Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 04:03)

Takže tímto příspěvkem jasně říkáte, že je to něco v čem se vyznají jen profesionálové s vysokou školou navíc zřejmě jen z velmi specializovaných oborů a tady v diskuzi o chcaní se náhodou sešlo několik lidí, kteří to léta obdivují a všichni tomu rozumí?? Vždyť je to naprosto absurdní! Kdyby se tu nějakým zázrakem potkali dva takový lidé, ale to by bylo málo a tak tomu rozumí všechny zdejší Klářino kamarádky... Ještě by mě zajímalo kolik reálně tady v Českém ráji a někde u té České Lípy nebo Šluknova těchto cizokrajných zahrad je? Kdybych to měl brát podle této diskuze má jí tam asi každý, ale oblasti čas od času navštívím a tak se můžu spolehnout na svůj zrak, že naštěstí u klasických českých roubenek lidé mají naše krásné obyčejné zahrady. Zdejší autoři jsou prostě snílci a ať píši náhodou o močení nebo řeší něco úplně jiného vždycky se ukáže, že jsou to jenom fantazie.

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 07:03)

Ano, je to tak.

Ondra (Pá, 26. 3. 2021 - 18:03)

Byl jsem Klárko taky venku a viděl jsem tam čůrat jednu holku, ale byla trochu dál u stromu, takže pipinku detailně vidět nebylo,ale to ,co z ní teklo to bylo vidět a bylo moc hezký, protože taky čůrala víc dopředu na bobku. Kdyby čůrala dolů, tak bych si to mohl jen domýšlet.

Holkočůr (Pá, 26. 3. 2021 - 15:03)

Sledoval jsem dvě holky tady v parku a jedna byla taková, že jsem si myslel,že asi bude brzy čůrat . A taky jo ,asi za 5 minut zašla za keř přímo k panelákový zdi a tam si vyhrnula sukni a stáhla kalhotky a chcala pod sebe hodně z výšky a tak bylo vidět její světlý krásný proud . Ta druhá se bohužel nevychcala, a pak spolu odešly pryč.

pepan (Pá, 26. 3. 2021 - 13:03)

Holky kde jste? Pojďte čůrat.

Návštěvník (Pá, 26. 3. 2021 - 13:03)

Nepsalo se tady, že ten Libor z příběhu studoval zahradní architekturu? A to jako neví co jsou zen zahrady a musí si k tomu kupovat populární literaturu? Divný.

Venca (Pá, 26. 3. 2021 - 13:03)

Klára tady nedávno psala, že Libor vybírá každý den kontejnery. To na studium zahradní architektury moc nevypadá. Spíš je to nějaký bezďák. A doma prý mají tchoře.

Návštěvník (Pá, 26. 3. 2021 - 11:03)

Tak myslím, že tahle diskuze pomalu upadá. Už se to zvrhává do keců a urážek. Pozorovateli to nezachráníš, kdo tohle vlákno čte už dlouho, tak to pozná, ale nic s tím neuděláš.

Klára (Pá, 26. 3. 2021 - 11:03)

Dnes je hezky a výuka skončíla a já už to nějak neřeším. Máme rámcovou přípravu a okruhy k maturitě, ale ta motivace moc není, nějak to udělám a hotovo. Niki to má úodobný. Čůraly jsme o přestávce a Niki chtěla pokropit trávu na zahradě a tak vyběhla ven a v rohu vyhrnula sukni a hned jí to šlo hodně, protože to bylo po ranní kávě a já jsem se přidala a moje kropítko z pipinky taky udělala prudkou loužičku. Libor odjel za otcem a na oběd nebude a tak budeme odpoledne spíše odpočívat a dáme lehátka na sluníčko. Jájo ,tvůj muž je asi jeden z mála,co na holčičí čůrání moc nereaguje, Libor je z toho úplně odvázanej. Ta zenová zahrada jak se na ni ptáte je opravdu úplně něco jiného ,ale je to něco, co v minimálním zaplnění dává klid a ticho pro relax a už to s Liborem dost studujeme a ty knihy snad brzy přijdou a budeme to dělat. Je tady na to dobrý pozemek a my jsme na konci vesnice a zahrada je na jih a tam už je louka a les a domky jsou na druhou stranu kousek dál. Návštěvníku, já to druhý dělám někdy ráno někdy přes den, ale moc o tom nejsem nastavená psát. A vidím, že mne a Zuzku zase tady někdo parodoval u psal za mně, no Ťufík není tchoř, ale králíček.

Dotaz (Pá, 26. 3. 2021 - 12:03)

Kláro, proč mám pocit z toho tvého posledního diskuzního příspěvku, že o těch zenových zahradách víš o mnoho víc? Ty jsi je někdy viděla přímo? Nebo Libor? To byste museli do východní Asie , zejména Japonsko, Korea... Ale to nic nesráží, že píšeš pěkně i o čůrání. Jen dotaz, třetí vjem, intuice.

Scarlett (Pá, 26. 3. 2021 - 12:03)

Zajímavý postřeh. Kláro doporučuji autor Nagasaka Yoshimitsu knihu Mt. Koya: Ehoes of the spirit.
Něco úžasného.

Pozorovatel (Pá, 26. 3. 2021 - 12:03)

Ok, dá se objednat pře Amazon cca 1500 Kč.

Jája (Pá, 26. 3. 2021 - 11:03)

Aha, ale z toho co popisujete, to musí být sexuální vzrušení. Já se natočím při močení a podívám se na sebe, ale asi mě to vzrušovat nebude, asi z toho budu mít legraci. Mám 4 roky muže, ale ten to právě tolik neprožívá

Karel (Pá, 26. 3. 2021 - 11:03)

Jájo, no jasně, že se mě ty holky při tom močení líbí proto, že jsem u toho vzrušený. Myslel jsem, že je to samozřejmé, proto jsem o tom nepsal. Mimochodem tuhle zálibu mám do dnes, a to je mě už 45 let. Každá přítelkyně, kterou jsem v životě měl mi v tomhle směru vždy ochotně vyhověla a žádná se tomu nikdy nedivila. A když jsem zrovna neměl přítelkyni, tak nějaká kamarádka. Za to jsem jim moc vděčný. Jinak je jasné, že když se natočíš při močení, tak tě to vzrušovat nebude. To vzrušuje pouze osoby s narcistní poruchou. Ale o téhle poruše skoro nic nevím. Ještě se chci zeptat, jestli někdy močíš před přítelem a jestli ho to vzrušuje?

Holkočůr (Pá, 26. 3. 2021 - 11:03)

Jasně, ten postoj holky jestli močí ve stoje s roztazěnýma nohama nebo v podřepu a proudí ji to pod zadek nebo na bobku a pak má proud dopředu. Krásně se na to kouká jak jí to z pipiny jde a taky se ta holka u toho nějak tváří a hned by člověk chtěl se k ní přiblížit a já pak mám péro vystouplý a když není nic tak na to myslím a tu holku si představuju a musím si to udělat, jinak budu napnutej a nic se mnou nebude.

Jája (Pá, 26. 3. 2021 - 11:03)

Chlapi, kdo mi dokáže vysvětlit, co se vám tak líbí na dívčím močení? Pro mne je to jen normální vykonání potřeby a ani mne nevzrušuje dívat se na močícího chlapa.

Karel (Pá, 26. 3. 2021 - 11:03)

Já nevím, to se asi vysvětlit nedá. Možná by to vysvětlil sexuolog. Já si jenom pamatuju, že se mi holčičí močení líbí asi od 4 let. Chodili jsme tehdy na koupaliště a tam každou chvíli nějaká holka močila. Močily v dřepu nebo ve stoje a kdekoliv. Bylo jim úplně jedno, jestli jsou u toho lidi. No a já když jsem to viděl, tak už tehdy mi to bylo moc příjemné a měl jsem vždycky erekci. Pokaždé, když to viděla má matka, tak mne nutila, abych šel čurat. Což mě pochopitelně nešlo. Jen do dnes nechápu, že nechápala tu souvislost. A to byla zdravotní sestra.

Pozorovatel (Pá, 26. 3. 2021 - 08:03)

8:55 další ukradený nick...fejk

Klára (Pá, 26. 3. 2021 - 08:03)

Nevšímej si toho bezmozka. My se teď rozhodli, že Libor mamču vypipinkuje, mělo by to pomoci po tom posledním ozářku. Říkali nám to v Praze, jak tam jezdíme.

Klára (Pá, 26. 3. 2021 - 08:03)

Ahoj Zuzko. Určitě to bylo po těch Budvarech. Zdědila jsem to po mamince. Mamince je už 95 let a já ji každou středu a neděli nosím do eldéenky deset plechovek Budvarů. A sestry říkají, že se po nich vždycky posere a někdy i pobleje. Jinak Ťufíkovi nebylo nic. Ptala ses, co to je za zvířátko, tak je to tchoř. Libor totiž každý den chodí vybírat kontejnery a loni ho u kontejneru našel a přinesl ho domů. Je úžasný, spí s námi v posteli. Jenom trochu smrdí, ale už jsme si zvykli. Já, když jsem srala po těch Budvarech, tak jsem smrděla víc.

Reklama

Přidat komentář