Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 21. 3. 2021 - 21:03)

Jestli tím myslíš mě, tak o žádném důkazu jsem nepsal, ani žádný na neregistrované nicky neexistuje. A k ničemu mě nikdo nevyzval nebo jak to myslíš?

Návštěvník (Ne, 21. 3. 2021 - 20:03)

Jak myslíš. Já ti nadávat nebudu.

Návštěvník (Ne, 21. 3. 2021 - 20:03)

Jo, období Jakuba, jenže tehdy se Libor ještě dokázal přiznat, když už někam svolal lidi z diskuze a oni tam chtěli jet.To byla stejná situace.

Návštěvník (Ne, 21. 3. 2021 - 20:03)

A teď je nikam nesvolal ale Pavel se mu moc nacpal do příběhu a do Báry se zamiloval. Bylo třeba to utnout.

Filip (Ne, 21. 3. 2021 - 20:03)

Klárko zítra budu na vás myslet,aby vše dopadlo podle pozitivních předpokladů. Příjemný večer.

Tom (Ne, 21. 3. 2021 - 19:03)

Nejvíc keců a provokací tady mají ti, co se ani neumí podepsat za svůj názor. Doposud seriózní diskuze se nyní stává honem na Libora/Liborku. No comment

Tom (Ne, 21. 3. 2021 - 20:03)

Tak hlavně, že jméno je záruka jak nám Bára ukázala. Ne o jméně to opravdu není, záleží na člověku jaký je. Seriózní diskuze je také termín dost na pováženou, vzhledem k tomu, co všechno se tady za ty dva roky odehrálo. Můžeš si vybrat jestli ti nejvíc vyhovovalo období Vilika, Jakuba nebo Báry.

Návštěvník (Ne, 21. 3. 2021 - 19:03)

Tak jak to čtu,tak to skoro všichni veděli a nezdálo se jim to,ale skoro všichni Báře pochlebovali a uklidňovali,hmm zajímavé čtení,dobrej materiál do studie

Návštěvník (Ne, 21. 3. 2021 - 19:03)

Snahy vystoupit proti ní byly, ale všichni byli na její straně. Naposledy tak tři čtyři dny zpátky?

Návštěvník (Ne, 21. 3. 2021 - 20:03)

Ano,to jsem měl přesně na mysli

Klára (Ne, 21. 3. 2021 - 19:03)

Nakoukla jsem jen zběžně a nechci moc podrobně dnes. Jen že už jsem v pohodě, ale odpoledne mne to dost ranilo, ale už je to dobrý. Nesmím tolik důvěřovat. Nikola je taky dobrá a s maminkou jsem neměla snes sílu nic řešit, počkáme po zítřku. Vůbec bych do Liberce zítra nejradši nejela, jak to mám spojený s Bárou a tak možná tam pošlu Libora ,uvidím. Třeba to nějak vygumuju ,abych byla netečná. Dnes nečůrám pro psaní. Nechci dnes o tom psát. Zítra. Omlouvám se těm, kteří si to přáli. Dnes dáme saunu i vodu, děkuji za vše a držte mamince palce kdo chcete. Lucko, když to bude dobrý, tak zítra dáme.

Puluj (Ne, 21. 3. 2021 - 20:03)

Klárko dobrý večer. Vím, že zítra bude tvoje maminka absolvovat významné vyšetření v nemocnici a tak jí přeji jen ty nejlepší výsledky. Ty okolnosti, které prožíváš dnes je vhodné přejít jako bezvýznamnou epizodku, která vypovídá o malosti některých lidí, ale pro tvůj osobní životní klid nebude mít žádný význam, stejně jako některé zlostné nebo pochybovačné názory v této diskuzi. Klidný večer přeji a zítra hodně štěstí.

Sišmiš (Ne, 21. 3. 2021 - 19:03)

Klárko na všechno se vykašli. Důležitý je zítřek a Libor a Nikola a Ťufík jestli ho ještě mátě. A čůráníčko bude příště. Já se budu o to víc těšit.

Martin (Ne, 21. 3. 2021 - 19:03)

Klárko, podpora velká na zítra. Klidně zítra jeď. Ten buran totiž může být klidně i z druhého konce republiky. Ten tě trápit už nemusí.

Ondra (Ne, 21. 3. 2021 - 19:03)

Odpočiň si a zítra. Až to budeš cítit jako že o tom chceš psát tak piš. Já si na to tvé čůrání rád počkám.

Návštěvník (Ne, 21. 3. 2021 - 19:03)

Tak tohle se ti zase nepovedlo,Liborko, měl by jsi se Pavlovi omluvit. Palec dolů.

Iva (Ne, 21. 3. 2021 - 19:03)

Liborka? Snad Bára. Ta si myslí, že to co napsala poštačí. To ani v nejmenším.

Ne, (Ne, 21. 3. 2021 - 19:03)

to je asi myšlen autor. A souhlasím, je to nechutný, jakmile do svýho příběhu zmanipuluje skutečného a ještě nemocného člověka. A je jedno, že se sám potřebuje vypsat.

Iva (Ne, 21. 3. 2021 - 20:03)

A ty máš důkaz, Teď to píše? Dnes se tady ukázalo totiž něco úplně jiného. Asi nečteš nebo čteš a nemyslíš.

A (Ne, 21. 3. 2021 - 19:03)

Můžeš to dokázat? Jestli ne ,tak běž do prdele,kokote!

Reklama

Přidat komentář