Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (St, 17. 3. 2021 - 18:03)

Mamča ještě dnes odpočívala, ale je lepší a my jsme se pohybovali spíše doma a ani jsme neudělaly s Nikou jedno čůrání venku. Dnes si dáme saunu a vířivku a budeme relaxovat. Feetmane ,nožky máme hezký celý den, protože nikde jsme vůbec nebyly a chodíme jen v silonkách naboso skoro a tak máme nožky hezký. Ten domek jak myslíte, ten opravdu nejsme my, ale to hnízdo známe a další hnízdo je za řekou a to taky známe . Já dnes čůrala opravdu jen normálně a Niki taky a tak zase takový trochu pasivní den. Zítra pojede Libor do té Smržovky a možná bych jela s ním po obědě, uvidíme. Báro, až příště pojedeš za maminkou, tak se dohodneme na setkání? Nebo až bude lepší počasí?

Ondra (St, 17. 3. 2021 - 19:03)

Klárko, nic si nevyčítej, vždyť jsi napsala ráno moc krásný o čůrání s Nikou a odpoledne krásně se zase vyčůralo Sluníčko za rohem. To stačí si jen představovat. Až bude tepleji tak tu bude i víc čůrání venku
a zážitků. V pohodě a klidný večer přeji.

Bára (St, 17. 3. 2021 - 18:03)

Klárko za pozvání děkuju. Nechám to na tobě. Nebo kdybyste zítra se cestou ze Smržovky chtěli stavit s Liborem u otce v Liberci, tak jsem doma taky. Ale ty asi budeš pospíchat za maminkou. Tak jestli nepojedete na chalupu o víkendu a budeš mít náladu, tak nejsem proti. Dáme si info. Pa.

Mr_red (St, 17. 3. 2021 - 17:03)

Holky, která máte dneska vložku nebo tampon?

Hm (St, 17. 3. 2021 - 16:03)

No, kdyby to byl jejich domek za tím hnízdem, mohly by holky chcát v přímém přenosu !

Návštěvník (St, 17. 3. 2021 - 15:03)

Klárko, Nikolko, udělejte venku čůrání.

Sluníčko (St, 17. 3. 2021 - 14:03)

Musela jsem čůrat venku ale byla zima a tak jsem se rychle vyčůrala za rohem jak máme coop když jsem šla domů z malého nákupu. Tam za rohem nikdo nebyl a já už jsem chtěla moc a pak jsem na bobečku čůrala hodně do trávy u takový zídky . Nikdo mě neviděl ale stejně jsem tlačila aby bylo rychle vyčůraný to.

Ivan L. (St, 17. 3. 2021 - 13:03)

Nepátrejte. Nechte jí soukromí. I Kdyby to byl ten domek nebo vesnice nebo jiná , pro její vyprávění to není zase tolik rozhodující přece.

Návštěvník (St, 17. 3. 2021 - 13:03)

Taky si myslím, že to není Kláry domek, ale mohou být kousek stranou poblíž toho hnízda, nebo pak Doubrava nebo Všeň, tam taky jsou čapí hnízda a koukal jsem i novostavby

Klára (St, 17. 3. 2021 - 12:03)

Jejda! Ten domeček to nejsme my. My tam máme opravdu oplocenou zahradu a živý plot a ještě zahradní domek a bazén a tohle je jiný domeček. Mamča je lepší, ale polehává, ale nemá moc bolesti a trochu se bojí toho vyšetření, ale já spíš ne, i když jsme stejně všichni napjatí jako to bude. Je dnes tady zase zima a tak nevím jestli někam půjdeme a tak čůráme jen na záchodě a tak já si to psaní o čůrání zase vynahradím až bude hezky a teplo.

Majka (St, 17. 3. 2021 - 13:03)

Já si to myslela, že to nebude ono, ale ty kamery jsou super, až tam budou čápi a budou mít mladé tak to bude lepší podívaní než na telku. A vy tam jste někde blízko toho hnízda někde okolo nebo jste jinde?

Pozorovatel (St, 17. 3. 2021 - 11:03)

Mohl bych,ale první slovo nechám na Kláře.

Návštěvník (St, 17. 3. 2021 - 11:03)

Tak by mohl napsat Pozorovatel. Ten ví vždy všechny detaily.

Majka (St, 17. 3. 2021 - 10:03)

Jestli je to ten domek Klárko tak je moc hezký, ale mám pocit,že to asi nebude on. Tu zahradu popisuješ jinak.

Holka 16 (St, 17. 3. 2021 - 09:03)

Vychcala jsem s Veronikou stejně 390 ml,ale Věrča chcala pomalu a já to měla naopak rychlý. Musela jsem si pak pod peřinou hrát až jsrm se udělala rukou do píčky jako bych ho tam měla.

Pulec (St, 17. 3. 2021 - 18:03)

Krásné jen si to představit

Amalka (St, 17. 3. 2021 - 08:03)

Nechapu proc bych to nemela stihnout? Ja si umim dojit na zachod, pokud potrebuji, to je velmi hloupa otazka. Rano jsem curala po probuzeni a brzy pujdu znovu po snidani.

a (St, 17. 3. 2021 - 08:03)

sakra autor šel do sebe po té kritice a nechá Sluníčko dospat. Příspěvky taky pěkně rozloženy na celý den jak to jde.

Návštěvník (St, 17. 3. 2021 - 08:03)

Jojo a zase poslední dny skoro pokaždé kadí, ovšem běda kdyby se na to zeptal někdo ze zájmu trochu víc, že?

jj (St, 17. 3. 2021 - 09:03)

Slunce asi může a Klára se u toho jakoby začervená.

Reklama

Přidat komentář