Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ondotren (Čt, 1. 4. 2021 - 10:04)

Jo, tahle Holka tady píše vulgárně a teď bude kritizovat. Stejně to vypadá , že to píše chlap, nějaký obtloustlý prase.

Martin1 (Čt, 1. 4. 2021 - 07:04)

Tedy jestli to není aprílový fejk a je to skutečnost,pak jsem taky rád,že ses Miško ozvala. Vaše společné zážitky z čůrání s Klar6kou to bylo senza.

Lucka (Čt, 1. 4. 2021 - 07:04)

Klárko , příjemný den! Taky jsem spala jak dřevíčko a čůrala jak vodotrysk.

Ondra (Čt, 1. 4. 2021 - 07:04)

Miško,to je krásný, já už taky myslel, že jsi se nadobro ztratila. Tak holky obě pište a čůrejte. Moc ,moc moc !

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 07:04)

No né,Miško, co tu děláš? To je super,že jsi se ukázala. Tak piš jako Klárka o čůrání taky. Já jsem tvé čůrání z baculky měl moc rád jako Kláry z pipinky. Holky ,potěšily jste mně!

Miška (Čt, 1. 4. 2021 - 07:04)

Mám novou klávesnici a chybuji ...baculka,ne bavilo.

Miška (Čt, 1. 4. 2021 - 07:04)

Už jsem dlouho sem nenapsala,ale chci vas6 pozdravit z Dačic. Jsem s Klárkou v kontaktu a jsem moc rada že její maminka je na tom lépe a až to bude možné tak se sejdeme. Já se mám dobře ,s maminkou jsme melyccovida a maminka byla i pár dní v nemocnici. Kluka ještě nemám. Moje bavilo a čůrá asi jako ta Klárky a jiných holek. Včera jsem byla na zahradě a vyčůrala jsem se pod třešní a teď ráno na záchodě taky. Taky mi to šlo rychle jak se mi nutně chtělo a byla pode mnou velká louže, ale v záchodě se to nepozná jako včera venku.vcera venku jsem jen si stáhla kalhotky a rychle šla na bobek a čůrala jsem okamžitým proudem na tam z bavilo a. Taky mívám distanc výuku, ale mě to je jedno,kašlu na to,nějak to bude.

Klára (Čt, 1. 4. 2021 - 07:04)

Už jsem krásně vyčůraná a půjdu připravovat snídani. Včera jsem usnula jako princezna po vířivce snad do minuty a až ráno mě vzbudila plná pipinka a hned jsem čůrala hodně vody do záchodu. Niki přišla za mnou až teď a spinkala déle a hned šla taky čůrat, jen mi dala pusu a běžela a asi měla taky pipinku plnou na rychlý čůrání. Mamča dnes zavolá doktorovi a dohodne se s ním ,docela se jí zamlouval ten návrh počkat do dalšího vyšetření a pak se uvidí co dál. Máme tady jasno a asi bude teplo a ne ochlazení, jak tady někdo sliboval, ale ono to může přijít přes den. Já jsem jen v kalhotkách a mám malou sukýnku a jsem naboso, Niki přišla jen v kalhotkách a teď si vzala jiný a má bílý ponožky a taky krátkou sukni ,já ji mám bílou se vzorem, ona má modrou. Budeme mít výuku a pak se uvidí, Libor se ještě vykuluje v pelíšku, včera to zařízení nakonec zprovoznil v bazénu.

Majka (Čt, 1. 4. 2021 - 08:04)

To jsem byla já Klárko, jak jsem dala včera ten návrh mamince počkat do dalšího vyšetření. Tam se ukáže jestli pomáhá ta přírodní cesta.

Návštěvník (St, 31. 3. 2021 - 23:03)

Libore běž už spát.

Ivoš (St, 31. 3. 2021 - 23:03)

Jestli to bylo myšleno na mne ,tak být Liborem,to byl bych šťastný člověk s bohatstvím, krásnou dívkou a co by mi chybělo. Jen se obávám, že by mě Klára nechtěla. Mohl bych už být jejím otcem. A spát ? Jsem v práci.

Návštěvník (St, 31. 3. 2021 - 23:03)

:DD

Puluj (St, 31. 3. 2021 - 21:03)

Myslim Kláro, že se i nadále potvrzuje příznivý léčivý trend u tvé maminky , a to je velmi potěšitelné. Proto pokračujte v obou typech léčby. Klidnou dobrou noc.

Mirek (St, 31. 3. 2021 - 21:03)

Klárko, dnes jsem tě viděl čůrat . Nádherná holka a krásně jsi čůrala až jsem se probudil a nechtěl jsem, aby to bylo tak useklý a zavřel jsem oči a nemohl jsem si pomoci. Musel jsem to dočůrat s tebou. Nejsem žádnej mladík, nad 40, ale tys mně dostala. Poprvé a obávám se, že to budu chtít znova a znova.

Tom (St, 31. 3. 2021 - 21:03)

Konečně se tu zase jednou objevil upřímný příspěvek,palec nahoru!

Ivoš (St, 31. 3. 2021 - 23:03)

Souhlas. Ona je Klára až magicky svůdná. Kdyby napsalo deset dívek jak čůraly a jednou z nich byla ona, asi by mne stejně oslovila nejvíc.
Možná je to tím příběhem, ale spíš to bude tím, jak do toho popisování čůrání dává něco navíc. A dnes obstála v Praze na jedničku. Holka z venkova s ještě mokrým řidičákem, klobouk dolů. Jsou lidi, a vyježdený, co by po Praze autem nejeli za žádnou cenu.

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 08:04)

No právě. Ale Klára je zázrak na zemi, ta zvládá naprosto všechno úžasně. Ta bude i maturovat na samý jedničky s jednou rukou za uchem.

Tony (St, 31. 3. 2021 - 21:03)

Kláro, máš můj obdiv za bravurní jízdu tam a zpět a maminka za úspěšnou léčbu. Domnívám se,že v radioterapií těch dalších šest dávek by měla pokračovat společně s alternativní léčbou. Je to velmi optimistické. Přeji vám všem hezký večer a klidné velikonoční svátky.

Návštěvník (St, 31. 3. 2021 - 21:03)

Co konkrétně na té jízdě bylo bravurního? Obyčejná cesta tam a zpátky, kterých se za den jen v ČR dějí miliony.

pepan (St, 31. 3. 2021 - 21:03)

Jo Klárko ,byl to dobrej den. Palec nahoru!

Reklama

Přidat komentář