Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Sluníčko (Ne, 4. 4. 2021 - 15:04)

Vyčůrala jsem venku na bobečku hodně velkou loužičku. Byla jsem hodně skrčená a hodně čůrala z pipinky jako čůrá Klárka když se jí chce. Mám kalhoty a kalhotky.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 16:04)

Horší by bylo kdybys neměla nic!

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 15:04)

Ono takhle chčijou většinou všechny ženy nejenom Klára,tak nemusíš psát jen,že jako Klára,že to děláš stejně:)

Klára (Ne, 4. 4. 2021 - 12:04)

Byli jsme ještě s Liborem na otočku v Liberci za otcem a je mu už dobře, tak asi jen drobná indispozice, ale počkaly jsme radši s Nikolou venku a Libor to vyřídil v uctivé vzdálenosti prý jen mezi dveřmi a přivezli jsme mu nějaký jídlo a potraviny. Ondra byl skutečně víc možná překvapený než my, Libor mu nevadil, protože jsme pak jeli rovnou za tátou a spíš Ondra potřeboval další ujištění, stejně jako v Mikulášovicích. Takže všechno v pohodě. Nečůrali jsme spolu jasně, že nic takového. Dostaly jsme kytičku a pak jsme se vyčůraly v Liberci ,když jsme čekaly na Libora tak tam začíná hned lesík a tak jsme tam zaběhly a já jsem měla pipinku učůranou rychle a hned a Niki se vyčůrala taky hodně, ale ne okamžitě. Byla trochu zima, ale snad nám prdelky a pipinky moc nenastydly. Bude oběd. Mamča udělala francouzský brambory.

Mirek (Ne, 4. 4. 2021 - 13:04)

A Klárko ,jak jste dnes oblečené? a jak vám čůraly pipiny?

Simona (Ne, 4. 4. 2021 - 12:04)

Dnes na tom mimořádně sedím a tam můžu hned reagovat. Jen dobře, že se to povedlo, snad se Ondra nevypaří odsud, když máte kontakt. On je takový roztomile utrápenej. Co budete dělat odpoledne? Já asi budu vychutnávat dny volna.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 12:04)

A nejlepší je, jak pisatel vždycky začne zuřit a vedlejší postavy začnou kníkat a nadávat jak o život :D :D Jen Klárka pokračuje vždy jako stroj a nyní i odpovědi na dotazy. Haha.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 11:04)

Klárko tak jak to dopadlo?

Tom (Ne, 4. 4. 2021 - 11:04)

Jen k tomu, co se tu psalo dopoledne, že ta pumpa je v okrese. Ano pumpa je v okrese, ale ani v rámci okresu nejsou návštěvy a setkání povolené. Že to spousta lidí nedodržuje a nic se ve většině případů nestane je druhá věc, ale chci jen poukázat, že argument je to v okrese na tom nic nemění a nijak to neomlouvá.

BEZMOZEK (Ne, 4. 4. 2021 - 11:04)

To, víš, to je jim tady jedno.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 11:04)

Klára je přeci opatrná,psali tady dřív ty přisluhovači,mě by ani nevadilo,že má někdo občas shodné názory,ale jak jí tady někteří lezou do prdele a se vším souhlasí a všemu rozumí,já taky nerozumím elektrice,tak nebudu dělat chytrýho,jak tomu rozumím,to mi tady nejde do hlavy,to už svádí k tomu,že tady má své nastrčené loutky nebo to píše jeden a ten samej člověk,těžko říct,jen uvažuju a přemýšlím

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 12:04)

Velmi dobře napsaný příspěvek! Vidím to úplně stejně, že situace, kdy se na chcacím vlakně sejde několik lidí a ať se mluví o čemkoliv a většinou jde o dost specifické témata a zájmy, tak to všichni znají a všichni tomu rozumí, to prostě není ze života a buď půlka lidí kecá a leze ji do zadku nebo to skutečně píše jeden člověk. Tady máte jasně nějaký důvod proč tu jsou neustále pochyby o tom jak to všechno doopravdy je a argumenty typu chodí jsem vzdělání a sečtělí lidé neberu, protože to co tady řešíte není nějaké rozšířené základní vzdělání, když půjdu do ulic a oslovím náhodně 10 dospělých slušně vypadajících lidí, tak jsem zvědavý kolik z nich bude znát Zenovy zahrady a koukat na TV Noe. Nikomu neberu jeho záliby, ale můžu mít svůj názor a ten je, že není statisticky reálné, aby tady všichni takto všemu rozumněli.

Pozorovatel (Ne, 4. 4. 2021 - 12:04)

Tak z několika desítek víceméně pravidelných nicků, co reagují na Kláru, odečtu -li tři klasické vlezdoprdelní osoby tak na jakékoli téma se ze stálých objeví tak ,čtyři, pět, co k tomu danému tématu mají co říci a reagují.. Kromě Návštěvníků, které do toho nepočítám a ty jsou chytří jak rádio na cokoli podobně jako dnes . Vy si opravdu myslíte, že sem chodí pouze negramotné figurky, které neznají pojem křesťanských velikonoc, zenových zahrad, cestování atd? Posledně na téma víry se zde vyjádřil podrobně pouze Ivoš a okrajově Simona a Jitka. O Kláře to víme již z dřívějška jak to má.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 13:04)

Asi je na tom něco pravdy. Jen mě nasírá, jak někteří ji jen přizvukují, i kdyby udělala jakoukoliv kravinu. A že to jsou víc ženské tak to je smutné. Chlapi,ti myslí jen přes chcaní, to bych ještě pochopila, ale ty ženské jsou fakticky trapné.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 13:04)

Ale oni jí tady lezou do prdele i chlapi,podívej se na Ivana L, Ondru a některé další

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 13:04)

Ondra se zbláznil po tom, co tady Klára napsala to moc pěkné vyznání a tak snad se tím potkáním s ní dnes srovnal a dobře, že tam byl i Libor. Ivan je záhadný. Navenek slušňák, ale může to být maska jak se Kláře zavděčit. Pamatuji si ještě na Mika a Honiče. Oba z ní byly vyhonění, ale jak začala Klára víc psát Bertíkovi, tak se Mike zasekl a už se tady neobjevil. A s tím Honičem si pamatuju, že se asi muselo něco stát na té dovolené, asi po ní vyjel a ona ho odmítla nebo někam měla Klára přijít před odjezdem na setkání s ním a nepřišla. To bych musela načíst zpět , ale něco tam bylo takového.

Pozorovatel (Ne, 4. 4. 2021 - 14:04)

To bylo poněkud jinak. Honič se měl setkat na Černém mostě v Praze s nějakou dívkou, které nabídl ten zájezd a zaplatil a nikdo tam nepřišel a nakonec jel s příbuzným. Na dovolené se sice o něco snažil na Kláře, byl odmítnut a pak se spíše opíjel a balil jiné holky z výpravy a pak už se Honič zcela odmlčel.

Simona (Ne, 4. 4. 2021 - 14:04)

Teď jsi mne inspiroval. V rámci volna si to přečtu celé od začátku. I když jak říká "Mireček".... "To je program na celý semestr....nejradši mám ty, co nenosé...., co nenosé......, prsénky..."

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 14:04)

Jo, já vím, že ty máš příběh zmapovaný a pro ostatní jen že ty do příběhu nepatříš, jen s námi hraješ. A za to dík.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 13:04)

Občas se nějaká postava dostane do slepé uličky a neví jak dál, tak je nahrazena jinou postavou. Dobrej byl Kluk, jeden z těch kluků jak přes kopírák.

Reklama

Přidat komentář