Reklama

Lechtání

PETR (So, 15. 5. 2021 - 13:05)

mám dotaz,proč si nepovídáte i semnou?

šimrálek-PETR (So, 15. 5. 2021 - 08:05)

ahoj,najdu tady už konečně,někoho kdo by si chtěl povídat o lechtání?ozvy se.
[email protected] rád si popovídám.

šimrálek (So, 1. 5. 2021 - 13:05)

ahoj,RADKO.DALA BYSES LECHTAT I ODEMNE?

A ty jsi normální blbka, která si pořád trapně vyskakuje a přitom neumí ani normálně psát natož si o lechtání pokecat... hlavně, že sis chtěla o lechtání pokecat a pak neumíš ani odepisovat na primitivní otázky ANO/NE jako největší stydlivka co se týče běžného lechtání natož jiných intimních aktivit...

Si myslíš, že my kluci chceme lechtat tlusté, hnusné nebo hloupé holky, které se neumějí ani vyjadřovat??

tickler (St, 28. 4. 2021 - 09:04)

Ahoj, rád zlechtám holky, které to mají opravdu rády :) Jenom takové, které o to mají vážný zájem - rozhodně ne nějaké pisalky, stydlivky či slibotechny, které se pořád nudí a tak si tu nudu chtějí zkrátit psaním do nekonečna o ničem... Zájemkyně o zlechtání hlaste se zde ;)

Tina (Út, 20. 4. 2021 - 16:04)

LECHTAČI JSEŠ NORMÁLNÍ HAJZL.JÁ POSTIŽENÁ NEJSEM!A POZOR TOTO O NĚKOM NAPSAT ANIŽ BY TO BYLA PRAVDA,JE TRESTNÝ ČIN POMLOUVÁNÍ. PODLE PARAGRAFU.TAK SI NECH TY KECI.JEŠTĚ JEDNOU!VARUJUTĚ!VOLE.

Z (Po, 26. 4. 2021 - 12:04)

Z

Z (Po, 26. 4. 2021 - 12:04)

Z

Lechtač (Út, 20. 4. 2021 - 17:04)

Jdi do prdele a nauč se psát ty blbko.Jinak bys to udání ani nemohla podat :-))

marrtass (Po, 19. 4. 2021 - 07:04)

Ahoj popovidas o lechtani? [email protected]

marrtass (Po, 19. 4. 2021 - 07:04)

Ahoj popovidas o lechtani? [email protected]

lechtač (Po, 12. 4. 2021 - 08:04)

Ahoj holky, která z vás se ráda nechává zlechtat a nestydí se za svou lechtivost?
Napište na mail: [email protected]

Hanka (Čt, 8. 4. 2021 - 09:04)

Nelízal, k tomu nemám vztah. Mně záleží na tom, co v tom vidí ten druhý. Jestli ti nějak voní nebo tě to prostě jenom baví. Když mě lechtá kamarád, tak vidím, jak je vzrušený, až se z toho udělá. On mě snad miluje kvůli tomu, že se mi přitom může dívat mezi nohy. Když jsme sami a on mi zaboří prsty pod žebra a já se zmítám, tak někdy cítím, jak mě kouše do stehna a přibližuje se. Určitě myslí na to samé lízání jako já, ale chodidla to nejsou. Čekám, až si troufne.

Stepan (Čt, 8. 4. 2021 - 10:04)

No ja miluji tu vuni chodidel a simrat je jazykem... Tak snad brzy ti ji i olizne;-)

Secret (St, 7. 4. 2021 - 13:04)

Ahoj, vůbec tomu tady nevěřím, ale zkusím to. Nenašla by se tu slečna, kterou lechtání láká v jakékoliv roli? Rád se seznámím. Mail: [email protected]

Stepan (St, 7. 4. 2021 - 13:04)

A kolik je brachovi a kamarádovi?

Hanka (St, 7. 4. 2021 - 23:04)

Mě bude 18. Doma mě lechtal vždycky brácha, ten je o 2 roky starší. Od něj jsem se naučila, že se mi to zalíbilo. Bratranec s kamarádem jsou můj ročník. Známe se od malička. Na chodidlech jsem lechtivá taky, ale nenutí mě to řičet. Je to pro mně jen takový relax, při kterém i usnu.

Stepan (Čt, 8. 4. 2021 - 06:04)

Hanko a uz ti nekdo lizal chodidla? Lakalo by te to?

Stepan (St, 7. 4. 2021 - 13:04)

A kolik ti je? Na chodidlech jsi taky lechtiva? Muzem pokecat i tak po mailu, taky mam spoustu zazitku, zrovna v patek budu lechtat jednu... Mam i fotky a videa z lechtani... A co kdybych se pridal se svymi lechtatky?

Návštěvník (St, 7. 4. 2021 - 11:04)

Čau lidi, kdybyste si chtěli vyměnit zážitky z lechtání tak mi napište tady: https://www.instagram.com/lechtani_pouze_pro_dospele/

Reklama

Přidat komentář