Reklama

Svazování partnera(ky)

Lukess (Po, 29. 5. 2023 - 19:05)

Bral bych odkud si???rad bych vyzkousel taky mam par kousku doma muze byt zajimave v tom byt dlouho:)a jeste neco jineho krom toho?

Denisa (Ne, 21. 5. 2023 - 17:05)

Včera u mě spala kamarádka. Udělali jsme si společný večer se seriály a dobrým jídlem. Kamarádka dobře ví, co mám za záliby a byla a je ochotna to vyzkoušet. Tak si s sebou taky sbalila gumáky a pláštěnku. Překvapila mě že to už měla na sobě když přišla ale stejne jsem si ji vylepšila. Já už byla připravená ve svém domácím akorát jsem neměla pláštěnku ani kuklu ale jen péřový kabát a oteplováky. Jí jsem dala pvc kalhoty a svoji leskle černou pláštěnku. Takto jsme spolu strávili krásný večer u filmů a dokonce jsme si vzali roubíky. Nandali jsme si je na začátku filmu a sundali až na konci.

Klára (Po, 22. 5. 2023 - 15:05)

Včera jsem taky byla nabalená v péřové kombinéze, s kulichem a kapucí přes hlavu. Vzala jsem si i plínku, abych se nemusela svlékat kvůli čůrání.

Denisa (Po, 22. 5. 2023 - 23:05)

Hezky, já dneska měla jen kuklu a péřové oteplováky a kabát. Někdy si vezmu méně vrstev. Ale nejvíc miluju takové ty letní bouřky. Je sranda jak jsem změnila účel péřového oblečení na venek a na zimu na celoroční domácí i venkovní oděv. Mám na tebe dotaz, máš na té kombineze kapuci s mrazovou klapkou?

Klára (Út, 23. 5. 2023 - 13:05)

Bohužel ne, kombinéza má jenom obyčejnou kapuci.

Denisa (St, 24. 5. 2023 - 16:05)

Je aspoň stahovací? Jinak co ten roubík co sis koupila, používáš ho?

Klára (Čt, 25. 5. 2023 - 16:05)

Kapuce je stahovací. Roubík nosím, ale ne každý den.

Tonda.wet (Čt, 25. 5. 2023 - 23:05)

Ahoj já hodně rád nosím zimní kombinézy chtěl bych se zeptat jestli je nosíš i v létě a jaké máš rád se podělím moc děkuji

Bára (Ne, 21. 5. 2023 - 05:05)

Po čtyřech a půl měsíci jsem odložila kroužky kolem krku a nechala se inspirovat videem z youtu https://youtu.be/aDRfKhGsiOU . Oblékla celotělovy latex s otvory pouze na dýcháni, latexovou masku ženy a vysoky obojek, který jsem uzamkla načasovanými dvěmi zámky. Přes latex jsem si oblékla rolák a legíny. Byl to pěkný požitek.

Hans B.B. (Út, 30. 5. 2023 - 19:05)

Tak jsem na to kouknul pořádně. Ty průhledy jsou klasicky dírkované. S mikroperforacé by to bylo lepší. Jinak ale super a chtěl bych to zkusit taky.

Návštěvník (Po, 22. 5. 2023 - 05:05)

ty jsi pékně vypatlaná, co hulíš

Hans B.B. (Ne, 21. 5. 2023 - 22:05)

Nemá to u očí mikroperforaci?

Návštěvník (St, 17. 5. 2023 - 18:05)

Jednou jsme v práci něco slavili a při tom jsme přivázali uklízečku za ruce a nohy k nohám stolu, tak aby byla přístupná zezadu. Většina se na ní vystřídala, někteří i dvakrát, jeden třikrát a když jsme jí rozvázali, tak řekla že to příště chce obráceně, aby věděla s kým to má.

Ivana (St, 17. 5. 2023 - 17:05)

S přítelem jsme byly na vycházce, bylo chladněji, tak sem si chtela vzit leginy a na to teplaky a teolejsi bundu s gumáky, ale on mě premluvil, at si vezmu mikinu a na to pláštěnku. Mám takovy ten nepromokavý kabát z lidlu. Tak sem si vzala leginy a ten kabát společně s vysokými gumovými holinkami. On měl teplaky, gumaky a teplejší bundu. Cestou jsme došly ke krmelci, kde jsme se začaly libat a tak. Postupně sem se musela svlect a vzit si jen pláštěnku a holínky. Pak jsem mu to delala chvili pusou a myslela, ze bude sex. On mi rekl, co si trochu pohrat, souhlasila jsem. Vytahl si tkanicku z teplaku a přivázal mi ruce ke krmelci a to nad hlavou. Potom najednou na chvili odesel a kdyz se vratil drzel v rukou kopřivy. Ječela sem na nej, at na to ani nemysli. On ke me prisel, povytahl mi plastenku a začal me svihat pres zadek koprivama. Kricela sem,kopala a nadavala mu. Silene to stipalo. Pak mi stahl holinku a sundal ponozku z nohy. A potom mi ji nacpal do pusy, abych nemohla křičet. Místo zadku mi začal švihat kopřivama pipku, musel me drzet, aby mohl pokračovat. Kdyz skoncil, rozvazal mě, ohnul pres senik a dodelal sebe i me zezadu. Nevim, jak prisel na ty koprivy, ale bylo to peklo a pak neskutecny prozitek pri sexu.

Tonda (Út, 16. 5. 2023 - 17:05)

Ahoj já to rád též nosím na holém těle zimní oteplovacky a zimní kombinézy do spaní ta podšívka je hodně příjemná na těle ten šusťak

Michal (So, 13. 5. 2023 - 08:05)

Pardon, oprava školky. A během puberty sem při nošení pláštěnky a gumaků zjistil, že mě to baví vic než dříve. Mám dlouhou pláštěnku i krátkou jako spis nepromokavou bundu a k tomu pvc kalhoty a několikery gumové i pvc holínky.

Denisa (Ne, 14. 5. 2023 - 23:05)

Taky toho mám hodně, akorát já to mám taky ráda v kombinaci s péřovým oblečením. Třeba jak jsem se šla dneska projít do lesa. Zkombinovala jsem pvc legíny, pláštěnku a latexovou kuklu s péřovými oteplováky a péřovým kabátem. Pro mě ideální kombinace na 15 stupňů. Třeba jak byste reagovali na to když by proti vám v 18 stupňovém vedru šla mladá holka v latexových legínách a v pláštěnce v gumákách? Já jsem takhle jednoho mladého kluka překvapila dneska. Jsem šla nabalená po lesní cestě a on proti mě šel jen v kratasech a tričku. Koukal docela vzrušeně.

Klára (Po, 15. 5. 2023 - 13:05)

18 stupňů není žádné vedro. Já při téhle teplotě ještě někdy nosím i zimní čepici.

Denisa (Po, 15. 5. 2023 - 14:05)

Pravda, třeba mě nahrazuje čepici ta latexová kukla. Mimochodem máš nějaké oblíbené kombinace péřového oblečení?

Klára (Po, 15. 5. 2023 - 17:05)

Oblíbená kombinace je navléct na sebe co nejvíc vrstev :D

Reklama

Přidat komentář