Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Šimon (St, 7. 4. 2021 - 07:04)

Tady to většina lidí chápe, že jsi Kláro živá a z masa a kostí a ve věku osmnást s mladší sestrou. Holky chodí normálně spolu čůrat. Tak v tom nevidím žádný tajemno. A Moc se mi to líbí když o čůrání píšeš.

Fido (St, 7. 4. 2021 - 00:04)

Znovu se potvrdilo - jak už tady dříve někdo napsal -, že Feetman nikdy nediskutuje, jen hloupě provokuje. Majka mu položila jednoduchý dotaz, a on stejně neodpověděl. Holky, nereagujte ani vy.

A (St, 7. 4. 2021 - 00:04)

na co odpovídal? Honíme, tak je to tady nastaveno.

Věra (Út, 6. 4. 2021 - 23:04)

Souhlasím. Jsem přečetla do strany 312. Přečtu celý a pak ti dám echo jak to vidím. Klára je trochu ujetá,ale k Nikole má moc hezký vztah ale nechám závěr na konec. Čím dál jak to čtu tak s ní víc cítím protože to není jen o sexu a čůrání jak jsem si myslela. Ale uvidíme

Návštěvník (Út, 6. 4. 2021 - 23:04)

Ještě doplním, že různé postavy se za ty roky objevily a jiné zase zmizely. Jmenovat lze Mišku, Jakuba, Matlak, Hynek, předchůdce Sluníčka Hrušková, Viola, nedávno dvě ségry a jistě to nejsou všichni, co se zde objevili.

Věra (Út, 6. 4. 2021 - 23:04)

Tak asi je normální, že se do diskuze někdo přihlásí a zůstane nebo ne když se nechytne nebo ho nasere někdo.

Ivoš (Út, 6. 4. 2021 - 23:04)

Myslím si, že až to dočteš celé, tak se ti Klára ukáže v daleko kladnější pozici. Nechci tě ovlivňovat, ale tak to prostě je, protože je to příběh její rodiny a píše ho sama za sebe.

Návštěvník (St, 7. 4. 2021 - 00:04)

Ale prdlajs ty rodino :))

Návštěvník (Út, 6. 4. 2021 - 23:04)

Ale nech těch kravin. Zase tady budeš někomu novému, kdo to tady ještě nezná se snažit tvrdit, že to je všechno do puntíku pravda a podle reálného života rodiny, kde maturantka chodí denně s pubertální sestrou se dívat na její močení. Tomu snad nemůže normální člověk se zdravým rozumem věřit! Že tebe to rajcuje a proto Kláře (autorovi) budeš pořád lest do zadku ti nijak neberu, ale jsou nějaké hranice, kde končí fantazie a začíná realita a jestli tohle se u někoho skutečně děje, tak určitě ne dobrovolně, co by z toho ta Nikola měla?

Věra (Út, 6. 4. 2021 - 23:04)

Jo,díky. Uvidíme. Je to zajímavý, ale taky musím už spát.

Olin (St, 7. 4. 2021 - 00:04)

Jestli budeš na straně Kláry, někteří tě obviní z vlezdoprdelismu nebo ,že jsi Libor nebo, že jsi Klára a píšeš si to sama. Tak jen abys nebyla překvapena. Jsou tu týpci, co toto dokážou. Tak se tím nenech znechutit.

No, (St, 7. 4. 2021 - 00:04)

zajímavý moc ne, je to tady drsná denodenní šukačka a k tomu jako doplněk občas nějaká dětinskost,

Ida (Út, 6. 4. 2021 - 23:04)

Ok. Nenech se ovlivnit názory jiných. To znamená ani mým. A ten je takový, že Klára je citlivá duše, hodně poznamenaná tím, co v minulosti prožila a proto se chová tak jak se chová. Já k ní mám velmi pozitivní přístup a její příběh je z reálného života, nikoliv výmysl její fantazie. Ale udělej si na to v klidu vlastní názor. Bude- li jiný, potom diskuzi obohatíš novým pohledem, bude -li podobný mému, pak se přidáš k většině se stejným pohledem na Klářin život.

Návštěvník (St, 7. 4. 2021 - 00:04)

Co to tady plácáš? Jedinej problém ty holky z příběhu je, že od nich jako odešel otec. Kdysi dávno. A to, že Nikola je vlastně dnes již dospělá dcera Kláry to snad víš taky ne: Nevadí ti ty intimní pedofilní chvilky a nechutný popisy?

Choze (St, 7. 4. 2021 - 05:04)

Ne. Klára je skutečná ,reálná postava jako celý její příběh. A píše sama za sebe. Není žádný jiný autor,který by tady psal dohromady za většinu osob. Nenechte se nikdo těmito nesmysly - alias všichni jsme Klára nebo Libor,nenechte se tím ovlivnit a znechutit.

Návštěvník (Út, 6. 4. 2021 - 21:04)

Já jsem rád, že Věra se nebojí napsat svůj názor, ale jak byla upozorněna ráno, některým se to líbit nebude a to je snad to jediné, co s tím můžou dělat. Ono by se jim asi špatně honilo, kdyby tady nepsala o svém sexuálním životě.

Věra (Út, 6. 4. 2021 - 21:04)

já se Kláře omlouvám za drzost, ale svůj názor na to mám stejný. Budu volit lepší mluvu. Neznala jsem pozadí a čtu si to a trochu chápu, ale stejně bych nepsala víc než o čůrání. Líbilo se mi, že někdo napsal, že pokud se jmenuješ jinak než tady uvádíš, tak pak se nedivím, že si tady můžeš napsat jak jste to dělali třeba na stromě..

No, (Út, 6. 4. 2021 - 21:04)

ono je to jedno, protože to tady píše jeden člověk jako takový seriál a prý to má jako soukromou terapii.

Věra (Út, 6. 4. 2021 - 22:04)

Tak Klára asi píše za sebe, ne? Nebo píše více osob za Kláru?

Ne (Út, 6. 4. 2021 - 22:04)

Jedna osoba píše za víc osob.

Reklama

Přidat komentář