Reklama

plenková disciplína

Lisa (Ne, 6. 3. 2011 - 20:03)

tak to Tvoji rodiče nejsou normální, to se na mě nezlob..

Lenka (Ne, 6. 3. 2011 - 14:03)

Já občas tenhle trest dostanu za špatné známky - za trojku jsou to dva dny v plínkách, za čtyřku týden a za pětku deset dní. Uměla bych si představit i normálnější trest, ale tohle je hodně o tom ponížení, pokud si na to člověk zvykne, tak se to pak dá vydržet, nejhorší to bylo asi poprvé. Musíím zas uznat že dřív jsem špatné známky nosila často a nic nepomáhalo a teď se to moc nestává protože se víc snažím.

Martina (Ne, 27. 2. 2011 - 13:02)

Neřekla bych, že je to špatný trest. I já bych to kdysi brala raději než výprask nebo tichou domácnost.

Zuzka (Čt, 24. 2. 2011 - 16:02)

Chtěl bych taky přidat...Je mi 14 a s našima nejde řešit skoro nic, jenže to tady asi nikomu nevysvětlím. Proto jsem psala, že bych raději přežila ty plíny.

zuza (Ne, 20. 2. 2011 - 19:02)

a není na místě prevence? tedy od malička si budovat autoritu a vztah s dětmi než pak používat tyhle středověké metody?

Filip (Ne, 20. 2. 2011 - 13:02)

Chtěl bych taky přidat svůj názor tady k diskuzi Katky a Zuzky.

Katko, věřim, že to pro tee bylo hrozný ponížení, už jenom to, čekání ve vlastních výkalech až se někdo uráčí a přebalí tě. děs a hrůza brrr nedovedu si to představit. A nosit je ven, no to je teda síla...
Ale zas na druhou stranu Zuzku taky chápu, já byl od našich taky dost bitej, ještě kolikrát si pamatuju výprask vařečkou, můj nepřestávající pláč, a potom několika minutový lapání po dechu. Taky z toho mám docela do dneška trauma, docela se třesu když si na to vzpomenu. Už i výprask je po mě dost poněžující. Kdybych si měl vybrat dlouho bych váhal.

P.S. Zuzko kolik e Ti? Nejde to vyřešit rodiči jinak než výpraskem? Docela je mi tě líto, vím co asi tak prožíváš

Magda (St, 26. 1. 2011 - 15:01)

Tak není to zase tak hrozný trest, něco to do sebe má.

Jakub (Út, 25. 1. 2011 - 00:01)

všechno to je jen sexuální...Apropo. Tak ti přeju, abys jednou dostal takovou nemoc jako já, kdy teploty přesahují 40 a ty nemůžeš námahou ani chodit. Pak budeš prosit o plenky, aby se ti ulevilo. Věř, že vím o čem mluvím. A taky myslím, že pokud se to používá jako trest... no keždopádně to nezavrhuji.

Jakub (Út, 25. 1. 2011 - 00:01)

čím více čtu tuhle...Jediný způsob je kontrolovat, kontrolovat a zase kontrolovat. Je to sice předpotopní a velice drastický způsob, ale osvědčuje se. Nechápu několik předchozích příspěvků, které tyto alternativy odsuzují. Jiný kraj a jiný mrav. Jen je pravda, že ne u každého budou tyto tresty účiné. Záleží na povaze každého, jak se s touto situací dokáže vypořádat. Jen bych chtěl decentně upozornit na jedno riziko. Pokud dítě samo nepociťuje vinu, pak bych byl u těhto trestů velice opatrný!

xxx (Čt, 20. 1. 2011 - 14:01)

no Mirku dost chabý pokus o to dělat ze sebe opět Petru...

petra (Čt, 20. 1. 2011 - 14:01)

klidně by sis psala s...nevím kdo tu pomlouvá adresu mého chlapa ale už jsem si toho taky všimla,nevíte náhodou kde se dá zjistit kdo si dělá z lidí blázny.PETRA

xxx (Út, 18. 1. 2011 - 20:01)

klidně by sis psala s člověkem, kterého to vzrušuje, a bude vymýšlet trest pro tvou dceru, ty budeš spokojená jak jsi ji teda "srovnala", dcera bude doma nešťastná a ponížená a dotyčný z toho bude mít ohromnou radost...no je mi z toho nanic..

xxx (Út, 18. 1. 2011 - 19:01)

ale ten trest bych taky zvážila, Martino, nelíbí se mi to..je to ponižující jak píše Lisa. Nevím jak je stará tvoje dcera a co udělala, jak se chová ale tohle bych si hodně rychle rozmyslela a zkusila s ní nejdříve pořádně promluvit..

Martina (Út, 18. 1. 2011 - 19:01)

díky za varování, zrovna jsem se chystala mu/jí psát :-/

xxx (Út, 18. 1. 2011 - 18:01)

no tak tady je vidět, jak si každý plácá co chce, výše uvedený mail stuca.mira atd. jsem viděla v jiné diskuzi - mirek - píšící jak se mu líbí chodit v plenkách. Buď si tu někdo píše sám se s sebou nebo mu dotyčná paní naletěla...

Lisa (Út, 18. 1. 2011 - 18:01)

tresty pro děti by neměli být nikdy ponižující!!! Tak jak se chováte k dětem, tak se jednou budou chovat k vám, ztratíte jejich důvěru a na stará kolena zůstanete sami..Je mi Vašich dětí líto..Ještě že já jsem měla normální rodiče..

Petra (Út, 18. 1. 2011 - 16:01)

Ráda bych si dopisoval nebo... Martino pokud chceš víc ozvi se na [email protected] ,mám s tím zkušenosti

Martina (Po, 17. 1. 2011 - 20:01)

Ráda bych si dopisoval nebo chatovala s nějakou mámou, která má s tímto trestem zkušenosti. Zvažuji vyzkoušet na jedné z dcer, ale ráda bych se o tom nejdříve dozvěděla víc.

a ven (So, 1. 1. 2011 - 10:01)

vypadněte nadržení honiči na chat a neotravujte tady...........

Reklama

Přidat komentář