Reklama

alkoholismus

Tina (Po, 15. 3. 2021 - 02:03)

Já už se léčila v Bohnicích několikrát.

Návštěvník (St, 17. 2. 2021 - 23:02)

Taková revoluce, to je delikátní věc dobrá tak akorát pro Němce nebo pro Francouze. Mužik ten potřebuje chvíli pálit a mučit a pak je zase klid.

Návštěvník (St, 17. 2. 2021 - 22:02)

Co tě zničilo, to tě druhý den postaví.

Návštěvník (St, 17. 2. 2021 - 11:02)

Alkohol rozvolňuje společenské konvence.Proto nemusí být špatný, ale když se na něj vytvoří závislost, tak je pozdě. Pak pomáhá jen doživotní abstinence. Není cesty zpět. Stejně asi jako se nedá přijít o panenství a stát s abstinencí od sexu opět panou. Alkoholismus se dá jen přerušit a odstavit , ale jak začnete, nezačínáte někde v patnácti jako jste začínali,ale tam kde jste skončili, zpravidla s ještě vyšší konzumací.

Návštěvník (Út, 16. 2. 2021 - 17:02)

Co tě nezabije, to tě posílí?! A co třeba úraz, ten tě taky posílí?! Nebo nemoc přechozená, ta tě taky posílí,či chudoba, bezmoc, fyzická šikana, anorexie, alkoholismus?!

Návštěvník (Út, 16. 2. 2021 - 10:02)

Jen pij!Co si tělo žádá to potřebuje. Co tě nezabije to tě posílí.

Anna (Út, 16. 2. 2021 - 10:02)

Hubnu suchým vínem. Je to podle pivní diety L.Kořínkové. Musím říci, že jako řidička z povolání mám dost problém, to zvládnout, piji vlastně veškerý čas po práci a přísně si měřím hladinku večer, abych to ještě stihla do šesti kdy mám směny MHD v Olomouci na trase 1 z Vlakového nádraží do centra stihnout. Kontrolóři jsou ostražití a pouť na svatý kopeček mi pomáhá se vyhnout exscesům, zatím. Ale začínám mít chuť se napít trochu víc, s tím, že to nějak ráno zvládnu.Co radíte, chci být štíhlá jako nyní.

Karel (Út, 16. 2. 2021 - 00:02)

Alkoholoví notorici asi ani nemají šanci vidět něco na monitoru, natož psát na klávesnici, ale ti co ještě nemají alkoholimus vyšších fází mají ještě cca 14dnů na to s alkoholismem přestat, než otevřou pravděpodobně hospody.

ytong (St, 17. 2. 2021 - 04:02)

Jéé,ty jsi mě rozesmál !Já chlastám od svých 15-ti let a máš pocit,že nevidím na klávesnici ?

Návštěvník (St, 17. 2. 2021 - 11:02)

A je ti patnáct a půl..

ytong (Čt, 18. 2. 2021 - 03:02)

Padneš na prdel,až zjistíš,kolik mi je let-adolescente s lahví Sunaru !!!!!

Návštěvník (Čt, 18. 2. 2021 - 09:02)

To z tebe nedělá mučedníka tvárnice.

ytong (Pá, 19. 2. 2021 - 02:02)

No,možná mučedníka panelu, nebo cihly !

Návštěvník (Po, 15. 2. 2021 - 17:02)

A jestli se bojíš , že tě přizabije, když na něj pošleš policisty, tak si zavolej nejdřív na linku důvery.

Alena (Po, 15. 2. 2021 - 11:02)

Jsem zmlácená manželem, ale mám ho ráda, také piji, ale nejsem agresivní. Je možné, že se změní? Slíbil mi, že když to nenahlásím, tak že pití omezí. Mám dvě zlámaná žebra a zlomenou ruku. Miluji ho a nechci ho ztratit. Když pije pivo tak není agresivní, ale když si dá vodku a pije ji ještě doma tak mne mlátí.

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 15:02)

Něco zakázat je hrozně jednoduché, na bohy si hrajeme už dávno...Chlap ustojí bečku piva za týden. Alkoholismu propadají jen osamělí muži co jsou povahou babi a možná i buzny.

chlastavej Eda (Ne, 14. 2. 2021 - 23:02)

Hovno buzny a osamělí muži, chlastají i ženatí a dobře ženatí, znám celníka na penzi a má ženu právničku, ten chlastá protože je blbej, bejvalej komouš zvyklý se ožírat na tech jejich schůzích, školeních, vždyť jestli to nevíš celníci bejvali každý rok nejméně měsíc ve škole, kde se váleli a žrali za peníze nás poplatníků. To samí esembáci, chlasatjí nádražáci, veškerá svoloč u stavebních firem, a nejsou tu žádní buzeranti a osamělí chlapi, převážně mají tu svou krávu doma a proto chlastají a že se bojí o postup, koletivní vina - my chlastáme, musíš taky chlastat.
A k tomu musíš připočítat ženské, ty chlastají proto že si zvyknou na pití, někdy je nutí manžel a pijí pak spolu, nebo jsou to krávy co loví chlaúa po hospodách, čúzy co jim dávaj frťany a pak chodej šoustat za prachy, a mě už to nebaví dál psát, jdete do prdele všichni, i já sem nadrátovanej a manželka spí.

ytong (Po, 15. 2. 2021 - 03:02)

Počkej to ráno! Žízeň, v palici,jak ve slévárně,stará nasraná,jak Rusák u prázdný flašky od vodky !!

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 13:02)

Dneska jsem se parádně vožral a není mi vůbec blbě, jen se nemůžu pohnout a vidím rozmazaně. Z té radosti, že možná otevřou hospody jsem si koupil láhev rumu a pět piv a dal ji u Čelisti II.

Návštěvník (So, 13. 2. 2021 - 22:02)

Toto není vlákno určené propagaci nenávisti k alkoholikům, to si špatně pochopil.
Bylo by hloupé třeba nenávidět kardiaky, plicaře, artrotiky, přěstože jejich nemoc je z povolání a sami si ji tedy způsobili. Ale asi by nebylo normální, kdyby se někdo naštvaně bránil, že ho to baví si způsobovat větší artrozu, zhoršovat těžkosti se srdcem.
Tady je vidět, že alkoholismus je především nemoc duševní. Alkoholik nechce přijmout, že s alkholem má problém.

Reklama

Přidat komentář