Reklama

Cuckold

Berta (St, 26. 3. 2014 - 14:03)

Ten cuckold alespoň ví na...Pokud někomu dělá dobře že je paroháčem a ještě sluhou milence své ženy,tak nic proti tomu.Kdo chce kam,pomozme mu tam.

excucky (St, 15. 5. 2013 - 12:05)

To, proč to manžel akceptuje může mít spoustu příčin. Od zevšednění, únavy, nemoci až po prozaické "soustevné přehonění", kdy nedochází k plné a trvalé erekci nebo obtížím "udělat se". To může vyvolat pocity vlastní neschopnosti s vyústěním k zapojení jiného muže. Stejně tak to může být příliš malá velikost penisu. Hlavní roli pak hraje submisivita, kdy muž souhlasí s celou řadou činností, které by běžně nedělal a které jej ještě víc stahují dolů, do podřízené role. Takový muž pak asistuje před příchodem bulla, před odchodem manželky k němu (odchloupkování, poslední "olíznutí"), v jejich přítomnost "pomáhá zavést" a v každém případě své ponížení stvrzuje orálně, ať už manželce, či jejímu milenci "po" a to se vším všudy.

Berta (St, 15. 5. 2013 - 11:05)

mně by jen zajímalo když...Samozřejmě,že manžela miluji,ale po sexuální stránce už mne sám nemůže uspokojit a proto souhlasí s účastí jiného muže.Je proto jak jsem psala vědomým a spokojeným paroháčem.Není podváděn,jako spousta jiných mužů,nevědomých paroháčů.

Ilona (St, 15. 5. 2013 - 09:05)

Ty musíš bejt pěkná...Pěkná pinda asi bude,když je manžel spokojený,že mu jiný pomůže s manželkou na kterou sám nestačí.Potom mu to vyhovuje a není proč to odsuzovat.

dan (Po, 17. 3. 2014 - 13:03)

Pokud je s tím spokojený a...Doris, "palec nahoru", souhlas.

Doris (Po, 17. 3. 2014 - 13:03)

Moje kamarádka říká,že...Pokud je s tím spokojený a vyhovuje mu tento způsob,tak není co namítat a soudit už vůbec ne.Je to asi takový pitomec jako můj bratr,omlouvá to že jeho žena je děvka tím,že je jedno čí je beran,jen když jehňata jsou jeho.Pokud se takový mamlas ještě nechá vykleštit aby náhodou neoplodnil manželku,tak už opravdu není co řešit.

Jana (Po, 13. 5. 2013 - 23:05)

Můj drahý manžel je...Ty musíš bejt pěkná pinda,viď?

Ondra (Ne, 16. 3. 2014 - 23:03)

S cuckoldem jsem měl...Moc pěkná povídka, úplný sen. To jsou tvoje opravdové zkušenosti?

excucky (Po, 13. 5. 2013 - 21:05)

Psycholog nic nevyřeší. Protože sám psycholog může být cuckoldem nebo kýmkoli jiným. Navíc, pokud tento Hot-Wife-Cuckold-Bull LifeStyle vyhovuje všem zúčastněným, proč do toho tahat ještě psychologa...
Obecně jde o to, že někteří muži cítí, že svou ženu již zdaleka tolik nevzrušují a nepřitahují, tak jak by chtěli. A pak to může sklouznout do této submisivity, ve které si najdou svůj prostor. Pokud jej žena využije, je to krásné zpestření.

petrhall (Ne, 16. 3. 2014 - 12:03)

S cuckoldem jsem měl mnohalete zkušenosti Zkoušel jsem to popsat v povidce Poslušnej manžel na Amaterech

Nikol (Čt, 13. 3. 2014 - 10:03)

Moje kamarádka říká,že...Ten cuckold alespoň ví na čem je,ale na světě běhají miliony nevědomých paroháčů,kteří si o sobě myslí jak jsou dobří.Přitom by se někteří mohli pochlubit sbírkou paroží větší,než je na Konopišti.

Milan (Čt, 9. 5. 2013 - 17:05)

Byl jsem cuckoldem v době,...Proč nejdete k psychologovi?

Marta (Čt, 9. 5. 2013 - 13:05)

Můj drahý manžel je...To je divné,normálně to muži neakceptují.Nebo jsi ho nechala vykleštit?

Berta (Čt, 9. 5. 2013 - 11:05)

Byl jsem cuckoldem v době,...Můj drahý manžel je vědomým paroháčem už třetím rokem a nejen,že nemá problém,ale tento stav mu naprosto vyhovuje.

XX (St, 12. 3. 2014 - 08:03)

Opravdu zvláštní úchylka.Když se vše odehravá za zavřenými dveřmi, je to neškodné,ale fakt divná sexualní záliba.
Když tuto diskusi člověk chvíli sleduje, s úžasem zjišťuje kolik těch švihlých lidí existuje včetně ženských.

Magda (St, 12. 3. 2014 - 08:03)

Je poměrně dost...Moje kamarádka říká,že cuckold/vědomý paroháč/kulky nepotřebuje.Jeho ženu oplodní milenci a on je jen taťkou.

Emil (Po, 10. 3. 2014 - 10:03)

Pro normálního člověka je...Je poměrně dost podpantofláků,kteří se nechají ženami až neuvěřitelně manipulovat.Někteří opravdu jakoby neměly vlastní mozek a právě takové není problém podrobit zákroku který z nich udělá opravdového otroka.

excucky (Čt, 2. 5. 2013 - 09:05)

Byl jsem cuckoldem v době, kdy jsem ještě neznal toto označení. Manželka měla milence a po příchodu od něj jsem ji čistil - jazykem. Spolu s tím mně celkem slušně trýznila, nejrůznější sm techniky, někdy i dost bolestivé. Pro ni to byla jakási směna za to, že může mít bez tajností bokovku, pro mě to byla možnost realizovat neuvěřitelné fantazie. Samosebou, je to kontroverzní a nese to sebou jak neuvěřitelné prožitky, tak i frustrace a zklamání. V každém případě mě to láká a vzrušuje dodnes, avšak po přečtení mnoha a mnoha "stories" v angličtině, kde je tato záliba daleko rozvinutější, a po tom, kam to vyrotovalo u nás, jsem rozvážnější. Defacto jsem na další realizace zrezignoval...

dan (St, 5. 3. 2014 - 13:03)

Pro normálního člověka je toto těžko pochopitelné. Holt se musí takoví jedinci potkat nebo najít. Zvláštní je, že tím přišlápnutým většinou bývá muž a né žena. Přitom obě varianty jsou v podstatě rovnocenné. Málokterá žena by se na přání nějaké druhé ženy a milenky nechala bezdůvodně vybrat.V tomto ženy mají jinou hrdost.

Dana (St, 5. 3. 2014 - 12:03)

Myslel sem tu jinak --muž by...Pokud by dotyčná s vyčištěním dělohy,případnou sterilizací a následnou otrockou poslušností manželovi a jeho milence souhlasila,tak nic proti tomu,je to její volba.

Reklama

Přidat komentář