Reklama

Svazování partnera(ky)

Peter anonym (Út, 16. 2. 2021 - 15:02)

Co je podle vas nejlepsi a nejhorší roubík co jste kdy měli? U mě asi nejlepsi byla paska a nejvic drastak bylo jsem měl byl pavoučí kovovej bolely mě panty dva dny potom

Gabriela (Út, 16. 2. 2021 - 19:02)

Nejhorší pro mě asi cokoliv jsem kdy měla hodně nacpané v puse na maximum otevřenou pusu - nafukovací roubík s kůží ještě přes pusu a nebo moc velká ucpávka čímkoliv převázaná - to zajíždí skoro až do krku když je to fest, takže se i špatně dýchá, bolí to hodně. To nemůže být sub sám a musí se hlídat a spíš jsme to použili jako formu trestu ale pod neustálým dohledem a ne na moc dlouho, to se opravdu nedá vydržet. Nejlepší pro mě asi měkká šála přes koutky nebo s uzlem, rolák od svetru nacpaný do pusy a převázaný šálou, provazem, nebo i podkolenkou. nebo páska omotaná kolem hlavy. To mám ráda.

Petr Hron (Čt, 11. 2. 2021 - 14:02)

Ahoj, hledám ženu mezi 40 - 50 na svazovací hrádky, klasická provazová bondage - únosy, roubí[email protected]

Jitka (Po, 8. 2. 2021 - 17:02)

Ano, máme na to speciálně vyčleněnou skříň, kde děti nesmí. Pořád něco dokupujeme a za chvilku budeme muset řešit další úložný prostor. Fajn výběr mají na e-kondomy .cz, odkud nám vše chodí rychle a dá se tam vždy vybrat něco nového, protože pravidelně doplňují sortiment.

Michal (Pá, 5. 2. 2021 - 20:02)

Opravdu máte jednu velkou skříň, kde tohle máte? to je trochu můj sen, ale toho se s přítelkyní asi nikdy nedočkám, není moc na tyhle hrátky...

Niki (St, 28. 7. 2021 - 07:07)

Já bych do toho šla hned

John anonym (St, 3. 2. 2021 - 23:02)

Zkusili jste někdy svázání v perovem spacáku v létě? Mě takhle svázala přítelkyně. Měl jsem na sobě celotělový latex latexovou kuklu ponožky rukavice a roubík měkkou kuličku. Poté jsem dostal latexovou svěrací kazajku a pak jsem si lehl do spacáku přítelkyně ho zapla a pak mi ještě dala pásku na oči a utáhla otvor. Ale to jí ještě nestačilo tak ještě ten spacák obtahla černou balící fólií. A jako pojistku na to abych takhle mohl být co nejdýl jsem měl plenu. A odešla se slovy že mě takto nechá 8 hodin a natáhla vedle mě časovač. Když mě po osmi hodinách osvobodila tak mi trvalo půl hodiny než jsem to vše sundal protože to bylo strašné přilepené. Zkusili jste někdy také se nechat svázat v latexu v létě?

Bára (So, 6. 2. 2021 - 07:02)

To znám, latex se v létě dokonale přilepí i bez svázání a pak jde odtížně sundat. V létě jsem v celotělovém latexu v kuse strávila několik dní, na toaletu nebyl problém má dvoujcestný zip. Nejhorší byl prvni den, kdy bylo venku přes 30°C.

Jitka (St, 3. 2. 2021 - 18:02)

Mě svazování hodně baví, důležité však je aby to chtěl jeden i druhý a být domluveni na tom, že pokud bude někomu něco nepříjemné, tak to ukončit. Jinak začínalo to u nás na poutech pro děti, pak se začalo nakupovat profesionálnější vybavení, a teď na to máme vyčleněnou jednu velkou skříň, která je dostatečně zabezpečena před dětmi.

Honza (Út, 2. 2. 2021 - 19:02)

Jednou jsem se nechal od přítelkyně přivázat ve stodole nahý k žebříku. Byl jsem hodně nadržený a péro mi pěkně stálo. Hladila mě a několikrát mě přivedla na pokraj orgasmu. Už jsem to moc chtěl. Hrála si se mnou asi hodinu. Z ptáka mi teklo a koule jsem měl nalité k prasknutí. Najednou jsme slyšeli jak někdo na zahradě volá jestli jsme doma.

MP (Po, 1. 2. 2021 - 22:02)

Mravnostní patrola vás eviduje.

Dáša (Po, 1. 2. 2021 - 20:02)

Praktikujete s partnerem svazování? přítel by to rád vyzkoušel, mě by to asi ani tak nevadilo, ale nevím co na tom přesně vidí. Jaké je to z pohledu ženy?

Gabriela (Út, 2. 2. 2021 - 06:02)

Záleží na tom, co si pod tím představujete. Z mého pohledu naprosto skvělé uvolnění, vyčištění hlavy a obourání stresu z každodenního života. Musíte ale na to být oba a mít to v sobě. Každopádně praktikovat s někým komu věříte a koho znáte. Je to o důvěře a protějšek musí znát hranice a to co máte ráda. I když se to zdá jako že jsem třeba jen mučená a všechno jen bolí, tak opak je pravdou. Je to o poznávání, učení se a i tak nejsem sama hodiny a hodiny a v ruce třeba i tlačítko se signálem, kdyby byl problém. Mě už jen ta představa vzrušuje a vždy se na to těším, mám to spojené i se svou vášní v chlupatých pleteninách. Takže i když nejsem v provazech, tak jen samotné oblečení mě neskutečně vzruší. Musíte ale na vše být DVA. Jakmile jeden nesdílí stejnou zálibu, tak to je buď odsouzené k problémům nebo to nepujde. Jsme teď už s manželem úplně normální, chováme se jako každý jiný ale v soukromí si prostě hrajeme a víme i při běžném životě i společnosti, co třeba dělá šála a svetr se mnou nebo co mám pod tím. Je to zábava, ve vztahu není nuda a podle mě jsme opravdu štastný pár. Hodně štěstí.

Bára (Ne, 31. 1. 2021 - 07:01)

Tentokrát jsme potrestala manžela. V pátek po příchodu s práce se musel obléci plinku, celotělový latex, vysoký obojek a řemínky na nohy, na ruce bondy rukavice, moje silné šaty s vysokým rolákem a moji zimní bundu, kapucu jsem mu dala na hlavu a zip zapnula až nahoru a zip zamkla k učkum u kapuci. Manžel protestoval tak dostal na večer roubík. Vysvobodim ho asi až zítra ráno.

John anonym (St, 3. 2. 2021 - 22:02)

A jaky jsi pouzila roubík na delsi dobu pokud měl kuličku mohly po dlouhe dobe bolet čelisti

Gabriela (Ne, 31. 1. 2021 - 21:01)

A to se na něj ještě vešla ta bunda, když měl ty silné rolákové šaty? Pokud jsou to podobné, jako mám já - silně pletené, chlupaté s 70cm rolákem, tak na ty bych si bundu už neoblékla ani náhodou. My měli týden HO takže to bylo perfektní mučení na chatě. Přijela i Linda, teda přijela... Přivezl ji přítel svázanou kokosovými provazy nabalenou ve svetrech a šále a pusou zacpanou chlupatou rukavicí několikrát omotanou průhlednou izolepou. Obě jsme skončily v našem studeném sklepě, upraveném nac celu na slámě ve tmě. Já byla opravdu trestaná od minulé soboty až do dnes. Když v sobotu přijela Linda, tak ona skončila svázaná ve sklepě na zemi ale já v kleče na slámě nohy ohnuté a ke stehnům, ruce vzadu svázané provazem a vytažené nad hlavu a přivázané k mřížím. Musela jsem být ohnutá a klečet nabalená ve 3 svetrech a mých šatech, mohérová kukla, zavázané oči šálou a v puse uzel na mohérové šále fest utažený. Takto jsem byla 3 hodiny a zbytek noci vedle Lindy ležela svázaná v kozelci na slámě. Linda musela snášet svázání kokosovými provazy. Její přítel nechtěl aby je měla na rukou přes svetr ale přímo na kůži, aby ji to bolelo a škrábalo, hodně jsme trpěly ale bylo to úžasně vzrušující. Linda u nás byla jen do úterý a pozice a tresty se měnily :-) báječný týden, dneska bude spát v nepohodlí manžílek u kůlu. V pleně a chlupatém svetru s roubíkem.

Bára (St, 3. 2. 2021 - 20:02)

Šaty jsou silné, ale ne zase tak, aby se pod bundu nevešly. Bunda je péřová na turistiku.

Peter anonym (Ne, 31. 1. 2021 - 18:01)

Jakou zimní bundu jsi mu dala péřovou nebo klasickou lyžařskou podle mě to je vic k nevydrzeni v péřové

Anna (Út, 26. 1. 2021 - 16:01)

Ahoj, chtěla jsem se podělit o svůj zážitek ze selfbondage, ve chvíli kdy tohle píšu jsem totiž pevně přivázaná k posteli a mám částečně volnou levou ruku a tak můžu psát, zbytek těla mám však pevně svázaný a momentálně nejsem schopná se ani nadzvednout, nohy mám roztažené a v rozkroku vibrátor, v puse roubík, v kalhotkách mám už hotovou potopu a navíc se mi chce děsně čůrat, už v tom jsem šest hodin a pořád nemám dost, doufám že se z toho nějak dokážu dostat dřív než se mi začne chtít na velkou, když to půjde tak tak zkusím přespat a možná se rozvážu až ráno (pokud se mi to povede).
Přeji krásné zážitky

anonym (St, 27. 1. 2021 - 17:01)

Ahoj. Hezký zážitek. Ale lepší by bylo kdyby, tě svázal někdo jiný pořádně napevno.

Reklama

Přidat komentář