Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Karel (Pá, 26. 3. 2021 - 11:03)

Jájo, no jasně, že se mě ty holky při tom močení líbí proto, že jsem u toho vzrušený. Myslel jsem, že je to samozřejmé, proto jsem o tom nepsal. Mimochodem tuhle zálibu mám do dnes, a to je mě už 45 let. Každá přítelkyně, kterou jsem v životě měl mi v tomhle směru vždy ochotně vyhověla a žádná se tomu nikdy nedivila. A když jsem zrovna neměl přítelkyni, tak nějaká kamarádka. Za to jsem jim moc vděčný. Jinak je jasné, že když se natočíš při močení, tak tě to vzrušovat nebude. To vzrušuje pouze osoby s narcistní poruchou. Ale o téhle poruše skoro nic nevím. Ještě se chci zeptat, jestli někdy močíš před přítelem a jestli ho to vzrušuje?

Holkočůr (Pá, 26. 3. 2021 - 11:03)

Jasně, ten postoj holky jestli močí ve stoje s roztazěnýma nohama nebo v podřepu a proudí ji to pod zadek nebo na bobku a pak má proud dopředu. Krásně se na to kouká jak jí to z pipiny jde a taky se ta holka u toho nějak tváří a hned by člověk chtěl se k ní přiblížit a já pak mám péro vystouplý a když není nic tak na to myslím a tu holku si představuju a musím si to udělat, jinak budu napnutej a nic se mnou nebude.

Jája (Pá, 26. 3. 2021 - 11:03)

Chlapi, kdo mi dokáže vysvětlit, co se vám tak líbí na dívčím močení? Pro mne je to jen normální vykonání potřeby a ani mne nevzrušuje dívat se na močícího chlapa.

Karel (Pá, 26. 3. 2021 - 11:03)

Já nevím, to se asi vysvětlit nedá. Možná by to vysvětlil sexuolog. Já si jenom pamatuju, že se mi holčičí močení líbí asi od 4 let. Chodili jsme tehdy na koupaliště a tam každou chvíli nějaká holka močila. Močily v dřepu nebo ve stoje a kdekoliv. Bylo jim úplně jedno, jestli jsou u toho lidi. No a já když jsem to viděl, tak už tehdy mi to bylo moc příjemné a měl jsem vždycky erekci. Pokaždé, když to viděla má matka, tak mne nutila, abych šel čurat. Což mě pochopitelně nešlo. Jen do dnes nechápu, že nechápala tu souvislost. A to byla zdravotní sestra.

Pozorovatel (Pá, 26. 3. 2021 - 08:03)

8:55 další ukradený nick...fejk

Klára (Pá, 26. 3. 2021 - 08:03)

Nevšímej si toho bezmozka. My se teď rozhodli, že Libor mamču vypipinkuje, mělo by to pomoci po tom posledním ozářku. Říkali nám to v Praze, jak tam jezdíme.

Klára (Pá, 26. 3. 2021 - 08:03)

Ahoj Zuzko. Určitě to bylo po těch Budvarech. Zdědila jsem to po mamince. Mamince je už 95 let a já ji každou středu a neděli nosím do eldéenky deset plechovek Budvarů. A sestry říkají, že se po nich vždycky posere a někdy i pobleje. Jinak Ťufíkovi nebylo nic. Ptala ses, co to je za zvířátko, tak je to tchoř. Libor totiž každý den chodí vybírat kontejnery a loni ho u kontejneru našel a přinesl ho domů. Je úžasný, spí s námi v posteli. Jenom trochu smrdí, ale už jsme si zvykli. Já, když jsem srala po těch Budvarech, tak jsem smrděla víc.

Pozorovatel (Pá, 26. 3. 2021 - 08:03)

Zuzka +Klára 8:23 ,fejk. Praha 4 .

Ivan L. (Pá, 26. 3. 2021 - 08:03)

To je Pozorovateli přece jasné, že tady někdo má dlouhou chvíli a hraje si. Kdo zná Kláru a Zuzku, ten ihned pochopí, že to není jejich. Nemá cenu se tím vůbec vzrušovat.

Holkočůr (Pá, 26. 3. 2021 - 09:03)

Jistě, ignorovat.

Zuzka (Pá, 26. 3. 2021 - 07:03)

Ahoj Klárko. Včera jsi psala, že ti nebylo příliš dobře po těch Budvarech? Já jsem o tom celou noc přemýšlela a napadlo mne, zda to nemohlo být po těch hamburgerech z LIDLU. Ty jsi říkala, že jsi ten hamburger dávala ochutnávat i Ťufíkovi. A tomu špatně nebylo? A co je to vůbec za zvířátko? To je pejsek nebo kočička?

Klára (Pá, 26. 3. 2021 - 07:03)

Už jsme krásně vyčůraný, ale i s tím druhým a tak se ozvu později. Včera jsme se hodně s Liborem pipinkovali, on se brzy vypustil,ale jà byla tak krásně uvolněná a zrelaxovaná ze sauny a vířivky,že jsem se vypipinkovala okamžitě s ním až trochu do počůrání . Moc krásný usínání to bylo v objetí a s jeho v sobě a plnou pipinku lásky a trochu mokro na něm ode mně jak jsem byla taky. Mamča dnes ještě leží a Libor se taky vykuluje,ale snídani už připravíme.

Pavkol (So, 27. 3. 2021 - 08:03)

to je fajn že bylo i to druhé

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 14:03)

Až na to, že tak jak to napsala je to pěkná kravina - čůrala jsem ale taky kadila a proto musím napsat až později. Ať přemýšlím jak přemýšlím nevidím v tom ten důvod proč psát až později?

Lucka (Pá, 26. 3. 2021 - 08:03)

Já jsem taky dnes dělala vodu i tuhý dohromady. Ale jedu k zubaři, bolí mě stolicka a jsem oteklá a od tří skoro nespím. Klárko, snad se máš lépe dnes než já.

Návštěvník (Pá, 26. 3. 2021 - 08:03)

Dobré ráno. Klárko,když nekakáš ráno,makáš i pres den, nebo ne každý den?

Hanz (Čt, 25. 3. 2021 - 23:03)

Souhlasím. Klára je skvělá.

Aurel (Čt, 25. 3. 2021 - 20:03)

Ja keď som mal nejakých 15 rokov, som videl čúrať moju nevlastnú sestru na záchode. Keď sa vyčúrala, hneď som
si musel sadnúť na záchod a urobiť sa.

Pepa (Čt, 25. 3. 2021 - 20:03)

Aureli, napiš o tom podrobnosti. Jestli před tebou čůrala schválně, jestli si po tom čůrání vytřela pysky, jestli byla u toho, když jsi pak onanoval, atd.

Klára (Čt, 25. 3. 2021 - 19:03)

Já jsem taky moc ráda, že je Pavkol už v pořádku a snad si najde tady na diskuzi více přízně než jí měl dřív. Ten Bára mne opravdu dost zradil a nechápu ji, že to mohl udělat i nemocnému Pavlovi. Kluci ,vy jste moc zvědavý, já jsem měla bílý kalhotky a punčocháče tělový a sukni modrou a pipinku mám asi jako každá holka, malou ale hezkou a čůrala jsem s pocitem jako když musíš čůrat a d pipinky se to tlačí z bříška ven a moč jsem měla takovou světlou ,protože jsem se hodně před tím napila. Ondro, nehledej si holku jen na čůrání, ale na seznámení a ono se to postupně ukáže jestli se v tom shodnete. Mamince je celkem dobře, ale dnes si odpoledne šla lehnout a byla taková unavenější, Nikolka už má nožku skoro dobrou a už to vázat na noc nebudeme a dnes dáme saunu i vodu večer. Luko, já mám taky ráda růže a lilie, ale na ozdobu jsou dobré i surfinie, petunie, muškáty ,i převislé a macešky.

Reklama

Přidat komentář