Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Jana (Út, 6. 4. 2021 - 08:04)

Děkuji moc za info. Já se pak tedy připomenu a sám kontakt. Příjemný den !

Lucka (Út, 6. 4. 2021 - 08:04)

Dobré ráno Klárko. Už mám taky pipinu vyždímanou a snídám zbytek beránka a kafe. Co budeš dnes dělat? Já musím odevzdat práci a pak asi budu lenošit. Možná přijde známá odpoledne. Tak si to užij. To pipinkování se líbí mě i mými. Dobrej obrat.

Věra (Út, 6. 4. 2021 - 08:04)

Proč Kláro píšeš takový věci, co jste dělali s Liborem? Já být jím, tak se s tebou ihned rozjezdu. Jsi o rok starší než já, ale chováš se jako KURVA. To si ho tolik nevážíš ,že ti jde jen o to být zajímavá? A on to neví, co? Ale prachy z něj ti jsou dobrý.

Tom (Út, 6. 4. 2021 - 14:04)

Ahoj Věro. Jsem rád, že konečně někdo a tím spíš, že holka napsal tento názor. Je pravda, že jsi to napsala dost ostře a jak psal návštěvník, to ti tady dají sežrat, ale na té podstatě toho tvého příspěvku to nic nemění a skutečně se běžně zadané dívky svým sexuálním životem nikde takto nechlubí a spousta partnerům by to vadilo. Důvody proč to Klára dělá neznám, může to být nějaká forma exhibice, kdy spousta lidí touží potom, aby je při sexu někdo viděl či slyšel, může mít nějaký problém v tom vztahu a takto se s ním vypořádávat viz různé kdo se zvládl a nezvládl udělat, to je takové někdy až vyčítavé a nebo jak píšeš ty chce být prostě jen zajímavá a tak se tím chlubí ,třeba si to ještě přibarvý a dělá jí dobře, když na to reagují zástupy zdejších pisatelů. Každopádně vítej tady mezi námi.

J (Út, 6. 4. 2021 - 16:04)

Já si myslím, že je to zdejší anonymitou. Sice z ní Klára někdy vystupuje různým setkáním, které mohou a nemusí být pravdivé. Ale pro naprostou většinu je anonymní. A toto se táhne celou doktorkou ve všech vláknech, že anonymně se píšou různé, taky pravdivé intimnosti, které by na sebe veřejně nikdo neprozradil.

Návštěvník (Út, 6. 4. 2021 - 08:04)

Tak toto bude průser. Věro, tys tu asi od včera. Tady se nesmí Klára kritizovat,ona je idol. Nedotknutelná.

Věra (Út, 6. 4. 2021 - 08:04)

Proč? Vždyť je to úplně ujetý. Taková holka .

Názor (Út, 6. 4. 2021 - 09:04)

Sem si může psát kdo chce co chce. A zrovna Klára je slušná a dost si prožila nepěkného. Tak ji nenadavej do kurev. Kdo ví, co jsi ty zač.

Jitka (Út, 6. 4. 2021 - 07:04)

Klárko, dívám se na ty čápy. Je to moc hezké. Ale jdou jen v Hradišti .

Jirka (Po, 5. 4. 2021 - 21:04)

Holky, já se naučil čůrat jako vy na bobku s jde to. Umíte čůrat jako kluk ve stoje?

Samantha (Po, 5. 4. 2021 - 23:04)

Můj chlap se mnou čůrá taky na bobku když musíme venku, prý aby to bylo rovnoprávné . Máme z toho srandu a většinou ho přechčiju, že mi to proudí víc dopředu. Jemu většinou víc dolů, protože mu u toho nestojí.

Roayal (Po, 5. 4. 2021 - 20:04)

Klárko, zima čápům tolik nevadí, horší by bylo, kdyby zamrzlo a byl souvislý sníh, že by neměli moc shánět potravu. Tohle aprílové počasí zvládnou. Hezký večer přeji. Taky na ně koukáme s dětmi.

Šišmiš (Po, 5. 4. 2021 - 20:04)

Moc pěkný čůráníčko Klárko.

Kluk (Po, 5. 4. 2021 - 19:04)

Klárko miluji tě. Toulal jsem se blízko vás, ale nepomohlo to . Jen si stále víc uvědomuji, že patříme k sobě.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 20:04)

Nech už tu holku na pokoji !!!

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 20:04)

Nech to na něm a na Kláře, tohle je jen mezi nimi a nikdo další by se do toho neměl plést.

Martina (Po, 5. 4. 2021 - 19:04)

Klárko hezký večer. Taky jsme doma a pasivníme.

Klára (Po, 5. 4. 2021 - 17:04)

Tak dnes moc velký zajímavý čůrání není. Tady se opravdu ochladilo a začal i padat sníh chvílema a čáp zmizel z hnízda a asi se odletěl někam schovat. Tak čůráme jen doma a večer si dáme saunu. Jednou byl se mnou čůrat tady Libor a zavřeli jsme se a sám mi sundal kalhotky a dal mi pod pipinku na záchodě ruku a abych čůrala a tak jsem už u něj zvyklá to pustit i tak a hned to šlo a počůrala jsem mu ruku a on mě hladil pak pipinku, ale já bych se takhle úplně neuvolnila a tak si necháme pipinkování na večer. Už tady máme tu knihu Echoes of the spirit a je opravdu nádherná. Tak se ozvu víc zase příště. Hezký zbytek dne.

Ivan L. (Po, 5. 4. 2021 - 19:04)

Klárko moc hezké. I ve všední atmosféře krásně jsi vytvořila Liborovi zážitek a mně potěšení také. Díky, že jsi a že píšeš.

Jana (Po, 5. 4. 2021 - 19:04)

Tu knihu máme také objednanou ,to Echoes.....ale přijde asi až v úterý, tedy zítra. Myslíš,že by bylo možné Libora výhledově požádat o projekt na zahradu? Budeme kupovat takovou chatu s možností celoročního bydlení a pozemek je cca 700 m v lokalitě Zbraslavice. Docela rádi bychom i ten styl zahrady jako budete mít i vy, jestli by to bylo možné. Kdybych se ozvala tak za měsíc ,dva s tím, že realizace by byla v příštím roce? Dám ti na sebe potom kontakt na mail. Samozřejmě to chceme jako placenou službu. Díky za info a příjemný večer. Na ta čapí hnízda jsem se dívala, moc pěkné.

Reklama

Přidat komentář