Reklama

Syn a masturbace

Michal (Čt, 11. 3. 2021 - 00:03)

Kolik klukům je? Ten náš to taky dělá, poslední dobou docela často. Doma chodí ve slipech a tričku. Takže to je docela vidět. Kdyby jsi chtěl pokecat, tak mi napiš na [email protected]

Ola (St, 10. 3. 2021 - 15:03)

Tak to u toho mého nehrozí. Kupř. v létě jsme byli párkrát u vody a mnohdy ani moc nešel do vody. Krčil se na dece. No hned jsem věděla proč.

Marek (St, 10. 3. 2021 - 15:03)

A to byl v plavkách?

Ola (St, 10. 3. 2021 - 17:03)

Poprvé měl na sobě běžné plavky, tak se nedivím, že byl celý nesvůj. Na příště jsem mu koupila koupací šortky bonprix. Pěkné, tmavěmodré. Ty už si oblíbil, ale někdy bylo malinko znát, že má erekci.

Marek (St, 10. 3. 2021 - 17:03)

Kluci se koupou nazí s hrůzou zjistili když koukali na jiné kluky kteří vyběhnou z bazénu v mokrých kratasech že se jim tam hezky rýsuje celé nádobíčko a to jim ani nestojí....

Ola (St, 10. 3. 2021 - 18:03)

No právě. V mokrých kraťasech je to teprv znát. Proto si ani nechtěl lehnout na záda. Pořád se jaksi kroutil. Navíc má zatím takový útlý tělíčko a je hned vidět když se mu tam uprostřed něco děje.

Abe (Čt, 11. 3. 2021 - 00:03)

Koupaliště a plavky jsou mimo téma, ale i na toto mohu přispět. Za mého mládí "frčely" takzvané adamky. Byly asi plátěné, se šňůrkou kolem pasu. Matka byla spořivá, takže mi adamky ušila sama. Z bílého elastického materiálu. Když mi je zkoušela, penis se mi pokaždé postavil, takže jsem se musel několikrát vyhonit, než mi padly. Když byly hotové, vzala mne i s kamarádkou na koupaliště a výborně se bavily, protože, když jsem vylezl z vody, bylo všechno vidět. Plavky byly téměř průhledné. Jó, máma byla "dobračka". Mé ponižování jí způsobovalo vždy rozkoš.

Marek (St, 10. 3. 2021 - 18:03)

Odkud jste, mohli bychom zajít na bazén nebo saunu?

Ola (Čt, 11. 3. 2021 - 06:03)

Není doba na cestování a setkávání. Pokecat, to jo.

Michal (Čt, 11. 3. 2021 - 12:03)

Nechtěla by jste taky pokecat a vyměnit si nějaké zkušenosti s kluky. Jestli ano, tak mi napište na [email protected]

Marek (Čt, 11. 3. 2021 - 07:03)

Teď není doba ani na koupání, pokud chceš pokecat i víc meil [email protected]

Marek (St, 10. 3. 2021 - 18:03)

Odkud jste, mohli bychom zajít na bazén nebo saunu?

Marek (St, 10. 3. 2021 - 17:03)

Kluci se koupou nazí s hrůzou zjistili když koukali na jiné kluky kteří vyběhnou z bazénu v mokrých kratasech že se jim tam hezky rýsuje celé nádobíčko a to jim ani nestojí....

Marek (St, 10. 3. 2021 - 07:03)

Naši kluci jsou oblečení při výuce jinak by tam sahali pořád

Eva (Út, 9. 3. 2021 - 23:03)

Kluci se honit musí, aby se dobře pohlavně vyvíjeli. To je příroda. S tím nic nenaděláme. Když byli malí, tak jsem jim přetahovala předkožky a myla ptáčky aby je měli zdravé. Vždycky jim krásně trčeli. Po čase jsem zjistila, že se jim to líbí až moc a tak jsem s tím přestala, ale trvala na tom, aby si to dělali sami. Když se objevilo semínko, nařídila jsem jim aby stříkali do umývadla, nebo do vany, ptáky řádně vymačkali umyli a vše spláchli do výlevky. Dělají to tak často, že má problém se dostat do koupelny.

kubakubula (Út, 9. 3. 2021 - 12:03)

oprava - A ani jednomu z nás nevadilo....

Katerina (Ne, 7. 3. 2021 - 16:03)

Syn to strikal a pak se utiral do povleceni. Kdyz jsem na to prisla, tak jsem ho trosku servala. Ale pak jsem mu rekla, ze mi nevadi ze si to dela, ale nemuzu je kazdy den menit. Chapu ho ze skratka si to musi delat a to seminko musi ven. Proto jsem mu dala rucnik a rekla mu, at to strika do neho. Menim mu ho dvakrat tydne. Je docela aktivni a svemu nadobicku se venuje i nekolikrat za den.

kubakubula (Út, 9. 3. 2021 - 12:03)

Mamce se taky nelíbilo, když jsem začal mít flekatý prostěradlo, nejdřív z polucí a pak i po masturbaci. Neseřvala mne, ale jednou večer na to zavedla řeč, že ví, že to z kluků nějak ven musí a že nám to určitě dělá dobře. Ale že jí zrovna nebaví dvakrát týdně mi měnit prostěradlo. Navrhla - co kdyby ses vyhonil vždycky večer při sprchování, tam se to spláchne a ty si tu svoji hračku pak hned umeješ. Nemusíš se přede mnou za to stydět, vím dobře, že kluci v dospívání se bez toho nemůžou obejít. Asi tušíte, že jsem rád poslechl. A ani jednou z nás nevadilo, když mne při tom občas i viděla. Umýt záda navzájem si chodíme dodnes.

Michal (Ne, 7. 3. 2021 - 12:03)

Mě napadlo mu koupit slipy, které by měl jenom na to. Ale to on by je nikdy nesundal. Takže asi koupím víc slipů nebo mu na to vyberu nějaké co má v šuplíku.

Jitka (Ne, 7. 3. 2021 - 13:03)

Když kluci s onanií začínají, tak se utírají co maj zrovna po ruce. Jak ten náš, taky do slipů a do trika co má zrovna na sobě. Pak se za to začnou stydět. Maminka přece nesmí mít tušení o tom, jak má napnutý ocas a že si dělá dobře. Takže sami přijdou na to, co se semenem. Jo a tvůj syn se utírá do slipů jež má pak na sobě? Měl bys mu podstrčit nějaké navíc, které by měl jenom na to.

Reklama

Přidat komentář