Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

pepan (St, 24. 3. 2021 - 21:03)

Já se teda udělám snadněji u příběhu než u suchého pojmenování vychcala jsem a udělal mi to se a dost a jestli tady má Klára ,ale už i Holka své příznivce ,pak je to jenom dobře. Klára tady má mj. i ženy a nevidím v tom problém. Ten příběh má koule a nevadí mi to.

Podpíčník (St, 24. 3. 2021 - 21:03)

O honění? Tak to je tě mě líto. Pak nejsi člověk myslící, ale honící čurák.

Klára (St, 24. 3. 2021 - 19:03)

Návštěvníku, ty náklady za energie byly vynulovaný a jsem na nějakých zálohách 4 tisíce měsíčně a tak se uvidí. Vzhledem k tomu, že hodně saunujeme a topení je plynové tak předpokládáme ,že budou spíš doplatky. Nikola už má nožku dobrou, ale odlehčuje si jí a na noc to ještě zavážeme. Půjdeme se trochu vyvodnit.

G. (St, 24. 3. 2021 - 19:03)

Pěkně to tady holky rozsvitily.

Ondotren (St, 24. 3. 2021 - 19:03)

Ona by i ta Holka 16 stála za zkoušku, když je Klára s partnerem. Ta snad nikoho nemá.

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 19:03)

To teď přeci ani ta druhá, co vyšla z její matky o tři roky dřív.

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 18:03)

Já bych to nevydržel, já bych tě tam musel ošukat na místě.

Ondra (St, 24. 3. 2021 - 18:03)

Nádherný zážitek. I pro mně......

Klára (St, 24. 3. 2021 - 18:03)

Odpoledne bylo krásně a tak jsem se šla projít s Liborem kolem Jizery a plánovali jsme co a jak na domečku a chceme vytvořit tu zenovou zahradu. Bylo to takový romantický, ale i racionální a kolem řeky bylo moc hezky , udělala jsem jedno čůrání a měla jsem sukni už a punčocháče a kalhotky a Libor byl takovej aktivní a chtěl to čůrání a tak jsme sešli až dolů k řece a já tam stáhla kalhotky a nastavila pipinku tak ,abych se vyčůrala do vody , jenže pipinka mi čůrala spíše dolů a nebyla moc rozevřená ,ale Libor mi ji hned začal hladit a tím se rozevřela a já pak vyčůrala menší oblouček až do vody. Ještě by mě tam hladil dál ,ale já jsem nechtěla úplně tady když bylo světlo a je to ještě neznámé prostředí ,ale on byl strašně velikej a tak jsem si s ním hrála a on mi hladil taky pipinku pod sukní rukou až mě hodně silně objal a já poznala ,že se za chviličku vypustí a hodně jsem ho hladila až to šlo ven a krásně se vypipinkoval do mé dlaně a do trávy, bylo to opravdu moc krásný a silný a kouzelný dohromady. Už jsme doma a bude večeře, dnes si saunu asi nedáme, jen vířivku a budeme relaxovat. Niki se mnou udělala v poledne jedno čůrání na zahradě, že prý budeme dělat prší a tak se vyčůrala do trávy za rohem ,kde už jsme jednou spolu čůraly a měla prudký proud ale já jen málo, protože se mi moc nechtělo. Mamča je stále cekem dobrá a tak snad vše opravdu bude lepší.

Pavkol (St, 24. 3. 2021 - 19:03)

Je to hezký ,ale po tom, co mě Bára tak podrazila už nemám síly na kohokoliv tady reagovat. Tobě věřím a Kikině,Noně a musím se dát zase dohromady.

Majka (St, 24. 3. 2021 - 19:03)

Krásný, romantický. Jste šťastni a to je moc fajn.

Jana (St, 24. 3. 2021 - 18:03)

Ty si to dokážeš užít to odpoledne, já musela být v práci, ale moc ti to přeju. Že Niki s vámi nebyla,když bylo tak hezky, tak asi ta její noha není dobrá. Ono to chce několik dní klid a tu mast na otoky a nohu zavázat , i na noc.

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 19:03)

Tyhle komentáře si odpusť, to sem nepatří.

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 20:03)

Toto je svobodná diskuze a témata rezonují. Už se zde probíralo sraní, Covid, cesty ,vztahy atd. Vždy to někdo nadhodil a naposledy ten blb ,co se vydával za Báru. Vždy to vyšlo z diskuze k tématu . Tady nejsme v Korei, aby se psalo ve stylu , vychcal se ,vychcala se ,líbí, nelíbí.....

Scarlett (St, 24. 3. 2021 - 20:03)

Klárko, dobrý večer. Máš se vidím dobře a maminka se zotavuje. Příjemný večer vám všem. Moc pěkně píšeš to, co jsi prožila. Chválím,

Jana (St, 24. 3. 2021 - 19:03)

A ty jsi cenzor? Já si tady budu psát co chci a komu chci. A jestli s tím máš problém ,tak se dekuj.

Holkočůr (St, 24. 3. 2021 - 18:03)

Skvělý moc rajcovní. Co ségra, jak se jí léčí ta noha?

Lucka (St, 24. 3. 2021 - 18:03)

Taky jsem byla venku a taky jsem musela čůrat a taky se ten můj koukal a chtěl by všechno, ale musí si to nechat až na doma. My jsme se pohybovali v takových místech, kdy bylo možné jen to čůrání. Myslím ,že kdybych ho za něj taky chytla a trochu mu pomohla, byl by udělanej stejně jako Libor, ty chlapi jsou jednoduchý na ty podněty, ale já ho mám ráda, tím ho nechci shazovat. Prostě byl z toho chcaní taky nadrženej a nejsem mu lhostejná. Hezký večer!

Martin1 (St, 24. 3. 2021 - 18:03)

Klárko to je nádherně popsané. Kdybych si to představil hodně do hloubky, tak by mě to dostalo. Jsi kouzelná. Bože, že nejsi volná!

Holka 16 (St, 24. 3. 2021 - 16:03)

Já ne, já jsem neměla kapesníčky a celkem jsem nebyla tak mokrá, protože mi to chcalo dost přímo z pipiny, ale kámoška měla a utřela se. Jí to chcalo víc mokrý po pipině jako a ne přímo .

Reklama

Přidat komentář