Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Radek (Po, 21. 7. 2008 - 15:07)

Ahojík Dominiko, znáš web www.zdravotniboty.cz ? Myslím, že tam jsou nějaké jednopáskové korkáčky podobné těm NEXT..nebo se mýlím?
Protetiky nosíš jen doma? Prozradíš prosím kde byly ve slevě?Já mám celkem přehled za kolik je mají v Praze.

My nosíme Protetiky doma..i v ložnici..viz příspěvek..výše.

Hezký den,

Radek

Dominika (Po, 21. 7. 2008 - 14:07)

Ahojík Radku,
odpovím na vše najednou, korkáče mám i Protetika-byly vloni ve slevě, jinak žabky a korkáčky (i Next) mi kupuje, pomáhá vybrat ten můj. Jen ty NEXT byl individuální dovoz z Anglie (přes někoho), u nás snad ani nejsou, o odkazu (Internet) nevím. Jinak ty Next mají podrážku nižší než česko-slovenské, jen 1-pásek-trochu šikmý, a přezku na které je vyraženo Next. Chodí se v nich ale úžasně, i když naboso je pro mě pořád ještě tak trochu nezvyk. Navíc jsem v nich dnes ráno ve městě málem "zmrzla".

Radek (Po, 21. 7. 2008 - 13:07)

Ahoj Ivčo,

díky za opověď. Ve svém předchozím příspěvku jsi zmínila, že to pleskání "dokáže toho Tvého..rozrajcovat"..no mě také. Svěřil jsem se partnerce a máme vždy jeden pár jen do ložnice. Promiň, že jsem zvědavý..nenapadlo Tě to také..si jedny korkáčky "tam" pořídit?.

Já je moc rádd partnerce obouvám a opečovávám jí chodidla.

Hezký den,

Radek

Radek (Po, 21. 7. 2008 - 13:07)

Ahojky Lucko,

nosíš ještě ty "klasické korkáče" s jedním páskem a tvrdou stélkou? Tyto nosily snad všechny kadeřnice v 80. letech. Nebo máš současný "dvoupáskový model"?

Hezký den a Tě nožky nebolí.

Radek

Ivča (Po, 21. 7. 2008 - 13:07)

Ahoj Radku,na pleskání korkáčkama žádnej grif nemám,jen když v nich jdu,tak pleskají,ale to snad dělá většina pantoflí s volnou patou a jedním páskem,ale třeba i normální žabky.Jen mi to pleskaní nevadí,abych to musela nějak řešit a navíc si myslím,že to i k létu patří(nebudu se přeci pařit v teniskách)

Radek (Po, 21. 7. 2008 - 10:07)

Ahojky Ivčo, asi korkáči pleskáš docela ráda..ne? Máš na to nějaký "grif"?

Hezký den

Radek

Radek (Po, 21. 7. 2008 - 10:07)

Ahoj Dominiko,

díky za příspěvek. Popíšeš prosím ty korkáče NEXT? Mají také tvrdou stélku jako ty "klasické československé"? Máš třeba odkaz na web, kde jsou ty NEXT k vidění?

Hezký den,

Radek

Radek (Po, 21. 7. 2008 - 10:07)

Ahoj Ivčo,

díky za příspěvek. Je Tvůj partner i tak velkorysý, že Ti korkáčky zaplatí nebo je s Tebou nakupuje? Nosíš značku Protetika?

Hezký den

Radek

ADemos (Po, 21. 7. 2008 - 08:07)

Dík za odpověd,jsi sladká,že jsi ochotná s námi o korkáčích diskutovat.Popravdě jednopáskové korkáče od jiných výrobců než českých a jednoho slovenského si ani neumím představit a od firmy NEXT už vůbec né,ale jistě Ti sluší a v kombinaci s hezky upravenou nožkou jsi určitě neodolatelná....Měj se fajn a pozdravuj toho svého ,,korkofila,,a zase něco hezkého napiš...

Dominika (Pá, 18. 7. 2008 - 19:07)

Dřív to byly klasické české (nebo snad slovenské?) korkáče myslím s 1 páskem, ty už ale byly odepsaný, rozpadly se. Od toho mýho mám teď podobné taky s jedním páskem a je to značka NEXT a údajně to má být pravý korek? To ale nevím jistě.

ADemos (Pá, 18. 7. 2008 - 19:07)

A jaké vlastně ty korkáče Dominiko nosíš-klasické s jedním páskem a z pravého korku? To víš,jsme fakt tak trochu ujetáci,ale zase si myslím,že je to ta nejpohodovější ,,uchylka,,co nás a potažmo i vás mohla potkat....ne?

Dominika (Pá, 18. 7. 2008 - 18:07)

Díky za radu, už si tak trochu zvykám, i když mi to připadá tak trochu "UJETÝ" furt pečovat o nožky a pak všude jak chce ten můj chodit naboso. (Připadá mi, že se na mě každej dívá). Jinak ty korkáče nebo i žabky si beru hlavně na ven. (Doma, taky na přání toho mýho) teď chodím většinou úplně bosa.

Honza (Pá, 18. 7. 2008 - 16:07)

Ivča má pravdu... Dopřej mu pohled na krásnou upravenou a bosou nožku.... Já když vidím nějakou slečnu která jde v pantoflích nebo má žabky tak jí musím neustále koukat na nožky... Nejlepší je pohled na bosou nožku v žabkách nebo korkáčích....

Ivča (Pá, 18. 7. 2008 - 15:07)

Tak mu to Dominiko dopřej...teda pokud Ti zrovna nehrozí umrznutí.já mám doma to samé a už jsem si zvykla.Moje nožky musí být pořád upravené a ten můj říká,že je na co koukat,tak proč to těm chlapům nedopřát a korkáče nosím jen doma a v práci.Venku chodím v žabkách nebo dřeváčkách a ty zase tak nepleskají.

Dominika (Pá, 18. 7. 2008 - 14:07)

Je pravda, že ten můj chce, abych měla nohy upravené i nápad abych v létě chodila výhradně naboso pochází od něj. Ale trochu nezvyk to je teď třeba i při návštěvě přátel nebo rodičů. Byli zvyklí, že většinou mám ponožky a teď vždy naboso...

Honza (Pá, 18. 7. 2008 - 14:07)

Ahoj... Dominiko.... To je úplně jasné proč chce tvůj přítel aby jsi chodidla v žabkách a nebo v korkáčích na boso... Má rád footfetish a vše kolem nožek... Taky mám slabost pro ženské nožky a rád je líbám a olizuji.... Není nic hezčího než krásně upravená ženská nožka....

Dominika (Pá, 18. 7. 2008 - 13:07)

Já nevím, ten můj prostě chce abych šla bez ponožek, což i nevadí, ale je to přece jen nezvyk. A v žabkách a zvlášť v těch korkáčích asi jen neumím chodit, když jdu dýl, tak je to pleskání dost hlasitý. Navíc se lidi otáčej... To by mě nevadilo. Spíš proč ten můj trvá na tom, abych chodila v botkách naboso...?

Ivča (Pá, 18. 7. 2008 - 13:07)

Taky si myslím,že to pleskání není na škodu,teda toho mého to dokáže pěkně rozrajcovat...tak trochu na korkáče a nožičky ujíždí a jak tak koukám,tak není sám

ADemos (Pá, 18. 7. 2008 - 13:07)

Dámy,to pleskání korkáčků to je to nejlepší na jejich nošení(teda aspon pro nás muže)není nic hezčího,než když si vykračuje pěkná ženská v korkáčích a krásně jí to pleská-rezhodně se není za co stydět a jen pleskejte dál-je to pěkné vzrůšo.....

Radek (Pá, 18. 7. 2008 - 13:07)

Ahoj Dominiko,

no..umění to možná je..ale spíše v tom smyslu, aby pleskaly o paty. vadí Ti to pleskání respektive přijde Ti divné, že "ten Tvůj" to takhle chce?

Hezký den v žabkách nebo korkáčích.

Radek

Reklama

Přidat komentář