Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mirek (St, 24. 3. 2021 - 16:03)

A co jste měly na sobě? Uděláme to společně? Přijedu kdykoliv.

Holka 16 (St, 24. 3. 2021 - 15:03)

Byla jsem s kámoškou venku a vychcala jsem se před chvilkou u rybníka a dobrý a ona pak taky a nikdo nás neviděl. Já si doma nedošla a pak se mi chtělo dost a musela jsem a ona taky.

Karel (St, 24. 3. 2021 - 16:03)

A vytřela sis po tom chcaní kundu? Nebo ti ji vytřela ta kámoška?

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 14:03)

Klára asi udělá Liborovi pěkný čůrání jestli někam vyrazili, když je tak hezky a možná i něco víc. Jo jaro se probouzí. kdyby ještě měla krátkou sukni a hezky nám to popsala. Hm, pěkný počtení by to bylo.

LOrd (St, 24. 3. 2021 - 14:03)

Ty vole jak dokazete totalne osrat docela zajimave tema. Nechapete, ze ohledne rodinneho curani Klarka Majka Pozorovatel Navstevnik a kazdy jeden je tatez osoba ktera rozviruje udajne otazky komentare , aby dostali odpoved. Psychotici Tema je jasne dane
"Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??"
Ano / Ne, pripadne pribeh ale familiarnosti ohledne fiktivnich a vůbec nepodstatnych rodinnych provazanosti ke kterym se dana osoba uchyluje jen brani skutecnym zkusenostem. Chudakum zdar a curajicim dámam poklona jelikoz se mi to moc libi, kdyz curate :)

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 13:03)

Jasně. Nikdo neví o Kláře a její rodině víc než Pozorovatel. Nikdy nepsala, že maminka prodala krámek vietnamcům, ale Pozorovatel to ví. Už víš, kolik platí Klára za energie v novém domě? Zajímá mě to, protože vířívka a sauna mají nějakou spotřebu. A dům taky. A čím tam topí? Dům je poměrně velký. A jak je velká zahrada....

Pozorovatel (St, 24. 3. 2021 - 14:03)

Podrobnosti o domě nevím, ale o tom krámku tady bylo psáno.

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 13:03)

Klára je vychcaná zlatokopka, její mámě nepřeju nic špatnýho , ale jí nic dobrýho. Libor to ještě nepoznal, chudák. To se mu to ještě prodraží to chcaní.

Majka (St, 24. 3. 2021 - 14:03)

Ty máš s Klárou nějaký problém? Že se do ní tak sprostě navážíš. Je to opravdu nechutné.

Pozorovatel (St, 24. 3. 2021 - 13:03)

Klára dodělává školu OA v České Lípě, Nikola je v Mimoni na základce, ale ta přejde do Turnova od září a Libor dělá zahradní architekturu na volné noze. Maminka Nikoly je asi na invalidním důchodu a měla krámek v Mimoni, ale ten přenechala z důvodu zdravotního stavu s vyšším odstupným asijcům.

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 13:03)

Todle všechno vím,já psal na odkaz Lucky,chybička se vloudí

Pozorovatel (St, 24. 3. 2021 - 13:03)

Já se omlouvám, jednal jsem automaticky . O Lucii nevím bohužel podrobnosti.

Klára (St, 24. 3. 2021 - 12:03)

Lucko ,taky vyrazíme ven, udělalo se sluníčko a je konečně hezky. Byla jsem dopoledne čůrat mezi výukou a dost jsem se už kroutila do přestávky a tak jsem si to změřila a načůrala jsem 400 ml a to je tedy hodně a bylo to nekonečně dlouhý jak bylo plný bříško, Niki ta měla 320ml, tak asi jsem trochu nastydla jak jsme byly s mamčou, ale včerejší sauna byla fajn a jinak mi nic není Návštěvníku, to holka pozná v sobě když se kluk vypustí a je to příjemný a hřejivý a hodně krásný. Já měla jen dva kluky před Liborem a to už je pryč a nechci se k tomu vracet. Feetmane, Nikolce nožky nesmrdí a byly jsme ještě po sauně a vířivce a tak jsme vůbec byly čistý a já bych jí nožku ošetřila, i kdyby ji měla uťapkanou, protože je to ségra a mám ji moc ráda.

Ondotron (St, 24. 3. 2021 - 12:03)

Klárko moc hezký, takový velký močení, to by bylo něco pro Libora.

Pars (St, 24. 3. 2021 - 12:03)

Léto 2020.
Jedna nejmenovaná N pláž.
Partner miluje kromě nahoty a ležení u vody i procházky v okolí toho místa. Procházky kolem jezera. Jakmile si vezmeme osobní věci a klíče do ruční tašky, a vynoříme se z keřů našeho místečka a zákoutí vynořují se i muži, aby jsme je zahlédli. Potřebovala jsem čůrat a že si odskočím so křoví vedle lesního chodníčku a přítel říká taky si dřepni a čůrej. ... během vteřiny vyšlo z okolitých plácku asi 5 mužů a honili si dívajíce se na nás a na mě a moje močení. Když jsem se pak zvedla a šli jsme kolem nich, bylo nádherné slyšet , že toto ještě nikdy nezažili a že to bylo úžasné a že jsem první žena , která se takto přirozeně odvázala čůrat ...:)

Tom (St, 24. 3. 2021 - 13:03)

Povzbudím Tě :-), toto jsem zažil na Vlkově, ale i na Rakouské straně u jezera. Fakt, že se žena u toho čůrání nelekne přihlížejícího se, je dokonalý!!!!!

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 13:03)

Vetsi blbost uz si nekdo vymyslet nemohl

B22 (St, 24. 3. 2021 - 10:03)

Ukázala mi jak chčije ségra jak slíbila. Když si stáhla kalhotky tak ukázala pipinu ale ještě nechcala, já jí říkal počkej abych si ji mohl prohlídnout a měla pipinu holou a z tý škvírky v ní z ní stejně trochu začala chcát po kapičkách a až malý pramínek aříkala že už hrozně musí a pak to z ní najednou vystříklo proudem chcala jako holka když chčije normálně na záchodě, ale tady chcala venku se mnou ve stodole za traktorem na zem a vychcala dlouhou louži a pak měla ubrousek a pipinu si osušila. Já bych ji ještě prozkoumal,ale ona se hned oblíkla a že víc neukáže.

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 18:03)

A teď si představ, že by začala náhle potřebovat pořádně kadit a z jejího zadku by pomalu lezlo dlouhý tlustý hnědý hovno a na její tváři by jsi viděl jak moc tlačí, pak by si ještě učůrla a začala se utírat zatímco ty už by jsi cítil toho hada.

Pavkol (St, 24. 3. 2021 - 20:03)

zajímavá představa. čůrání jsem zažil v roce 2007 u kristýny. to druhé zatím ne ale po nutném vyšetření toho druhého kdy jsem to sám musel nabrat do zkumavky už mě to tolik neláká

Reklama

Přidat komentář