Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 14:04)

No, jestli ty jsi zastáncem " příběhu" a ne faktu, tak si už nemáme co říci. Ale děkuji, že jsi mi moje názory příliš nerozporoval.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 12:04)

Děkuju a taky jste to dobře napsal

Asi? (Ne, 4. 4. 2021 - 10:04)

To tedy nevím co by to byla za blbku kdyby šla s klikem kterýho nikdy neviděla a nezná ho. Co pak Libor? Co ten by řekl, protože to by hned tady napsala.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 11:04)

Tak ono už stačí,když za cizím jede

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 10:04)

Tak přemýšlím jestli se už setkali. Jestli bude s Nikolou, tak to proběhne v pohodě, ale Ondra je z toho tak vyjetej, že by si ke Kláře nic nedovolil si myslim, i kdyby byla sama a na pumpě jsou kamery a na záchod by s ním čůrat asi nešla.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 10:04)

Taky je nejdůležitější křesťanský svátek, kdy kdo může je s rodinou. Kromě mě, opuštěnýho chudáka, kterýmu zbyl jen internet. A všemi obdivovaná šťastná Klárka jede k benzince setkat se s cizím člověkem. To taky nevyšlo.

Simona (Ne, 4. 4. 2021 - 10:04)

Ano, Klára to použila jako příměr. Lucka to používá útočně. A Mirku, já čůrání tolik neprožívám, to muj partner ano. Takže detaily by ti napsala spíš mladší holka než já ,nebo muž. A s tím příběhem vy ostatní, jste fakt trapní , jste ještě větší bezmoci než ty ,na které poukazuje Lucka nebo Klára.

Mirek (Ne, 4. 4. 2021 - 10:04)

I tak Simono děkuji za reakci. Chápu, že některá holka nemá potřebu se o svém čůrání svěřovat. Jen jsem se zeptal. A přeji příjemný sváteční nedělní den.

Scarlett (Ne, 4. 4. 2021 - 10:04)

To jsi vystihla přesně. Tady se budou navážete do Ondry, Kláry, Lucky a shazovat to do vymyšleneho příběhu neschopného autora. Toto jsou BEZMOZCI. A klidně se pod to podepíšu.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 11:04)

Přemýšlím,jestli nezačnu taky brečet jako chudinka Ondra a Klára pak za mnou přijede,no to je nápad

BEZMOZEK (Ne, 4. 4. 2021 - 10:04)

Ahooooj, ne ahooooj, slyšíš to, ahoooooj!

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 10:04)

Teda já bych asi z toho nebyl unešen,kdyby mi manželka courala za kdykým,kdo jí na ononymni vlakno napíše a ona by hned za ním jela

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 10:04)

Postava Ondry je typická pro ukňourané mužské postavy příběhu. Už se těším na setkání a slzy v jeho očích. A popis niky s copánkama a Kláry s malinkou pipinkou, to vlastně ještě ne :D

To (Ne, 4. 4. 2021 - 10:04)

Jsi vystih úplně přesně

No, (Ne, 4. 4. 2021 - 10:04)

ty polodětský postavy jako Slunce a Bertík už tak k smíchu nejsou.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 10:04)

Jo to by sedělo,je to ukňourané psychopatické stvořeni

Jinak (Ne, 4. 4. 2021 - 10:04)

o těch bezmozcích tady psala poprve drsná Klára, Lucka jako vše po ní opakuje. Zajímavé je, že je to výraz, který často používají o lidech agresivní důchodci. To taky trochu pisateli ujelo.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 09:04)

Tak jsem rád,že jsem se nespletl a v lidech se trochu vyznám,když minule Klára nalítla Báře,tak jsem psal,že za pár dni pojede znova na další setkání,ta prostě doma nebude a bude courat za každým,ať jsou omezení nebo nejsou,hlavně,že tady ty její ovce píšou,že se s nikým nestýká,tak proč by nemohla někam jet,co Kikino nebo Lucku

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 09:04)

Taky nevím, proč to do příběhu opakovaně cpe. Asi výsměch lidem. Nebo se možná příběh zvrátí ve zlou Kláru.

Simona (Ne, 4. 4. 2021 - 09:04)

A zase.... příběh. Tvl to je marný. Možná příběh, ale píše ho normální život. Právě teď.

Reklama

Přidat komentář