Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Dapa (So, 3. 4. 2021 - 11:04)

Chodidla jsou pro mnohé bodem sexuálního zájmu. Miluji chodidla, dámské boty i ty korkáče. Všechno toto mám rád a se vším si užívám. Chvíle v korkáčích jsou též vždy také skvělé.

korkoklub - kluk (Pá, 2. 4. 2021 - 14:04)

Postřeh: Většinou mají hezčí chodidla lidé s vyšším IQ...nevím, čím to je. Možná přirozený výběr??

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 13:04)

Ženské buzny nikomu nevadí, horší jsou ty macho buzny nadopované ještě nějakými injekcemi hormonů a nabuzováků, steroidů. Žerou všechno jen aby si udrželi svého mazlíčka, která je v nejlepších letech a chce si je užít. Tomu když rupne v škebli nejlepší utéci.
Nasazuji nezůčastněný výraz a míjím je na koupáku a zastoupí mi cestu jdu tvrdě svým směrem. Člověk jednou uhne a už si myslí, že po něm budou jezdit jak jsou zvyklí.
K nim se nesmí nikdy otáčet zády. Jdou po zadku, protože ví, že brzy budou už jen na injekcích testosteronu závislé trosky.

korkoklub - kluk (Pá, 2. 4. 2021 - 14:04)

A nejsme žádný buzny...

Kornouti (Pá, 2. 4. 2021 - 12:04)

Bohužel gayové nemají ženské údy, ale jen zase další přebytečný pro heterosexuála nádobíčko. A přitom si tolik užívají. Sexualita není spravedlivá.

Kornouti (Pá, 2. 4. 2021 - 12:04)

Černoprndy vědí, že korkový dřeváky jsou jasná rozpoznávací značka buzny.
Mají již našpikovanou řiť jak turecký gril. Análně namazanou vazelínou je součást raního makeupu. Narazí si tanga a vytáhnou houfně na koupák. Haraší tam mladé vulgárním exhibování. Ohýbají se pro mýdla ve sprchách. Pokřikují na sebe emočními výlevy ve sprchách. Provokují. Nosí sluneční brýle s ženskými ozdobami. Jsou depolovaní do posledního chloupku a sledují se v zrcadle. Pak nakonec skončí v jednom klubku někde v gay klubu po frapíčku a lahvy vína nebo vodky.A ráno už se válí na koupáku.

Gustáv Husák (Pá, 2. 4. 2021 - 10:04)

Něch odpadně čo je kolísavé něch odpadně čo je oportunistické ale něch ostaně čo je pevné a charakterné a čo chce tejto diskúzii pomôcť.

Korkomrd (Pá, 2. 4. 2021 - 10:04)

Já v nich lozim po lese a hadzam korkáče po hajnym bo on korkáče nenosi a ja chcu aby on je nosil bo nosit korkače do lesa je preca normalni a navic aj sexy.

Martin.H (Pá, 2. 4. 2021 - 07:04)

Jsem na diskuzi o korkáčích, protože jsem i díky takový debilním příspěvkům, jako teď píšeš ty korkáče neboli dřeváky koupil. Nejsem tu omylem, jsem tady záměrně a rád bych si vyměnil zkušenosti s touto obuví s lidmi co korkáče nosí. Bohužel tvůj případ a tobě podobných pisálků s omezeným vyjadřováním a omezenou slovní zásobou to nebude. Když bude možnost budu tady ještě mnohem častěji. Pro tebe a tobě podobným, kupte si korkáče. Poznáte na vlastních nohou, že jsou skvělé, taky jsem tomu popravdě moc šancí nedával. Velikonoce budou doma, budu rád chodit v korkáčích a objevovat jejich potenciál.

Jolana (Pá, 2. 4. 2021 - 09:04)

Určitě v nich budu také celé Velikonoce a navíc, alespoň já považuji muže, kteří nosí korkáče za velmi sexy a za ty, kteří vědí v čem se především dobře chodí a jsou bez předsudků. Moc se mi to spojení líbí, určitě jich není moc, jednoho mám taky doma. Doufám, že u tebe korkáče obstojí na výbornou.

korkoklub - kluk (Pá, 2. 4. 2021 - 11:04)

Už jsem se potěšil, že týpkyně, pro mně..., ale když jsem četl, dál, tak: jednoho mám taky doma...takže smůla.

Martin H. (Pá, 2. 4. 2021 - 11:04)

Jak dlouho nosíš ty korkáče?

korkoklub - kluk (Pá, 2. 4. 2021 - 12:04)

Který?

korkoklub - kluk (Čt, 1. 4. 2021 - 20:04)

Šak, k...va, nechápu, když jdou do krámu, a tam unisex šlapky, dřeváky...šak to musí být pro ně horror!!

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 21:04)

To jako univerzální šlapky na sex.

Martin H. (Čt, 1. 4. 2021 - 19:04)

Že vás to anonymní návštěvnici baví , tak debilně ničit diskuzi. Zkuste si korkáče koupit a pak můžeme diskutovat jaké to je. Za sebe říkám jsou naprosto super a to jsem absolutně normální chlap a nebýt této diskuze na kterou mě přivedl zájem o úplně jiné téma, zcela určitě bych si je nekoupil. Mluvíte a kritizujete něco, co neznáte a nikdy nevzkoušely, jste TRAPNÍ.

korkoklub - kluk (Čt, 1. 4. 2021 - 20:04)

Martine, skvělá reakce! Nevím, kdy už někteří konečně pochopí, že dřeváky jsou normálni unisex obuv.

Alfon Karásek (Čt, 1. 4. 2021 - 20:04)

Špikuješ svýmu starýmu řiť ?

Martin.H (Čt, 1. 4. 2021 - 22:04)

Alfonzi, každý si sám udělá názor na tvoji ne moc slavnou inteligenci, ovšem jestli v Tvém případě můžeme vůbec o něčem takovém vůbec hovořit. Při rozdávání jsi musel stát hodně moc v pozadí.

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 23:04)

A netrávíš tu inteligente nějak příliš času na to že jdi tu "jako" náhodou ?Víš,jako že jsi tu omylem ale přitom tak nějak cíleně v obhajobě buzíků a exhibicionistů?A ty jsi teda buzna nebo exhibicionista,nebo obojí ?Určitě tu ale bude "náhodou",viď? :-))

Reklama

Přidat komentář