Reklama

onanie kluků

Default User Image
Milča (Ne, 14. 1. 2024 - 21:01)

Oprava: ... přestane! Nikoliv otazník ale vykřičník.

Anonym (Po, 15. 1. 2024 - 06:01)

Otazník by znamenal, že uvažuješ. To u tebe ovšem nehrozí.

Anonym (Ne, 14. 1. 2024 - 17:01)

Já honim péro i 4 krát denně.mam rád když ho mám celé mokré od semene

Anonym (Ne, 14. 1. 2024 - 16:01)

Katka 

Default User Image
Aneta (So, 13. 1. 2024 - 23:01)

V létě jsem měla sebou na dovolené celé tři týdny svého synovce. Od jeho matky jsem věděla že má značnou zálibu v onanii. Požádala mě jestli bych ho během našeho pobitu kdy ho budu mít pod dohledem tohoto zlozvyku nezbavila nebo ho alespoň omezila. Onanii jsem mu hned na začátku v jakékoli formě zakázala. Prvních cca 10 dnů abstinence pro něho bylo velmi náročných. Nicméně pak jeho nezdravé nutkání začalo ochabovat. Ke konci pobitu se už i přes občasné samovolné výrony semene ukájet už nesnažil. Doma prý ale zase začal. Přikládám to nedůslednosti jeho rodičů.

Anonym (Ne, 14. 1. 2024 - 17:01)

Jste stejně úchylné jako ty, které s onanií synům pomáhají. Nechte je, aby se normálně pohlavně vyvíjeli tak, jak je to přirozené. Zákazy a omezení jim jen přivodí psychické problémy a udělají z nich neschopné eunuchy. Problémy s erekcí a neplodností má stále více mužů a je to zanedbáním pohlavní aktivity v pubertě. Je to totéž jako ve sportu. Kdo netrénuje, nemá formu a nepodá výkon. Navíc se to podepíše na jejich zdraví.

Default User Image
Martina (Ne, 14. 1. 2024 - 14:01)

Je to těžký matky dovolí onanii a kluci si to dělají.  Syn onanovat nesmí. Mám ho pod kontrolou a když jsem ho jednou nacapala dostal přes prdel i přes penis že ho to pár dní ani nenapadlo. Mám i klícku ale ta je spíš jako výhrůžka.   Někdy mi ji nasadim ale má ji pouze krátce maximálně měsíc nebo dva. O hygienu se stram já na sulina si sahat nesmí.   

Default User Image
Vilma (Ne, 14. 1. 2024 - 15:01)

Správně to děláš, není žádná potřeba aby si kluk třel šulina. Mám doma desetiletého, za měsíc bude mít 11. Když slyším jeho kamarády jak se baví, jenom o honění, lízání a šuk..í tak je mi z toho nevolno. Nevím, zda-li by pomohla ta klícka. Ta asi klukovi znemožní i ten sebemenší dotek na pohlaví a také si udělat dobře. Bude ale i po nasazení klícky mít orgasmus? Semeno mu prý bude vycházet pořád.

Default User Image
Martina (Ne, 14. 1. 2024 - 15:01)

Vyron semene má ale je to bez orgasmu a erekce. Je toho ale mnohem méně vlastně je to jen přetlak zbytek semene se vstřebá. Důležité je že to není příjemné a nevzniká závislost. Samozřejmě že prosí aby jsem nebyla tak přísná. Řekla jsem mu že až bude dospělý a najde si přítelkyni, bude to už na ní jak se rozhodne.   

Default User Image
Vilma (Po, 15. 1. 2024 - 08:01)

Už jsem to slyšela víckrát a i tady to někdo píše, že přece jen jakousi slast kluk prožije a to těsně před tím, než mu semeno vyteče. Takže alespoň na něco, prý to trvá jen tak 5 vteřin, ta slast, se může kluk těšit.

Anonym (Ne, 14. 1. 2024 - 17:01)

Omyl. Samovolný výron semene je po předchozí tuhé erekci, často příjemnější než při onanii, tak jako u žen orgasmus bez masturbace. Jde o hormonální přetlak, jehož uvolnění je velmi intenzivní. Jestli toho chcete chlapce zbavit, musíte je nechat vykastrovat.

Default User Image
Mirka (Ne, 14. 1. 2024 - 14:01)

A proč nesmí proč mu to zakazujete?

Default User Image
Martina (Ne, 14. 1. 2024 - 15:01)

Proč by měl? Jsem jeho matka a nepřeji si aby onanoval. Není žádný důvod aby to dělal.

Default User Image
Mirka (Ne, 14. 1. 2024 - 15:01)

A MÁ UDĚLANOU OBŘÍZKU?

Default User Image
Martina (Ne, 14. 1. 2024 - 14:01)

Je to těžký matky dovolí onanii a kluci si to dělají.  Syn onanovat nesmí. Mám ho pod kontrolou a když jsem ho jednou nacapala dostal přes prdel i přes penis že ho to pár dní ani nenapadlo. Mám i klícku ale ta je spíš jako výhrůžka.   Někdy mi ji nasadim ale má ji pouze krátce maximálně měsíc nebo dva. O hygienu se stram já na sulina si sahat nesmí.   

Default User Image
anonim (Ne, 14. 1. 2024 - 14:01)

Neříkej, že je možné, abys pubertálnímu klukovi zakázala onanii. Jenom tím, že mu řekneš, aby si to nedělal. A když už, muselas být na něj asi hodně tvrdá, že si to tu dlouhou dobu u tebe ani jednou neudělal. Avšak, semeno mu od druhého dne samovolně vytékalo a aspoň si tak užil orgasmu.

Default User Image
navsteva (Ne, 14. 1. 2024 - 08:01)

Žádného chlapce nelze dobrovolně přimět k tomu, aby se vzdal honění. Musel by být neustále pod kontrolou, což není dost dobře možné, nebo mít na noc ruce svázané za zády. Ale i tak by mu nad ránem vyteklo semeno a i když by byl v takovém polospánku, tak by si to užil. Zřetelně by pociťoval ejakulační stahy a poluce je, co se týká vnímané rozkoše úplně někde jinde než sebeuspokojování. Každý chlapec jenž poluce zažil, tak na ně vzpomíná s tím, že tak intenzivní pocity v okamžicích předcházejících výronu semene, jsou výjimečné. Což u onanie nelze zažít.

Default User Image
Milča (Ne, 14. 1. 2024 - 07:01)

To si vůbec nedovedu představit, že bych syna slovně přiměla k tomu aby přestal onanovat. Mému je 14 a mastí si ho i 4krat denně, teď ráno to má uděláno asi poprvé. Pokud by puberťák z nějakého důvodu, třeba ruce v sádře - a to se stává - nemohl onanovat, tak mu hned začnou poluce. A i při nich by zažil rozkoš, jak by mu semeno samovolně vycházelo ven. O ten orgasmus by nepřišel.

Default User Image
Aneta (Ne, 14. 1. 2024 - 11:01)

Samozřejmě poluce byli. Od druhého dne denně. Každé ráno pyžamo zaschlá nebo většinou ještě mokrá skvrna. Dvakrát výron při mytí i když jsem byla opatrná. Také ejakulace na lehátku do plavek. Ale tímto způsobem odejde jen to nejnutnější. A po určité abstinenci potřeba těla se takto uvolňovat klesá. Zbaví se i potřeby se uvolňovat uměle. Vystačí si s tím přirozeným které si tělo určí samo. Samozřejmě kluci kteří jsou zvyklí onanovat několikrát denně to mají z počátku těžké. Byla i situace že mě otevřeně prosil že už to nevydrží. Pomohla studená sprcha.

Default User Image
Martina (Ne, 14. 1. 2024 - 15:01)

Správně Studená až ledová sprcha. Mně se osvědčilo i ledovani varlat a penisu. Klicka je ovšem jistota . Hlavní je ale důslednost a kontrola.  

Reklama

Přidat komentář