Reklama

Náušnice u kluků?

v 16 to je v poho (Pá, 9. 4. 2021 - 07:04)

je to jen o překonáni prvního studu. den odedne se to bude zlepšovat. já to měl úplně stejně jak píšeš. uši jsem si propíchl až v dospělosti, ale to je jiný příběh. v dospělosti to je o to složitější. dnes po pár letech v pohodě nosím i klasické náušnice a i s kamínkama. ten pocit za to stojí.je to hodně příjemné a osvobozující. o tom ale nemá cenu tady psát. hned to někdo zesměšní.

Lenka (Pá, 9. 4. 2021 - 19:04)

A máš i kruhy náušnice.

ano mám (Po, 12. 4. 2021 - 06:04)

kruhy nosím tedy malé a s kamínkama.

Lenka (Pá, 9. 4. 2021 - 19:04)

A máš i kruhy náušnice.

Iva (Pá, 2. 4. 2021 - 21:04)

Nech si uši uši nástřelit. Sinek dostal náušnice náramek a řetízek a taky mu kombinuji oblečení a nosí i dámské.

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 22:03)

‘’Éuiháíhunjm,-

David 34 (Čt, 25. 3. 2021 - 07:03)

Když o náušnicích u kluku hovořila ségra se svoji kamarádkou, tak jsem tvrdil že já nikdy, že to je strašné a co se jim na tom líbí. Když jsem s tou jeji kamarádkou začal chodit, tak jsem se nechal přesvědčit. Jí se to prý líbilo od mala. Mám je do dnes a nesundal bych je.

náhodná kolemjdoucí. (St, 24. 3. 2021 - 09:03)

Jsou ženský který berou náušnice jako že to k nim patří a nosí celý život jedny. Já je beru jako doplněk, mám je ráda, líbí semm jeměnit a střídat. Proto je beru jako doplněk a nerozlišuju jestli je má žena nebo muž. Ráda si na sebe vezmu montérky, kalhoty, maskáče a také neřeším jestli je to mužská záležitost. To co tady u některých čtu je povrchní.

Pavla (St, 24. 3. 2021 - 07:03)

to že má kluk náušnice neznamená že je transka nebo buzna a nebo že z něho máma dělá holčičku. je to stejný doplněk jako řetízek a nebo růžová košile. kluk s náušnicema je sexi a frajer.

Steve (Čt, 25. 3. 2021 - 01:03)

"kluk s náušnicema je sexi a frajer"

Jo, ale dospělej kokot frajer si to udělá kdyžtak sám ... To je zcela jiná situace než když mu to vnutíte dítěti doma. Chápeš ten rozdíl???

Roman (Čt, 25. 3. 2021 - 11:03)

hele jsi prostě zaujatý. ty budeš vždy zásadně proti a nikdy neuznáš že by to tak nemuselo být. Přikládáš tomu moc velký důraz. jedna moje známá teď řeší svoje svědomí. očkováním dcery v dobrém úmyslu možná působila její momentální potíže, nebudu popisovat o co jde. Mnoho věcí rozhodujeme za své děti a rozhodujeme se podle sebe, viz třeba jméno. A proto si myslím že nechat klukovipíchnout uši není tak hrozný zásah do jeho života. A vhledem k tomu v jaké rodině vyrůstá , mu to nepříjde divne. Ve věřící rodině se cítí blbě pouze ateista a obráceně. V čem žiješ to ti příjde v pohodě a normální.

YY (St, 24. 3. 2021 - 13:03)

Je mi 17 a náušnice nosím, mám dlouhé vlasy a rád chodím v holčičím oblečení. Holka se kterou chodím zase nosí všechno co kluci a nesnáší oblečení pro holky.

Steve (Po, 15. 3. 2021 - 02:03)

Ty jo, fakt zlatej bolševik ... Ten aspoň věděl proč lidi držet zkrátka.

Jitka (So, 13. 3. 2021 - 08:03)

starší syn má náušnice od tří let. mladšímu jsme je nechali píchnout už v roce.

Lukáš (So, 20. 3. 2021 - 09:03)

Konečně ženská co nedělá rozdíly. Ještě mu dej řetízek a náramek a přispusobi mu oblečení aby měl něco holčičiho v šatníku.

Petra (So, 20. 3. 2021 - 09:03)

Jitko taky sem to řešila syn dostal náušnice řetízek náramek a prstýnek.

Pan Hopjan (Út, 23. 3. 2021 - 14:03)

Do vlasů sponecky, korunku, náušnice do uši, do nosu, retizky, náramky, prstýnky na každý prst, retizky na nohy a kluk bude jak chodici zlatnictví

M (Út, 23. 3. 2021 - 19:03)

Nech si svý slaboduchý názory.

Pan Hopjan (Út, 23. 3. 2021 - 14:03)

Do vlasů sponecky, korunku, náušnice do uši, do nosu, retizky, náramky, prstýnky na každý prst, retizky na nohy a kluk bude jak chodici zlatnictví

Návštěvník (Ne, 14. 3. 2021 - 10:03)

Jsi normální? Takhle týrat kluka, to z něho už od mala děláš holku? Máš trauma z toho, že se ti narodil kluk a chtěla jsi holku? Na takové bych posílal sociálku. Jestli chce nosit náušnice, tak si má o tom rozhodnout sám a ne nějaký pseudorodič, který si léčí svoje komplexy na dítěti.

Reklama

Přidat komentář