Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Anonym (Po, 29. 4. 2024 - 11:04)

Já jsem se přes onanii seznámil s manželkou. Ona je o dva roky mladší. Když jsme spolu začali chodit, bylo nám už přes dvacet. Řekla mi, že už se dávno známe, protože si mne pamatuje. "Tenkrát jsem tě viděla jak si to děláš a už tehdy ses mi líbil. Často jsem si na tebe myslela." Úplně ve mě hrklo. Smála se mým rozpakům a řekla, že alespoň ví do čeho jde a co jí čeká.

 Byly to sportovní hry mezi základními školami. Na to, že jsem vyhrál běh na 1 km si nepamatovala, ale pamatovala si, jak jsem si ve sprchách honil ptáka a nevěděl, že mne pozoruje se svými spolužačkami mezerou mezi příčkou a stropem, která dělila dívčí a klučičí sprchy. Holky, tehdy třináctileté, si opatřily schůdky a pozorovaly kluky při sprchování. Já tam byl sám, měl jsem potřebu a tak jsem si udělal dobře, netuše, že jsem pozorován. Tak jsem jí učaroval, že si mne i po letech našla a jsme spolu stále. 

Anonym (St, 20. 3. 2024 - 14:03)

Stalo se vám někdy, že jste byli přistiženi jen na základě předpokladu, že onanujete? Mě ano. 

Mám spolužačku. Když jsme chodili na základku, tak mezi námi něco proběhlo. Nějaké to osahávání a onanie, ale nic vážného. Ani jsme spolu nechodili. Jen tak jsme laškovali. Onanoval jsem i před holkama hodně často.

 Po letech se ozvala, že semnou chce mluvit. Sešli jsme se v kavárně. Sdělila mi, že je rozvedená, samoživitelka s nezletilou dcerou. Zeptala se jestli pořád onanuju. Když jsem řekl, že ano, tak na mne vybalila, že mne dcera určila a popsala, že jsem se před ní ukájel. Řekla mi, že to zůstane mezi námi, když se o ně postarám a nabídla mi sex. Byl jsem ještě svobodný a tak by to šlo. Jenže celá ta věc byla podivná a tak jsem naoko souhlasil. Druhý den jsem si na dcerku počkal před školou. Poptal jsem se dětí, která to je. Vúbec mne nepoznala, ani neznala. Vše bylo vymyšlené.

 Když jsme se se spolužačkou opět sešli, tak jsem jí jen oznámil, že na ní mohu podat trestní oznámení za vydírání a bylo po známosti. I když byla pěkná, tak něco takového do vážného vztahu, by určitě nedělalo dobrotu. Ke všemu byla ještě blbá, protože její fígl by stejně vyšel najevo.

Anonym (St, 20. 3. 2024 - 12:03)

Jednou v létě jsme se s parťákem vraceli s Orlíku a byli jsme nadržení, tak jsem zastavil u lesa. Nikde nikdo, tak jsme se svlékli do boxerek a jen tak jsme šli hlouběji do lesa. Péra už nám stály, tak jsme se chvilku třeli o sebe, pak jsme si stáhli boxerky a já zaklekl a vzal ho do pusy. Když jsme byli v nejlepším, tak kousek vedle nás vyšel z poza stromu dědek a začal řvát, že jsme hnusní buzeranti a stříkl parťákovi pepřák do očí. Kdo nosí do lesa pepřák? Chtěl jsem se zvednout, ale taky jsem schytal dávku. Dědek pořád nadával, že jsme buzeranti a že máme vpadnout. Po chvíli si odplivl a odešel. Dostalo nás to, oči pálily, ale zároveň to bylo vzrušující. Parťák si klekl ke mně a mnul si oči. Za chvilku jsme byli v šedesátdevítce, on dole a já nahoře. Najednou byl dědek zpátky s nějakým silnějším prutem a začal mne s ním mlátit přes zadek a záda, kam se zrovna trefil. Při nějaké druhé, třetí ráně jsem začal stříkat. Takový orgasmus jsem nikdy předtím nezažil. Držel jsem, než jsem dostříkal a pak jsem se odvalil pryč. Jenže to pak schytal parťák. Kryl si obličej a genitálie, ale dostal pár ran přes břicho, ruce a stehna. Pak toho dědek nechal a řekl ať okamžitě vypadneme. Posbírali jsme boxerky a nazí a zmlácení jsme šli k autu. Jak jsme byli, tak jsme odjeli a dědek na nás ještě něco pokřikoval. Byl to zvláštní zážitek. Nepříjemný, ale vzrušující. Asi by se mi líbilo ho zažít znovu.

Anonym (So, 16. 3. 2024 - 17:03)

Mě přistihl doma v chlivě děda jak si honím u naší svinky a i jsem ji mrdal

Default User Image
Honza (So, 16. 3. 2024 - 15:03)

Mě pristihly holky v dívčí šatně na gymplu zrovna když jsem jim stříkal na kozačky. Asi už tam nebudu moci učit.

Anonym (So, 16. 3. 2024 - 16:03)

Tak jestli nejsou blbé, tak mají držet zobák a vše dál v klidu. 

Anonym (So, 16. 3. 2024 - 12:03)

Měl jsem rande s holkou a měl jsem slíbeno. Mě bylo sedmnáct a nebyla by moje první. Už jsem to uměl. Jí bylo šestnáct, byla panna, měla ze styku strach, ale chtěla to. Jenže to doma řekla babičce. Ta na to měla jiný názor a rozhodla se nám to potěšení nedopřát a zabránit jejímu sprznění. 

Sešli jsme se v altánku v parku, kde jsme si mysleli, že jsme v bezpečí. Dívka dokonce přinesla deku. První problém nastal, když jsem vyndal přirození. Vyděsila se, že je penis velký. Ubezpečil jsem jí, že je normální a že budu opatrný, aby jí to nebolelo. Druhý problém nastal, když zjistila, že nemám kondom. Přibyla obava z otěhotnění. Zas jsem jí musel přemlouvat, že ho včas vytáhnu a semeno do ní nenapustím. Průběžně jsem si pyj honil, aby byl pevný a byl jsem hrozně nadržený. Povolila, až když jsem jí lízal poštěváčka. a něžně masíroval pochvu prstem. Už jsem se blížil penisem k vagíně a najednou u nás byla babička, která vše slyšela a sledovala. Zavyla: "Pusť jí ty smilníku!!!"

Holka se mi vyškubla, posbírala svršky a prchala k domovu. Myslel jsem, že babka jí bude následovat, ale zůstala a sledovala mé rozpaky a nahotu pobaveně a chlípně. Navíc mi sebrala kalhoty a slipy, takže jsem se nemohl obléci. "Pustím tě, když se tady pořádně vyhoníš teď a předemnou." Začal jsem váhavě a ona mne pobízela, aby mi to netrvalo věčnost. Pozorně mne sledovala s vilným úsměvem. Ejakuloval jsem prudce a daleko, asi za pět minut. To jí nestačilo. "Tak a teď mi vylížeš píču." Roztáhla nohy a nastavila mi jí. Byla hodně mokrá a měla velkýho poštěváka. Lízal jsem a prstil, dokud neměla orgasmus. Když jí odezněl, tak mne odstrčila a řekla: "Hoň se dál a na mojí vnučku zapomeň. Takovej chudej študent není partie. Dostane jí bohatej ženich jako poctivou pannu." Když odcházela, honil jsem se dál.

Anonym (Pá, 15. 3. 2024 - 06:03)

Mne jednou přistihla máma jak honím, předemnou klečí jedna paní a čeká na dávku "mlíčka", jak říkala semeni. Nevyrušila nás, ale pak mi vynadala, že riskuju, protože šlo o známou drbnu a měla obavy, že to roznese. Pak se uklidnila, když jí odpřisáhla, že to nikomu nepoví. Opravdu to zůstalo mezi námi třemi, protože to "mlíčko" chtěla a nemohla přijít o zdroj.

Default User Image
Eva (St, 13. 3. 2024 - 13:03)

Já přistihla svého kluka jak si ho honí společně se svým otcem ve stodole.

Default User Image
Honza (St, 13. 3. 2024 - 13:03)

Mě přistihl můj dvacetiletý syn v koupelně když jsem si ho honil a očichával při tom jeho trenky.

Default User Image
Denisa (St, 13. 3. 2024 - 12:03)

Mňa pristihol mladý syn. Hrala som sa s vibrátorom a keď som bola už temer všimla som si ako na mňa pozerá. Pusa otvorená a pyžamo napnuté. Už som nevedela prestať a telom mi prebehol orgazmus. Zavrela som oči a telo sa mi chvelo. Potom som si ho privinula a ostal spať so mnou až do rána

Anonym (So, 16. 3. 2024 - 10:03)

Když se mi tohle stalo s mámou, dost dlouho trvalo než se vzpamatovala z rozkoše. Pak mi řekla abych jí neočumoval a uspokojil se taky, abych neměl hříšný myšlenky a poslala mne pryč.

Default User Image
Tereza (So, 9. 3. 2024 - 13:03)

Já bráchu když mě bylo tehdy čerstvých šestnáct. Mamka chtěla ať ho zavolám k obědu. Byl v pokojíku a mastil si pero. Když se mamka ptala proč sem ho nepřivedla. Tak jsem se smála a říkám že jen něco doděla a přijde. Řekla že to nebude znovu ohřívat a ať tam jdu znova tak jsem ji to praskla že si honí pero. Mamka se strašně naštvala pro jsem tedy tady. Nechápala jsem říkám a to mu to mám zakázat? Nebo co ? Dostala jsem facku a prý máš snad pusu ne nebo nevíš co máš dělat?  Chvilku mě trvalo než mě to došlo. Přikývla jsem. Ona mě pohladila. Dala mě pusu a říká. Tak bez a pak prijdte. . 

Anonym (So, 16. 3. 2024 - 16:03)

:-)) správně, holka má kouřit a polykat. Správná máma to ví. 

Default User Image
Petr (Pá, 8. 3. 2024 - 14:03)

https://photos.app.goo.gl/zduBjwR2LYwvFw8WA😁

Default User Image
mates (Čt, 14. 3. 2024 - 19:03)

stránka nefunguje, co tam bylo?

Anonym (Pá, 8. 3. 2024 - 18:03)

🤔

Default User Image
MMMM (Pá, 8. 3. 2024 - 10:03)

Když byli kluci doma tak mne několikrát přistihli při tom jak jsem si ho honil. Dívali se a já se klidně před nimi vystříkal. Je jsem přistihl jak si honí péra v koupelně a stříkají do vany. Dnes jsou z domu a tak mne přistihne jen moje žena a směje se. Jednou byla u nás tchýně a vlezla mi do koupelny , když jsem si ho mastil. Podívala se na mne a řekla nenech se vyrušovat. Stáhla kalhotky vyčůrala se , opláchla si ruce a odešla. Když jsem přišel do pokoje tak se mne zeptala zda mi nevadilo, že mne viděla . Manželka jí odpověděla že si ho honím,každou chvíli a potom když šukáme déle vydržím. Tchýně řekla že by se jí to také líbilo. Seděli jsme do noci popíjeli . Obě se šli opláchnout a přišli do pokoje. Manželka byla nahá a tchýně měla na sobě jen krátkou krajkovou košilku, takže bylo vše vidět. Sedly si vedle sebe a řekli mi abych se svlékl do naha a postavil se před ně. Alkohol uděla své a já se svlékl a stál před nimi nahý . Díval jsem se na ně a postavi se mi. Řekli mi abych si ho před nimi vyhonil. Začal jsem a řekl jsem tchýni aby se svlékla a ukázala mi svoji pičku.Po nějaké době jsem je postříkal a bylo to. Obě se šly opláchnout a šli jsme spát. Ráno jsem si ho znovu před nimi vyhonil.Občas když přijede na návštěvu ukájím se před nimi a všem se nám to líbí a jsme spokojeni. 

Default User Image
marek (Pá, 8. 3. 2024 - 20:03)

kolik jim bylo? ja ted mám doma taky 2 puboše, a taky na sebe narážíme v tom nejlepším

Anonym (So, 9. 3. 2024 - 13:03)

Táta a dva puboši, to musí být úplná záplava semene každý den. :-)

Reklama

Přidat komentář