Reklama

Manželovi se líbím v punčocháčích

NINA (Ne, 1. 5. 2011 - 06:05)

Silonky sú malý zázrak a moja tajná zbraň na priateľa.Dlho som túto zbraň hľadala až som našla.Mnohé ženy toto odmietajú a potom sa čudujú, že im priateľ ujde za inou.Vždy platilo a bude platiť vo vzťahu,že ak muž nemá to čo by chcel,hľadá to automaticky inde.Ja si oblečiem silonky a priateľa mám vždy tam kde ja chcem.

Simona (Pá, 22. 4. 2011 - 08:04)

Manžel je z punčocháčů úplně divokej a ikdyž je mu už 34 let, často se stejně vypustí dřív, než k něčemu dojde. Začně mi celé nohy hladit, začne líbat a pak najednou vidím, jak to z něj stříká. Hlavně ho vzrušuje líbání stehen a prstů u nohou.

Zdeněk2 (So, 16. 4. 2011 - 21:04)

Kombinace kraťasů a silonek je velmi elegantní a v poslední době je mezi děvčaty stále více oblíbená.

Pepa (So, 16. 4. 2011 - 20:04)

Nejlepší jsou do postele samodržky a boty na podatcích.
To je rajc, doporučuju všem.

bea (So, 16. 4. 2011 - 01:04)

já jsem na tom taky tak. mému klukovi se taky líbí když mám na sobě silonky. nosím je kvůli němu pořád když jsme někde spolu. celkem mi to nevadí protože když jsme v kině nebo na procházce, tak následuje více dotyků, něžností a tak. nejraději je když si je obléknu pod kraťasy. ale v posteli jsme to ještě nezkoušeli. to ho zatím nenapadlo :)

zuzka (So, 12. 3. 2011 - 09:03)

to je úpně normální, taky mého manžela vzrušuji v punčochách, moc se mi líbí, že ho vzrušuji

ji (Pá, 11. 3. 2011 - 10:03)

... jo a ženě je 86 let. To jen pro úplnost

ji (Pá, 11. 3. 2011 - 09:03)

dalo to léta popichování,ale konečně se žena před rokem vrátila k sukním a silonkám a poslední dobou si je nechá i na doma místo tepláků když se vrátí z práce,přes víkend ale zůstala bohužel u těch tepláků

Jirka (Čt, 3. 3. 2011 - 07:03)

Jirka,ak myslis ci ich...Evino,

díky za odpověď. Můžu vám oběma jen přát takové..hezké chvíle.

Jirka

Robin (Čt, 17. 2. 2011 - 20:02)

Já jsem si to dnes pěkně užil. Je mi 13 a šel jsem za kamarádem. Nebyl doma a byla tam jeho 16-ti letá sestra. Ona mi sáhla do kalhot a líbala se semnou, pak mi skousla u kořene a já vystřík. Jé

evina (Čt, 17. 2. 2011 - 20:02)

Jirka,ak myslis ci ich normalne nosi tak nie,iba do postele na hry.Samozrejme nemam nic proti tomu ak je enormne vzruseny,aspon viem ako na neho ked sa mu nebude chciet.Vytiahnem silonky a je vzruseny ako na povel.Vytiahem pre oboch silonky a dlhy a divoky sex zaruceny.Ze som na to neprisla skor.

Jirka (Ne, 13. 2. 2011 - 13:02)

Ja som tiez manzelovi...Evino,

ale to, že manžel byl enormně vzrušený..to snad nebylo nic co by vadilo,nebo ano? Co by za to jiní (jiné dali)..Prozradíš nám jestli ještě Tvůj manžel silonky nosí?

Jirka

Honza (Ne, 13. 2. 2011 - 07:02)

No samozřejmě, že to nebyl dobrej nápad.
Takovou blbost může vymyslet jedině ženská, která bere sex jako obchod nebo jako odměnu. Něco za něco. Já mít takovou doma, tak ji nakopu prdel.

evina (Ne, 13. 2. 2011 - 06:02)

Ja som tiez manzelovi povedala ze si dam vecer doma silonky iba v pripade ak si ich da aj on.So zaciatku aj padlo na urodnu podu,lebo mesiac sme sa dotahovali kdo s koho.Nemal chut si ich obliect a ja som to dobre vedela,ze ak ma mat v zime pri lyzovani spodky tak je nervozny a osiva sa.Po mesiaci nakoniec silonky obliekol,ja som si vydychla ze uz bude klud a ani ho nenapadne aby som si obliekala silonky.No mas ho vidiet.Nsajskor som myslela ako sa statocne prekonava ked sa neskrabe a neosiva,ale bohuzial mu tie silonky nijako nevadili a bol v nich schopny zaspat.A druhe,ked som sa ho dotykala nohy cez silonky,neskutocne ho to drazdilo.Poznam ho 14 r,ale nikdy pred tym taky enormne vzruseny nebol ako vtedy a potom dalsie razy ked sme mali obaja silonky.Nebol to dobry napad kazat mu obliekat silonky.

zuzi (Pá, 11. 2. 2011 - 11:02)

No môj muž sa zbláznil do takých tých detských bavlnených pančucháčov. Minulý rok v zime na dovolenke bol taký mráz, že som si na prechádzku požičala pod nohavice hrubé pančucháče od dcéry. Ja som mala zo sebou iba silonky. Keď ma v nich večer uvidel, boli to také detské biele vrúbkované pančucháče, dovolil mi ich vyzliecť až na druhý deň ráno.:-) A po návrate z dovolenky som s ním musela ísť do obchodu kde sme kúpili hneď troje v najväčšej detskej veľkosti. Odvtedy ma už párkrát do nich navliekol. Ale zasa to nepreháňa a ja mu teda niekedy vyhoviem.

Monika (Čt, 10. 2. 2011 - 12:02)

Mám manžela se stejným...Já si taky v pohodě punčocháče vemu když jdu do práce nebo někde ven. A už jsem si taky pomalu zvykla nosit je doma. A celkem se mi líbí jeho přemlouvání abych si je oblékla. Je docela příjemný slyšet jak mi to sluší a jak se mu líbím.
Někdy mám ale divný pocit, protože jsem asi jediná žena všude kolem navlečená v punčocháčích. V létě jsem se nechala přemluvit, abych si oblékla punčocháče pod tenké letní šaty, když jsme se šli koupat na přehradu. Náhodou jsme tam potkali manželova kolegu a jeho ženu. Manžel navrhl, že zůstaneme s nimi. Dost jsem se styděla, když jsem se musela před nimi vysvlékat z punčocháčů protože plavky jsme už měla na sobě a převlékárny tam nikde kolem nebyli. Naštěstí nikdo ale nic neřekl, i když si to museli všimnout. Nevím, jak bych jim to vysvětlovala.

Jirka (St, 9. 2. 2011 - 21:02)

Mám manžela se stejným...Leno, podívejte na www.boma.cz - model punčocháčů Nicoll.

Doufám, že to neberete jako skrytou reklamu nebo hloupý žert.

Jirka

Pepa (St, 9. 2. 2011 - 19:02)

Moje pocity v...Vážená paní, co to znamená, že pocity v punčocháčích nejsou nic superního?
Není to příjemné, ale nevadí to nebo je to snad přímo nepříjemné?

Lena (St, 9. 2. 2011 - 18:02)

Mám manžela se stejným vkusem jako Monika. Nepřijde mi na punčochových kalhotech nic erotického, ale on to vidí jinak. Samotné nošení mi ale zas tak nevadí, dá se na to zvyknout, občas mi to leze krkem ale většinou už ani moc nevnímám, že je mám. A mám je skoro pořád, nosím je ven, doma i na spaní, dokonce i při sexu je jen trochu popotáhneme dolů.

Bika (St, 9. 2. 2011 - 17:02)

Moje pocity v punčocháčích nejsou nic superního- vážený pane. Natáhněte si je sám a uvidíte jak je to fajn být stažený, naježené chlupy, spocené nohy a vydržte celý den třeba v kozačkách- to je potom prima.....

Reklama

Přidat komentář