Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mirek (Ne, 4. 4. 2021 - 09:04)

Simona,napiš taky něco o čůrání jako Klára. Ty asi budeš o trochu starší než ona,ale to je v poho.

Simona (Ne, 4. 4. 2021 - 10:04)

Máš pravdu, jsem starší než Klára a jestli jsi někdy viděl čůrat holku,tak já čůrám přesně takovým způsobem.

Mirek (Ne, 4. 4. 2021 - 10:04)

To jo. Já myslel nějaký detaily jak tady holky píšou.

Simona (Ne, 4. 4. 2021 - 09:04)

A proč by nejela? Jestli bydlí v okruhu několika kilometrů tak je to v okrese. Klárko, ať ti to setkání dobře dopadne.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 10:04)

Vždyť psala,že se s nikým cizím kvůli mámě nestýká? Máš malého pamatováka

Simona (Ne, 4. 4. 2021 - 10:04)

To naopak. Mám na toto vycvičenou paměť. To se jednalo o ty kontroverzní cesty na chalupu, že se s nikým nestyká a že to je ok. Jinak píše ,že se moc s lidma nestýkají, ale nakoupit si dojedou a podobně. Když jedou na výlet, tak sami s Liborem nebo na procházky.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 10:04)

A co dneska,to je taky nutné,zbytečně jí omlouváš,Klára je rozporuplná osobnost,na jednu stranu tady píše,jak se o mámu bojí,což chápu,ale na druhou stranu si neodpustí aspoň kvůli ní,ty zbytečné kontakty,si věřící,tak bys měla mít cit pro řád a zodpovědnost

Pozorovatel (Ne, 4. 4. 2021 - 09:04)

Ta benzinka je od čapích hnízd, 2, 3 a 4, km. A je to v okrese. To Ondra si zahrává.

Klára (Ne, 4. 4. 2021 - 08:04)

Liborův táta je PCR negativní !

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 09:04)

Kláro to jsem rád. Jen mě mrzí, že máš tady za kamarádku Lucku, která nadává všem do bezmozků. Kráva jedna . Ještě to ví o životě h....a bude tady urážet slušný lidi. Táhni odtud,když se neumíš slušně chovat !

Klára (Ne, 4. 4. 2021 - 08:04)

Ondro ok, budu tam v půl jedenáctý. Ty se asi hodně těšíš, chápu. Ale taky se trochu bojím, jestli to není jen recese jako u Bára. To bych se už s nikým nesešla. Ale taková třeba Věrča a vlastně i Libor jsou přes toto vlákno. Dnes teď s Nikou popíjíme kafe snidáme. Čůraly jsme jen na záchodě a já měla pipinku po ránu hodně plnou a tak jsem hned čůrala z ní jak byly kalhotky dole a pipinka nad záchodě a udělala jsem hodně vody z bříška. Niki se chtělo oboje ,tak jsem ji nechala samotnou v klidu kakat . Ivoši a Jitko my jsme ty vigilie měli taky puštěný a hlavně maminka nás sezvala po saunách a každá jsme držely zapálenou svíci ze začátku a bylo to moc hezký. Ten farář byl takový legrační . Modlili jsme se za zdraví ,lásku a oslavu štěstí. Já ani ségra to nemáme postavené jako v kostele, ale cítíme to asi podobně a Libor taky. Ten pak byl smutnej, protože si vzpomněl na maminku a v pelíšku se ani nemohl pipinkovat,jen si dal hlavu ke mně úplně a trochu plakal a já ho hladila pak jsme usnuli. Ona mu maminka odešla loni a mladá skoro jako je naše a on to v sobě má hodně bolestivý .

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 11:04)

Kláro to je dobře, že kakala to se musí, když byla plná.

Ondra (Ne, 4. 4. 2021 - 08:04)

Já jsem nemohl dospat. Já se fakt těším jako blázen. Klárko.

Lucka (Ne, 4. 4. 2021 - 07:04)

Klárko dobré ráno. Teda to jsem zvědavá jestli Ondra dorazi. Ale asi jo. A zdravim taky bezmozky.

Ondra (Ne, 4. 4. 2021 - 07:04)

Dobré ráno Klárko. Moc se těším. Myslím,že už tam budu i o trochu dřív. Možná v půl jedenáctý. Ale to nevadí ,rád počkám. Nikam nepospichám.

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 23:04)

A vede to luxusní domina Klára, furt není jasný, jestli je chlap nebo ženská.

Tomi (So, 3. 4. 2021 - 23:04)

Holky ktera mi ho pocurate?

Ivoš (So, 3. 4. 2021 - 23:04)

Přicházím po vigíliích na TV One a mohu říci jednoznačně, že nádherná oslava Ježíše. Nádherné zpěvy a ten farář z Dolní Lutyně Marián Pospěcha ,ten byl opravdu jako andělské vzdělání. Jeho hlas, gesta,přednes a naprosto úžasný rozbor a analýza Erbenovy básně Vodník to byla poezie a oslava věčného života . Klidnou dobrou noc.

Ale (So, 3. 4. 2021 - 23:04)

To jsi si asi spletl vlákno. Tady se chčije a prcá. A holky tady kvílejí pro honiče.

Ivoš (Ne, 4. 4. 2021 - 00:04)

Nespletl. To patří k tomu. Já tady vesměs reaguji na močící holky,případně na téma, které se k tomu priplete. A dnes To bylo toto. Mimochodem tady holky jako Klára, Sluníčko, Lucka a další čůrají parádně.

Reklama

Přidat komentář