Reklama

plenková disciplína

Jitka (Ne, 7. 2. 2021 - 16:02)

Syn mladší nosí plenky na noc ale hlavně na venek pod punčocháči a zimní kombinézou skoro už necelý rok a staršímu asi dnes večer dám taky plenky jelikož se mi už dvakrát pomocil přes noc do postele. Mladšímu je 9 let a staršímu je 12 let teď by měli dorazit z venku starší syn není nastydli jelikož punčocháče a kombinézu zimní nosí také.? Tak už jdou a koukám na starší ho syna a říkám mu ty si nikde upadl že si mokrý mezi nohama ne mamko chtělo se mi hodně čůrat a já to už nevydržel a pustil jsem to do punčocháču a kombinézy a strašně se omlouvám nechtěl jsem to. No víš uděláme to jinak tak se vysvlekni úplně do naha a pak se umyj a já ti připravím čisté punčocháče a dám ti taky radši pleny ok mamko beru nechám si dávat pleny ale na noc ti budu dávat také pleny jelikož to tvoje pomocovani se nedá nic dělat tak hold budete mít pleny oba dva na noc dostaneš 4 látkové pleny a gum kalhotky ty braskovi gumové kalhotky ti ještě budou a když ne tak použiju velký igelit a zabalím tě do něj hold a na venek ti také budu muset dávat pleny a mami budu mít pleny i přes den i když budu doma to záleží na tobě jestli je budeš chtít mamko ano chci je mít celý den a noc. Ale kluci když nikam pojedeme tak vám dám také pleny ale seženu větší svrchní kalhotky na oba dva. Pokracovani příště

Matka (So, 6. 2. 2021 - 16:02)

Ano pleny bych mu dala jestli je chce nosit ale koupila bych radši ve zdravotních potřebách pleny na sazovaci a nebo na lepitka a doma používat i látkové pleny občas synovi jsem je začala dávat když nosil jednorázové pleny jednorázové pleny se nosí venku a na doma látkové pleny a dělá do nich obě potřeby jinak jsem mu řekla že když to nebude dělat do plenek tak mu plenky dávat nebudu a vzal to úplně normálně a plenky jak látkové a jednorázové pleny nosí a vůbec mu nevadí. Vždy když se jde ven tak se dávají jednorázové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a pak zimní kombinézu.

Káťa (So, 6. 2. 2021 - 11:02)

Plenková disciplína je to, co má doma brácha. Dvě dcery 6 a 4 roky, obě mají na spaní plenkové kalhotky, ale ta čtyřletá už je nepotřebuje, jen drží basu se starší ségrou, která je mít musí.

Marcela (Pá, 5. 2. 2021 - 09:02)

Už jsem včera večer plenky objednala a mají dnes přijít, takže až půjde odpoledne ven, tak mu je dám do pokoje. Koupila jsem Drynites. Uvidím co na ně řekne. Jenom nevím co mu mám říct, až se bude ptát, proč má v pokoji balík plenek.

Jana.j (Pá, 5. 2. 2021 - 17:02)

To jste udělala velmi dobře. Dejte vědět jak to s klukem dopadlo. Pravda je ta, že podle mě je vyzkouší asi až za pár dní. Buď jí najdete potom použitou v koši nebo v popelnici. Případně ˇu jen řekněte, aby dodržoval pořádek a hlavně hygienu. Tedy po použití plenky ať se vykoupe mebo utře vlhčenýma ubrouskama a použitou plenku vyhodí. Nebo ať vyhodí tu určitou věc pokud nechcete jmenovat. Hlavně ho nijak neztrapňujte .

Marcela (Po, 8. 2. 2021 - 22:02)

Tak jsem dneska v koši našla první plenku. Když kluk nebyl doma, tak jsem jí vyndala, abych zjistila na co jí použil. Byla jenom od potu, takže asi ještě nenašel odvahu jí použít na něco víc, ale musel jí mít dlouho, když jí tak spotil. Zatím se ho nebudu ptát, ale až mu dojdou, tak mi bude muset říct jestli chce další. Jenom přemýšlím jestli ho neoholit v rozkroku a na zadku, když to má v plence a nejspíš jí i použije.

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 01:02)

oholit se zvládne sám, jen bych nenápadně nechala holítko a nějakou tu pěnu na holení (nebo co používáte)na okraji vany/sprchy aby to při večerní hygieně viděl, a sám se rozhodl, jestli to použije, a záměrně bych mu řekla " až budeš hotov tak řekni, dřív ti do koupelny nikdo nevleze, abys měl času kolik chceš".

Návštěvník (Pá, 5. 2. 2021 - 13:02)

Myslíte že se bude ptát ...... ? Ne nebude . A pokud ano ,asi bych mu řekla že to tam je kdyby náhodou někdy byly potřeba tak aby byly doma.

Návštěvník (Čt, 4. 2. 2021 - 22:02)

kupte mu je a nenápadně mu je dejte k nebo pod postel aby je našel, zda je bude používat zjistíte že jsou použité v popelnici, rozhodně se ho na to neptejte, je lepší že je používá než aby jste třeba zjistila že počůrává postel a pak by jste se s ním musela konfrontovat , tak to bylo u nás , po konfrontaci jsem s ním šla k dr, pak k druhému dr a bylo to nepříjemné jak jemu ,tak mě , nakonec pleny stejně dostal a časem to odeznělo samo.

Ala (Čt, 4. 2. 2021 - 22:02)

Klidně mu plenky kupte

Ala (Čt, 4. 2. 2021 - 22:02)

Klidně mu plenky kupte

Lenka (St, 3. 2. 2021 - 10:02)

Tak pokračujeme v plenkovanim a nošením gumovimi kalhotky ale i svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a bodyčkami kluk už je zvyklý takže v pohodě úplně jinak i venku je nosí v pohodě.

Marcela (St, 3. 2. 2021 - 22:02)

A co syn nevzrušují ho ty plenky? Ten můj když jsme byli v obchodě, tak na plenky hodně koukal. Pak jsem zjistila že na internetu koukal na nějaké fotky velkých kluků v plenkách a do slipů si zkoušel dát ručník. Měla bych mu zkusit plenky koupit, když se bojí si o ně říct?

Lenka (Pá, 29. 1. 2021 - 09:01)

Tak když chtělo větší dítě ven tak dostalo jednorázové pleny a punčocháče a žádné trenky a nebo slipy jen jednorázové plenky a punčocháče ale sehnala jsem mu zimní kombinézu a to koukal a s toho nechtěl vůbec nic ale já jsem mu řekla že když chce pleny nosit doma tak je bude mít i venku ale pak mu vyhovovali ono když je dítě v kombinéze tak mu nic jiného nezbývá než použít plenky tak je použil na obě potřeby pak přišlo venkovní přebalování ale jak se styděl že se musí prebalit a když vidí venku kamarády ale oni ho vidí že je v zimní kombinéze tak některým to bylo jasné že má pleny jednorázové na sobě. Tak jsem jednomu vysvětlila že pleny chtěl nosit jen doma ale on mi pak řekl také tajemství to že chtěl také prebalit do čistých plenek tak jsem nejdřív prebalila syna a pak jeho kamaráda ze školy ten mi řekl že od mami dostává pleny jelikož se prý začal v noci pomocovat a mamka mu dala jednorázové pleny a měl i punčocháče a laclove kalhoty a máma mu řekla když bude pocurany tak má přijít domů a pak chtěl abych jsme šli sním domů tak jsme tedy šli a já jsem ji řekla že jsem ho musela venku prebalit do čistých plenek a že jsou kamarádi ze školy a že můj syn nosí také pleny akorát že se stydí venku prebalit do čistých plenek tak ona nám řekla že ho mohu prebalit syna u ní že když jsem venku dala pleny jednorázové jejímu synovi. A pak řekla že kdykoliv může můj syn přijít že klidně také prebali do čistých plenek.

Lenka (Ne, 24. 1. 2021 - 05:01)

Teď k ránu jsem přebalovala menší dítě 5 let to se v noci pomocuje do postele a většímu dítěti jsem také radši dala také pleny on je po mne chtěl už minule ale to jsem mu řekla že už dávno s plenek vyrostl. Tak on šel na WC tam jsem zrovna přebalovala maliho na přebalovacím stole tak jsem většímu řekla aby počkal že mu dám taky pleny tomu je 13 let tak co minule chtěl tak je dostal tak jsem mu dala 4 látkové pleny a gum kalhotky ty byly trochu větší tak na něj byli a řekla jsem mu že pleny bude mít celý den ale i v noci je také bude nosit a obě potřeby bude dělat do plenek a souhlasil a to ještě neví že pleny budu dávat i na venek ale obou dvoum pleny se zatím dávají látkové jelikož se musí koupit jednorázové jak na pětileté dítě tak i na 13 ti lété dítě chtěl nosit plenky tak bude dodržovat pravidla plenkové discipliny stejně když půjde ven bude dostávat punčocháče a teplakovou kombinézu a samozřejmě i jednorázové pleny ale až se koupí tak zatím se budou dávat pleny látkové.

z (St, 3. 2. 2021 - 14:02)

z

Jiřík 12 (St, 20. 1. 2021 - 11:01)

Tak si pleny užíváme naplno jak to jde dneska ráno jsme byli prebaleny do čistých látkových plen mamka nám dala nejdříve 4 látkové pleny a svrchnimi kalhotky a místo punčocháču jsme dostali dupačky a pod nimi punčocháče silonove 20 denove. Mamka musela prát jak látkové pleny a bodyčka a punčocháče tak to máme takto oblečene po výuce půjdeme ven na vzduch a mamka nám dá jednorázové pleny a dvě frote plenky do vnitr jednorázovék a silonove punčocháče a jsou 40 denove prý i stahovací a pak ještě bodyčko a pak zimní kombinézu. Ale nejdřív si po výuce musíme prý lehnout na 2 hodiny to dostaneme 4 látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné bodyčko s dlouhým rukávem ale i nohavicmi. A dudlík do pusy aby se nám lehce podařilo usnout.

z (St, 3. 2. 2021 - 14:02)

z

Jiřík 12 (Pá, 15. 1. 2021 - 11:01)

Včera jsme já a kámoš byli na výletě v Harrachově a mamka nám dala pleny už doma jelikož jsme je museli mít protože že nám mamka dávala zimní kombinézu s punčocháči tak jsme si pleny museli vzít jednorázové pleny na noc se nosí ale mi jsme je měli přes den ale ještě se froté vkládací plenkou když jsme tam přijeli autem tak já do doby jsem se pocural a pokadil pak mne prebalila mamka v autě sundala kombinézu stáhla punčocháče a plenky vyměnila a pak jsme si užili sáňkování s kamarádem do večera úplně v pohodě a když jsme večer odjížděli tak nám mamka vyslekla kombinézy a punčocháču a samozřejmě i pleny já jsem byl celý durch mokrý a kámoš to samé tak mamka zvolila že namoci látkové pleny do sněhu a otrela nás sní pak zase nasadila každému pleny a čisté pleny nejdříve látkové a pak jednorázové pleny a punčocháče s laclem a postupně usadila do auto sedaček pripnula petibodovimi pásy a večeři jsme měli už připravenou v kojeneckych lahvi Krupičnou kaši každému dala brindak kolem krku a pripla řetízkem dudlík na lacl punčocháču až jsme se nakrmili tak jsme teprve odjeli tak jsme si museli vzít každý dudlík do pusy aby jsme usnuli protože přes oběd jsme nepsali pak když jsme dojeli domů tak nás mamka každého přenesla do postýlky a ještě každému dala i bodyčko a pak kolem 21 hodin jsme oba byli přebalování rozepla bodyčko a vyvrhla nad břicho a sundala mokré pleny a na noc jsme dostali 5 látkových plen a svrchnimi kalhotky pak stáhla bodyčko a zapnula bodyčko mezi nohama a dala nám spodek pyžama a vytáhla co nejvíc nahoru a spací pytel na spaní a řekla nám hoši dobrou noc a sladké sny mé miminka.

Jiřík 12 (Út, 12. 1. 2021 - 10:01)

Už jsem si zvyknul na pleny mezi nohama ráno mne mamka prebalila měl jsem toho hodně v plenkách úplně boule na zadku byla a dost velká a pocurany jsem byl durch že jsem měl ty svrchní kalhotky jinak by to bylo v punčocháčích a bodyčku a dudlík v puse mám celý den i noc lépe se mi přemýšlí mám ho pripnuty k bodyčku řetízkem sedím u počítače a učím se ale některé děti mi závidí že mám dudlík ale minulý týden přišel kamarád ze školy kemne domů a když mne vydel v plenkách a punčocháčich a bodyčku tak to chtěl také? Ale já jsem mu řekl že musí počkat až mamka dojde z práce aby mu mohla dát také pleny a ostatní dětské oblečení jako mám já a když zazvonila sousedka jestli nepotřebuji prebalit do čistých plenek tak jsem řekl že zatím ne ale kdo tady chce mít pleny a punčocháče s bodyckem je kamarád ze školy tak ho vzala k sobě domů a dala mu stejný počet plenek jako jsem měl já a dostal punčocháče s laclem a bodyčko do spod punčocháču to se mu to líbilo krásně a když přišla mamka z práce tak koukala že má pleny s bodyckem a punčocháči. No mami víš mne se sousedka ptala jestli nechci prebalit a já řekl že zatím nepotřebuji tak jsem řekl že kamarád ze školy potřebuje plenky tak si ho vzala k sobě domů a tam mu dala pleny a punčocháče s bodyckem tak to jó tedy a pak mi říkala že od dnešního odpoledne bude u nás až do konce tohoto měsíce ale jemu je už 15 let ale prý ho plenky přitahují a vzrušují a že do nich může dělat obě potřeby a že ho nikdo může přebalovat. A plenky mu vůbec nevadí. Tak jsem zatím v plenkách jenom já zatím. A když odpoledne přijde tak nám mamka dá pleny na ven jednorázové č.M máme mne punčocháče a kombinézu zimní a jemu oteplovacky s bundou mne dětské sněhule a on si vezme ty co nosí on já mám výhodu že mám malou nohu myslím že 35,5 ale vždy musím mít o dvě čísla menší 33 a já do jednorázovek dostávám i frote plenky s víši savosti a mne plenky také vůbec nevadí že mám nohy od sebe a na zadku třeba bouli od kakani prostě jsem takové 12 lété batole ať si každý říká co chce prostě mi pleny vyhovují.

Reklama

Přidat komentář