Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Eliska (So, 27. 3. 2021 - 23:03)

Lukáši, já vážím 68 kg, nosím "jehly". OPRAVDOVÉ "jehly", plocha tak 0,5 cm čtverečních. Kovové. Když slapnu na lino, ty "důlky" NEZMIZÍ!! :-) BAVI MNE TO!¡ Cítím, jak se "bořím", mé NADVLÁDĚ lino NEMÁ šanci odolat!!! Parkety také ne!! Nevydrží ani posyp chodníku, co zůstane po zimě. Malé kamínky jsou rozdrceny NA PRACH HNED!! Když slapnu na větší, cítím, že chvilku odolává. To cítíš!! Pak se můj podpatek "propadne", je NEMILOSRDNĚ ROZDRCEN. Jen "krupne", je to i slyšet. :-)

Lukas1 (Ne, 28. 3. 2021 - 17:03)

Elisko, to bych chtel videt, jak se prochazis po linu a boris do nej podpatky svoji vahou. Mas nizke podpatky? Ja radsi koukam u zen na ty nizsi, tlak pod nimi je vetsi. Jeste me bavi koukat na zeny, jak se pod jejich vahou zmacknou primo boty. Kdyz nosi treba nejake gumove pantofle a doslapnou celou vahou a bota se slisuje pod chodidlem. Nemas taky nejaky boty, co se pid tebou zmacknou? A bavi te to taky?

Eliska (Po, 29. 3. 2021 - 00:03)

Dám Ti "domácí úkol", ju. :-) Moji hmotnost znáš,. plochu podpa6ku také. Když stojím na JEDNÉ nože, na podpatku o výšce 4 cm, (tak se hmotnost rozkládá "na půl), dá se to vypočítat pomocí vektorů, jakým tlakem působíme třeba na ty parkety? :-) Mám JEN kovové,

Eliska (Po, 29. 3. 2021 - 00:03)

Dám Ti "domácí úkol", ju. :-) Moji hmotnost znáš,. plochu podpa6ku také. Když stojím na JEDNÉ nože, na podpatku o výšce 4 cm, (tak se hmotnost rozkládá "na půl), dá se to vypočítat pomocí vektorů, jakým tlakem působíme třeba na ty parkety? :-) Mám JEN kovové,

Eliska (Po, 29. 3. 2021 - 00:03)

Ahoj. Nosím klasické lodičky, gumové boty, ne! Doma pantofle. Co se týče podpatků, nízké i vysoké. Co se týká tlaku, to vím, dá se to i vypočítat. Jsem učitelka M + F. :-) :-) NESMIM do tělocvičny, parkety by dopadly SPATNE!! :-) Stejně jsem tam došla, v rámci "suplu", mají tam na mně "památku". :-) Jen u vstupu. :-)

Eliska (Po, 29. 3. 2021 - 00:03)

Ahoj. Nosím klasické lodičky, gumové boty, ne! Doma pantofle. Co se týče podpatků, nízké i vysoké. Co se týká tlaku, to vím, dá se to i vypočítat. Jsem učitelka M + F. :-) :-) NESMIM do tělocvičny, parkety by dopadly SPATNE!! :-) Stejně jsem tam došla, v rámci "suplu", mají tam na mně "památku". :-) Jen u vstupu. :-)

Monika N. (Út, 16. 3. 2021 - 13:03)

Tak dulky moc nesleduji, ale dneska rano, když jsem byla venčit psa, tak po tom, co jsem tu četla ruzný příhody a taky co mam svoje zkušenosti jsem se rozhodnula, že něco zkusím :D
Chodím pravidelně okolo dětského hřiště a děti se tam vozí na takovém větším džípu. Klidně na tom jezdí ve dvou a absolutně bez problemů.. Tak vzhledem k tomu, že byla ještě tma, tak jsem se rozhodla, že to taky zkusím, přecejenom byl to docela velky džíp( když jsem stála, byl vysoky cca ke kolenum). No pomalu jsem si na něj sedala a chudák podemnou neměl šanci :D Docela dost v něm praskalo a vrzal s každým mým sebemenším pohybem.. No a jak jsem dosednula plnou vahou tak se zlomily všechny čtyři kolečka a uplně jsem ho rozsednula na placku:D ASi jsem holt moc těžka na tyhle věci :(

karlík (Út, 16. 3. 2021 - 14:03)

Moniko, ve srovnání s dětmi, které se na tom džípu vozí, jsi přece jen veliká a těžká dospělá žena a proti tobě takové dítě neváží skoro nic... Ukázala jsi někdy takovým dětem před jejich očima, jak jsi ve srovnání s nimi těžká?

Lukas1 (Po, 15. 3. 2021 - 08:03)

Moniko, vydrzela pod tebou ta zidlicka nebo jsi ji znicila? Jestli, kdyz jsi si potom stoupnula, zase se srovnala? :D Docela rad pozoruju i lavicky nebo klasicky plastovy zidle. Lavicka se nekdy dost prohne a u plastovych zidli se zase rozjizdeji nohy do stran. Nevybiras si treba zamerne na sezeni veci, u kterych je moznost, ze se nejak zkrouti nebo prohnou pod tvoji vahou?

Monika N. (Út, 16. 3. 2021 - 04:03)

No židlička to přežila, ale myslím, že kdybych na ní seděla dýl, tak by prasknula:) No cíleně to nevyhledávám, ale občas se taková situace vyskytne:) Na plastovy židličky si radši ani nesedám, pochybuju, že by unesly 80 kilo :D

Monika N. (Pá, 12. 3. 2021 - 03:03)

Ahoj, taky přišpěji mým zážitkem:D Jednou jsme šly s kamaradkou z baru celkem v podnapilem stavu a našli jsme u popelnice dětsky šlapací trakturek a co nás nenapadlo lepšího než že se na něm povozíme:D Měl na sobě napsano, že je do 30Kg ale nebyl nijak poškozený, až jsme si řikaly, proč ho někdo vyhodil.. No první se povozila kamoška a vše bylo v pohodě( aby taky ne,je oproti mě droboučká, má nějak 155cm a 45kg co tehdá řikala).. Pak jsem si na něj opatrně sednula já se svými 185cm a 80kg a ještě jsem ani neseděla plnou vahou a už pěkně vrzal a prohybal se.. Až jsem se leknula a zase jsem si stoupla.. Ale kamoška v alkoholovem opojení naléhala, že se musim svézt pořadně:D Tak jsem si na něj sednula plnou váhou a začal podemnou praskat:D Kolečka se uplně ohnuly a celtila jsem jak se podemnou prohybá.. Zlaty hřeb nastal, když jsem zvedla nohy(to jsem na něm seděla uplně plnou vahou) a zadní kolečka se zlomily a rozsedla jsem ho napůl:D No obě jsme dostaly vybuch smíchu:D

Lukas1 (Ne, 14. 3. 2021 - 18:03)

Moniko, skoda, ze jste si na ten trakturek nemohly sednout obe najednou. To bych rad videl. Ale kdyz nevydrzel ani pod vahou jedne... Nemas jeste nejaky podobny zazitky, kdy jsi neco zatizila svoji vahou a prohnulo se to pod tebou nebo prasklo? Nekdy se postesti a vidim, jak jedou 2 holky treba na kole. Jedna na sedle a druha za ni na nosici. Libi se mi, jak se pod jejich vahou macka pneumatika, ktera by normalne drzela.

Monika N. (Po, 15. 3. 2021 - 01:03)

No pravda je, že ještě jednu příhodu mám :)
Byla jsem hlídat 8mi letou neteř a hráli jsme si spolu u ní v pokojíčku a měla tam dětskou židličku, ne takovou tu plastovou, ale jako kalcelařskou ke stolu, ale byla pro děti.. Měla na sobě napsano, že unese 50 kilo, tak jsem si na ní sednula, že to bude v pohodě.. No nebylo :D Celkem dost podemnou vrzala a a ty kolečka se uplně zbortily:D

Křeček v noční… (Čt, 11. 3. 2021 - 08:03)

Naštěstí to přežil Zedral co mi hulil v hlavě až se mi z ušisek dýmilo.

karlík (Čt, 11. 3. 2021 - 15:03)

Křeček to nemohl přežít. Jo, to jednou když jsem byl malý a chodil do druhé třídy, tak jsem jednou na křečka celou váhou stoupl a asi jsem mu polámal páteř, protože on pak tahal obě zadní nohy za sebou a naši ho nechali utratit. Ale když na něj plnou váhou stoupne dospělá žena, která samozřejmě váží mnohem víc než dítě, tak váha jejího těla ve zlomku sekundy rozdrtí křečka na placku jak nic. Na přežití nemá ten křeček ani tu nejmenší šanci.

karlík (St, 10. 3. 2021 - 21:03)

Děti křečka vypustily z klece a on jí vběhl pod nohu zrovna když procházela. Tak přes něj vlastně jen přešla a na okamžik na něm stála jednou nohou a celou její váhou. Děti vykřikly a ona si teprve všimla, že rozšlápla křečka... Chudák křeček. Pod její váhou z něj zbyla jen krvavá placka...

PePa (St, 10. 3. 2021 - 12:03)

S tím křečkem jsem zažil v dětství něco podobného. Byl nemocný a starý, nechtělo se s ním jít na injekci, a tak ho moje dvacetiletá starší sestra položila na kachličky v kuchyni a celou váhou se něj postavila. Dodnes vidím před očima, jak křeček pod její váhou praskl a pod botou z něj vystříkly vnitřnosti...

karlík (Út, 9. 3. 2021 - 21:03)

Když jsem byl malý, tak fascinovaně jsem zíral už jen na to, když jsem viděl dospělou ženu stát na váze a ručička ukazovala, že ta žena váží padesát kilo. Už těch padesát kilo se mi jevilo jako obrovská váha. A to proto, že jsem jednou viděl, jak padesátikilová žena rozšlápla živého křečka na placku.

Návštěvník (St, 10. 3. 2021 - 21:03)

Jak se to stalo, že ho ta žena rozšlápla?

PP (Po, 1. 3. 2021 - 23:03)

Když jsem byl jako malý kluk v devíti letech na léčebném pobytu v lázních, viděl jsem, jak mladá zdravotní sestřička v umývárkách stoupla na plastovou krabičku na mýdlo, která ležela na kachličkách umývárky a úplně ji rozšlápla jak nic. Jen to zapraskalo a pod její váhou se krabička zhroutila. Potom jsem se na stejnou krabičku zkoušel postavit celou váhou já sám, ale krabička vždy vydržela celá. Docela mne tehdy překvapilo, jak je dospělý člověk těžký.

Reklama

Přidat komentář