych byl stále hladký ale zkoušel jsem jednou i celý tělo oholit i mezi nohama celý kompletně..

Reklama

Přidat komentář