Reklama

Masturbace v 10 letech-je to normální??

Steve (Út, 6. 4. 2021 - 00:04)

No vidíš, trefil jsem to ... však už tě tady nějakou chvilku znám, a ted' ses tu vyloženě přihlásil abych to řekl. :-D Joo, já to nikomu neberu - každej jsme jinej. Nedávno jsem to tady zmiňoval ale v jiném slova smyslu, zřejmě jsi mne nepochopil. Já jsem to říkal pro ty, kteří neumí nad ničím jiným přemýšlet nežli nad tím jak budou zase honit ... Divil by ses jak moc velkej vliv má myšlení nad čím se přes ten den přemýšlí atd. Už mám nějakej věk a mládí za sebou, takže vím jak to cca chodí. ;-) Mám odpozorováno od sebe. Nejlepší praxe a zkušenosti jsou přeci sám na sobě.

Abe (St, 7. 4. 2021 - 00:04)

Trefil jsi jen to, že jsi sebestředný egoista a já opak. Nic lidského mi není cizí. Co se myšlení týče, mám úplné vzdělání, tedy maturitu i VŠ. V zaměstnání jsem patřil k nejschopnějším a dosahoval jsem nadprůměrných výsledků ve sportu i jiných zájmových aktivitách. Asi se někde stala chyba.

Abe (Út, 6. 4. 2021 - 00:04)

Jinak nejde o vztahovačnost, ale životní zkušenost, nejen vlastní.

Steve (Út, 6. 4. 2021 - 00:04)

Jseš zase nějak vztahovačnej ... takže čekám že budeš asi pěkně výkonnej honič. :-) Mám pravdu?

Abe (Út, 6. 4. 2021 - 00:04)

Na to vem jed.

Abe (Út, 6. 4. 2021 - 00:04)

Lidé jsou velice různí. Mne pobaví, když někdo napíše, že masturboval maximálně 2x denně a maximálně 3x týdně a ti, kteří to mají jinak, jsou úchylní lháři, nebo píší pohádky, ale život a schopnosti individualit jsou ve skutečnosti velice a dramaticky odlišné.

Steve (Po, 5. 4. 2021 - 22:04)

No ... zajímavej pokus. :-D Chlap asi jo ... tam bych to viděl snazší oproti ženský.

Petr (St, 31. 3. 2021 - 20:03)

Mě vymasturbovali kluci na škole v přírodě, bylo mi tenkrát 10.let. Večer mě povalili na zem, zuli mě do bosa a stáhli za mě kalhoty a trenky. Pak mě zaklekli a začali mi do pindíka zasouvat brčko z pitíčka. Moc to nešlo, tak mi přetáhli kůžičku a trochu mě pohonili. Pindík ztvrdnul a pak už to brčko do mě narvali. Hrozně mě to vzrušilo a i když jsem neměl ještě semeno, tak ze mě vyteklo trochu takové vody. Byl to můj první orgasmus.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 16:04)

Tak to byli asi teplouši, stejně jako ty, když se ti to líbí od kluka :DDDD

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 22:04)

Víš o tom prd ! Když tě chytí a přidrží nebo přivážou a vyhoní ti ho tak pustíš semeno i když nechceš .

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 22:04)

Já teda rozhodně ne. mě by se v té chvíli ani nepostavil, bylo by mi to nechutné. Takže mě tady necpi svůj debilní komentář, jinak vezmu krumpáč a urazím ti s ním držku.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 22:04)

Tvoje odpověď potvrzuje , že o tom víš opravdu prd !

honič (St, 5. 5. 2021 - 18:05)

Tvoje odpověď potvrzuje .......... že víš dva prdy; já vím prd a ty spíš tři prdy. Máš v hlavě nasráno a vymydleno. Já jsem si honil, dneska už jsem o velký kus dál, dávám si honit. Holky které to umí a dělají rády, těch je tu okolo mě několik. Mám sousedky, všechno to jsou spolužačky a honily by od rána. Musel bych mít dva ptáky, abych jim vyšel vstříc :-))

Návštěvník (Út, 6. 4. 2021 - 11:04)

¨jdi do píče, nebo ti tím krumpáčem opravdu rozmrdám ten tvůj ksicht.

Návštěvník (St, 7. 4. 2021 - 23:04)

Když lidem dochází argumenty , uchylují se k násilí .

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 20:04)

Tak to byli nějací teplouši, asi stejně jako ty :DDD Když se ti to líbilo od kluka :DDD

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 23:04)

Pokud mu ho násilně vyhonili , a ejakuloval , tak je úplně jedno kdo mu to udělal . Orgasmus je provázen libým pocitem ať ho způsobil kdokoliv .

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 16:04)

No já kdyby se mě jen nějaký kluk dotkl, tak mu urazím držku.

Abe (Ne, 4. 4. 2021 - 00:04)

Ovšem psychické následky mohou být podobné jako při znásilnění.

Laura (Čt, 25. 3. 2021 - 00:03)

Zajímalo by mě jaka je masturbace jestli to bolí nebo tak? Prosím odpovězte někdo.
PS:je mi 11

Reklama

Přidat komentář