Reklama

PŘÍMÁ ADOPCE

milost (Ne, 2. 12. 2012 - 06:12)

Dobrý den .Chtěla jsem se...nebojte se Jaňule, proběhnou 2 soudy,dle místa vašeho trv. bydliště,první vám dítě svěří do péče, druhý po dosažení 1 roku dítěte rozhodne o nezrušitelném osvojení.

alice (Po, 26. 11. 2012 - 16:11)

Podívejte se na stránky http://prima-adopce.webnode.cz/o-nas/. Jsou tam zodpovězeny nejčastější dotazy ohledně přímé adopce.

jaňule (Čt, 22. 11. 2012 - 12:11)

Dobrý den .Chtěla jsem se zeptat chceme s manželem adoptovat miminko přes přímou adopci a proto bych ráda věděla jak je to s tým soudem .Po 3 měsících dáváme žádost k souduu to vím ale nevím jestli si máme zajistit právníka a jestli budeme platit nějaké právní výlohy .Prosím kdo ví o tom více napište.A nebo kdo už má s tím nějakou zkušenost a mají dítě v adopci tak ať mi napíše jak to vše probíha.Děkuji

marta (St, 31. 10. 2012 - 13:10)

zdravím Vás všechny,myslím,že je hodně zapotřebí si vše promyslet,než dáte miminko někomu k přímé adopci,nejde vůbec o to,že všichni,kdo po tom malém uzlíčku touží jsou lidé,kteří jim můžou vše zajistit,ale není lehké se s tím smířit,že o Vaše dítě bude pečovat někdo jiný a Vy tu situaci nezvládla.Vím o čem mluvím.Proto je přímá adopce úžasná věc,ale nebezpečná,jelikož nikdo neví,co bude v hlavě maminky,která porodila,probíhat.O tom,že pokud soud zjistí,že jsou v tom peníze a někdo si dětátko objednal,může skončit v kojeneckém ústavu.

simona (Ne, 21. 10. 2012 - 22:10)

no, všechno mu dát určitě...jaké chyby? myslíš ty čárky?

mp (St, 17. 10. 2012 - 07:10)

jsem manzelsky par 30a32 let...no, všechno mu dát určitě nemůžete - myslím že s pravopisem a s učením mu nepomůžete. Tak šílené hrubky, no potěš koště.

... (Út, 16. 10. 2012 - 19:10)

Dobrý večer,
prosim vás, je přímá adopce vždy 100% nebo stále existuje riziko, že soud by nám miminko nemusel nechat?
Díky

Janina (Po, 8. 10. 2012 - 16:10)

Jsmee mladý manželský pár ,kkterý moc touží po miminku.Vlastní miminko nemůžeme mít,tak jsme se rozhodli pro přímmou adopci.A prosíme touto cestou maminku která má opačný propblém a chce dát miminko z jakých koliv důvodu k příme adopci.Rádí a s láskou se ho ujmeme a dáme mu lásku,něhu,vzdělání a zázemí.V případě zájmu mne kontaktujte na e mailovou adresu [email protected]

Markét (Pá, 5. 10. 2012 - 09:10)

já jsem určitě těhotná..a určitě ho budu chtít dát z fin důvodů k adopci,ale jsem na začátku třetího měsíce a tak prozatím nebudu nabízet,když není vše jisté...

**** (Ne, 9. 9. 2012 - 18:09)

jsem manzelsky par 30a32 let a nemuzeme mi vlastni dite i kdyz po nem moc touzime mame zazemi bydleni praci ale stejne nam doma neco chiby ten mali uzlicek kteremu bychom dali vse co by potreboval a milovali ho od prvniho dne tak pokud ma nekdo opacny problem ceka dite a nemuzu mu dat to ci mi a premysli o prime adopci tak se mi ozvete budeme temi nejstastnejsimi rodici muj email je [email protected]

Manželský pár (St, 5. 9. 2012 - 19:09)

Dobrý den,
jsme manželský pár s výborným zázemím pro miminko. Bohužel ho nemůžeme mít. Pokud by ho nějaká maminka chtěla nabídnout k přímé adopci, rádi bychom využili tuto cestu. V případě sociálních problémů jsme ochotni i částečně kompenzovat sociální požadavky maminky.
[email protected]

jslunickos@sezn (Út, 14. 8. 2012 - 20:08)

jsem též žena co touží po mimi ale dejte si pozor na podvodnice!!! nenechte se citově vydírat a nikomu nedávejte ani korunu!!! Mě přijde uplně nesmysl psát do diskuze že jsem ASI těhotná myslim že v tom je jiný záměr.Pozor též jsem narazila a dost tvrdě.

rodice80 (Pá, 15. 6. 2012 - 18:06)

dobrý den mám 3 děti...dobrý den už jste našla milujicí rodiče má adresa je [email protected] V+P

rodiče (Pá, 15. 6. 2012 - 18:06)

ráda bych dala miminko...dobrý den už jste našla rodiče pro miminko jestly né má adresaa je [email protected]

Pavlína (So, 9. 6. 2012 - 23:06)

mám dvě malé děti 3 roky...Hezký den. Určitě máte i jinou možnost a tou je místo potratu přímá adopce, to znamená, že si najdete sama rodinku do které by jste miminko dala a která se o dítě s láskou postará, určitě by vám i během těhotenství pomohli co se výdajů týká, myslím na lékařskou péči apod. Určitě se toho nebojte a zvažte i tuto možnost, je spousta lidí kterým osud nebyl nakloněn a z celého srdce si přejí miminko které ale mít nemohou. Zvažte prosím i tuto možnost.

koncita24@sezna (Pá, 8. 6. 2012 - 14:06)

mám dvě malé děti 3 roky a 1 rok a jsem asi zase těhotná a chci jít na potrat,protože chci aby moje děti měli vše co potřebují.stát mi dává 4800kč na 2 děti,co to je??a byt platím 6000.z čeho bych živila další.???

Zuzka (So, 21. 4. 2012 - 18:04)

Dobry den, pokud byst...Rádi bychom se o Vaše miminko postarali! Případně se ozvete na [email protected]

Zuzz (Út, 17. 4. 2012 - 09:04)

ráda bych dala miminko...Dobry den, pokud byst epotrebovala pro sve dite rodinu, napiste na [email protected].

Pat (Pá, 23. 3. 2012 - 16:03)

ráda bych dala miminko...Radi se o nej postarame. [email protected]

miminecko4 (St, 21. 3. 2012 - 22:03)

ráda bych dala miminko rodičum kteří ho budou milovat

Reklama

Přidat komentář