Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Lenka (St, 3. 2. 2021 - 23:02)

A to ty věci nastražíš někde na podlaze a čekáš, až na to nějaká žena šlápne? Jak ty ženy obvykle reagovaly, braly to jako nehodu, nebo některá pojala podezření, že to bylo schválně?

Pro E-44 (St, 3. 2. 2021 - 19:02)

Souhlasím v podstatě s E-44. Sice mi přijde nevadí rozšlapávat šneky, ale nepohrdnu propiskou, nebo když matka za trest dítěti zničí hračku, to je něco pro mě. Léta sem chodím a poprvé přispívám do diskuse. Anonymně, jsem učitel a nemohu si dovolit, že by něco takového moji žáci zjistili.

E-44 (St, 3. 2. 2021 - 08:02)

Ovšem bych rád podotknul, že bych se nenechal mučit jako někteří pánové zde, mám se rád a tohle bych si nikdy neudělal, ani to nespadá do mého gusta, též jsem silně proti mučení zvířat rozšlapáváním (brouky ještě dokážu tolerovat, ale myš a víc už nesnesu) též jsem proti tomu podepsal petici (stop crush nebo tak něják se jmenuje). To je asi tak vše jak bych se chtěl představit.

E-44

E-44 (Út, 2. 2. 2021 - 21:02)

Ahoj všichni, na tuto stránku už nějaký čas chodím si číst co se tu děje, tuto fetiš mám už hodně dlouho ale tajně. Je to moje tajná tvář :). Vzrušení přišlo už na základce. Tam jsem si ale jen ''představoval'' různé scénáře. Na střední jsem se rozhodl (a dělám to doteď),že budu moji touhu uvádět do praxe a to prostřednictvím ''nehod''. Omylem mi upadne propiska pod botu nějaké ženy atd. I jsem trénoval aby to vypadalo co nejvíc nenápadně a relativně se mi daří. Nutno poznamenat že nikdy nechci aby rozšlápla něco živého, vždy buď nějakou nepotřebnou věc která mi ''omylem'' upadne atd. Zaujali mě některé příběhy a sice vystupuji jako anonym a svoji identitu nechci prozrazovat tak i tak bych rád některé lidi zde kontaktoval. Štvou mě místní trollové, ale tak to holt chodí.

S pozdravem E-44

Lenka (St, 3. 2. 2021 - 21:02)

Jaké "nehody", které skončily rozšlápnutím nějaké věci, se ti už povedlo zrealizovat?

Návštěvník (St, 3. 2. 2021 - 21:02)

Tjeba surovo rošlápnót houno

Pro eliss (So, 30. 1. 2021 - 13:01)

Odkud jsi?také bych potřebovala pomocí se šneky ale i slimáky.na zahrádce.chces si vydělat???Ivana .sms776515606

Gehrs (So, 30. 1. 2021 - 08:01)

Kdyby někdo měl zájem, mám obrovskou knihovnu videí s tématikou zašlapávání potvůrek od žen. K výměně, nebo 50kč/video. Kdyžtak kontakt [email protected]

Eliss94 (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

No já jsem taky vždy třeba šneky obcházela, ale jednou jsem se nudila a šneka před domem zašlápla. A musím se přiznat byl to nádherný, vzrušující pocit. Když si představím, že přiložím nohu na bezbranného šneka ula mohu rozhodnout o jeho životě nebo smrti tak je to vzrušující. Ostatně ten šnek mi může ještě děkovat, že jsem ho rozšlápla právě já. Měl to rychlé.. docela }:‑) Rozhodně rychlejší než když na ně někdo sype sůl. Takže od jisté doby je vyhledávám, abych jim mohla pomoci. Oni zemřou pod moji nohou docela rychle a já se na tom pobavím. Pro obě strany je to přínosné. Už se těším na jaro, až jich bude zase všude spousta. To potom pomáhám babičce na zahrádce a ta jich tam má snad stovky, tam potom akorát není čas na hraní a musí to jít rychle, takže na jedno došlápnutí klidně 3-5 šneků. A zůstanou tam na cestičce, kdy po nich chodím celý den tam a zpět když pro něco jdu, takže se nemůže stát, že by nějaký přežil a trápil se. Pomáhám jim a jsou mi za to vděční, jsem o tom přesvědčená o:-)

Karel (Út, 26. 1. 2021 - 12:01)

Elis, řekni o sobě něco. Jak vypadas apod.
Díky

alphazel (Út, 26. 1. 2021 - 07:01)

Ahoj Eliss, mocna rozslapavacko snecku, napis mi prosim na [email protected]. Dekuji moc.

Ivo (Út, 12. 1. 2021 - 20:01)

Dokáží mě vždy překvapit dulky v tvrdé plovoucí podlaze od jehlovych podpatku. Vzrusuje mě ten velký tlak nebo síla kterou působí na povrch. Představa toho co můžou rozdrtit je fascinující.

ZámečníčekOtrůček (Út, 12. 1. 2021 - 02:01)

Ahoj všem, miluju vše spojené s nožkami-podpatky šlapání drcení věcí...Bývalá po mně šlapala docela často v široké škále obuvi.Sloužil jsem jako podnožka,čistil jsem jí podrážky jazykem, miluju čichat silonky zpocené po celém dni či více, nej zážitek byl asi když mi rozdupala podpatkem mobil a já na to musel koukat přišpendlen k zemi,poté mě pošlapala a musel jsem očistit její botky jazykem.A poté zlíbat a olízat její nádherné nožky...Pro mne je ženská nožka posvátná a nemůže na věci či šneky jak píše ondra šlapat bosa,nožka musí zůstat v botičce a až po očištění podrážky otrokem si paní zuje lodičky a odloží je na něj....

Jiří (Ne, 27. 12. 2020 - 20:12)

Zdravím. Narazil jsem na tuto diskusi a velmi se mi líbi příběhy když ženy rozšlápnu různé předměty, například hračky. Máte někdo nové zážitky s rozšlápnutím něčeho?

Ondra S. (Čt, 17. 12. 2020 - 23:12)

Přemýšlel jsem mnohokrát tady nad těmi holkami, které tady už dříve psaly příběhy, jak bosky drtily křečky i ledacos dalšího a rády si občas něco s chutí rozšlapnou, optimálně bosýma šlapkama a chodí rády bosky, odkud jsou nad mapou ČR? Je to těžké nějak najít takové, žádná navigace na takové zadaní neumí vyhovět a kdo by mohl dysponovat takovou intuici, že by mi dokázal vychrlit jejich adresy a poradit kdy za nimi zajet. To je můj současný problém...
Mnohé holky mají obavy že by se s tím šlapáním bosky po ledasčem před klukem nevytasili a přitom nedomýšlejí, že to někoho může lákat. Každá nabídka potřebuje najít poptávku a pak bude spokojenost na obou stranách a pak už je vlastně jedno o co se jedná a jak moc je to neobvyklé. Mám blbý pocit, že toto se zrovna hledá opravdu špatně a nevím jak to vyřešit. Na meil se žádná neozvala, tak zkusím mobil: 723476389, ale moc tomu nedávám i když nikdy neříkej nikdy, zas tak moc mimo to není, některým holkám se prostě může líbit, když pod jejich šlapkami něco křupe, akorát se tím nechlubí a tak se to nikdy nedozvím a to je škoda.

Pepa (Pá, 20. 11. 2020 - 08:11)

Ahoj chtel bych se nechat od vas slapat na casti tela muzete mi I prislapnout penis diky za odpoved odepisu

Znalá veci (Pá, 18. 12. 2020 - 20:12)

"SKVĚLÝ" nápad. :-) Jestli se díváš na "tramping", ZAPOMEŇ na to, že stojíme PLNOU vahou na jehlových podpatcích!!! To by byl "TĚŽKÝ PRUSER", hlavně třeba na játrech, ledvinách nebo střevech. O koulích nebo curaku už NEMLUVĚ!¡!!

Josef (St, 9. 6. 2021 - 21:06)

tak jasný že to už je hardcore

Tester (Út, 2. 2. 2021 - 23:02)

Tak to nevím, jehlovým podpadkem na péru nebo koulích plnou vahou asi těžko, obzvláště pokud má slečna nevím, cca 60 a víc kg... ale v converskách, teniskách nebo kozačkách úplně v pohodě :) často to pak končí výstřikem :D

Neznama (Pá, 18. 12. 2020 - 23:12)

Máš pravdu, NEVI,co chce!!! Manžel má šlapání rád. :-) Chtěl šlápnout jehlovým podpatek na ruku. Do dlaně to vydržel tak 10 sekund, na hřbet ruky tak DVĚ!!! STRAŠNĚ začal řvát!!! To mám jen 73 kg.

Reklama

Přidat komentář