Reklama

mám velký penis

Martin (Po, 26. 4. 2021 - 07:04)

Kecáš , pokud to máš tak to ukaž

Mám ptáka vel… (Po, 26. 4. 2021 - 02:04)

mám ptáka malýho jak vrabčáčka

Návštěvník (Ne, 18. 4. 2021 - 03:04)

https://photos.app.goo.gl/1c9vz1bv4Qdgk7zy8

Rosťa (Ne, 18. 4. 2021 - 00:04)

Jsem majitel penisu 22,5cm delky a obvodu 15cm kolem penisu. S byvalou pritelkyni jsme meli sex nepravidelny.. Nemohl jsem, jak jsem se rozvasnil zarazet ho uplne celeho, jak tak me stopla, bylo ji to neprijemne. Predehru jsme vzdy meli.

Renča (So, 17. 4. 2021 - 08:04)

Nikdy jsem nevěřila a ani naživo neviděla lulana dvacet centimetrů a více že by jsem s ním měla sex. Až nedávno jsem se seznámila v práci s kolegou který byl u nás na stáži. Šli jsme si po práci sednout ke mě domů na vínko. Dalijsme dvě sedmičky a já už jsem byla v náladě tak nějak jsme se začali jeden druhého dobírat o sexu a došlo i na délku penisu. Tam jsem udeřila hřebíček na hlavičku když jsem řekla že jsem neviděla ještě penis nad dvacet centimetrů. Nato on že mi může jestli chci posloužit že něco takového má u sebe. Postavil se rozepnul rifle a v boxerkách opravdu byla boule jak hrom pták 26x6cm. Byl tak napůl tvrdý , vzala jsem ho do ruky a přetáhla předkožku a vyjel na mě krásný až do fialova zbarvený žalud. Ale ani on nemeškal svlíkl mi tričko sundal podprsenku a moje trojky už měl v rukou. Vstala jsem a za ten jeho ohon jsem ho zavedla do ložnice ,kde už naše svršky s nás spadly a my se svalili do postele - Tam už to šlo ráz na ráz dali jsme si nefalšovanou šedesát devítku ten jeho macek mi skoro ani do pusy nevešel , ale ani on nezahálel a pořádně mi zpracovával moji chlupatici a poštěváka který byl taky v pozoru. Pak došlo na to co jsem čekala lehnul si na záda já jsem vylezla na něj a pomaličku si ten zázrak zasouvala do dírky díky pořádné předehře byla dostatečně mokrá .cítila jsem jak se tam to monstrum dere ale šel tam skoro bez bolesti bylo ho tam tak třičtvrtě to bylo na doraz tak jsme začali s pohyby šlo to celkem fajn i jsem si to užívala a on byl jemný a ohleduplný ,změnili jsme polohu na misionáře a tam jsem už cítila v dírce takový tlak i to trošku bolelo .Do ucha jsem mu šeptla že může do mě se vyprázdnit ,po chvilce už jsme spěli k vrcholu současně ,prožila jsem krásný orgasmus jaký už dlouho jsem neměla ,cítila jsem jak mi stěny pochvy svítají toko krasavce a i jak mu pulzuje při stříkání. Ještě jsme tak chvilku zůstali spojeni až jsme cítili jak ten dole vadne a vyjel sám z dírky. Chytla jsem si pipi rukou ať neposlimpám koberec a šli jsme se osprchovat . Zůstal um mě na noc a ráno jsem cítila že mě trošku bolí kraj pochvičky ale dalo se to přežít. U snídaně jsem byla baba zvědavá a ptala jsem se ho jestli si ho někdy měřil tak mi řekl že se ho na to ptalo už více žen s kterými spal a jeto 26 x 6 cm. tak jsem jenom udiveně přikývla a na prázdno polka co se to do mě vlezlo . Tak že holky jde to když je pořádná předehra ale dala bych přednost tomu 18 x 5 to bylo je ze zvědavostí jestli to dám. Domluvili jsme se zase na někdy až budeme mít chuť na sebe. Ale byl to krasavec.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 07:04)

Je mi 15 a mám 16 a půl je to málo ?

Lubomir (Po, 12. 4. 2021 - 20:04)

Pod 20 cm je mrňous. Musíš se hormonálně léčit.

Návštěvník (So, 10. 4. 2021 - 18:04)

Mám také velký penis ale není pevný pak jsou ženy zklamané.Ma také někdo tento problém?

Návštěvník (So, 10. 4. 2021 - 17:04)

Dodržuj přikázání a konkubíny tvé, které měníš z pan na děvky nechť si umejou lampy své.

Obtahanaku (So, 10. 4. 2021 - 16:04)

Některé nadržené baby by velký penis oblízli všemea dvaceti.

O bta a h a n… (So, 10. 4. 2021 - 16:04)

Dneska všechno jde i dlouhej penis je možné sehnat, nebo na inzerát obeslat a dát víza uchazečům. Když se nechce, tak je to ještě horší než když se nemóže.

Damien (So, 10. 4. 2021 - 09:04)

Říkaj mi Denis, protože mám velkej penis. Nejdřív babu lákam pak jí přes hubu penisem flákám.

Božena (So, 10. 4. 2021 - 06:04)

Ještě jsem nezažila penis, aby ho moje vagína nepojala v pohodě. Moc si fandíte.

joža (Út, 7. 9. 2021 - 08:09)

Teď jsem si ho změřil a 98, 5cm roste mi stále.

Návštěvník (Út, 7. 9. 2021 - 22:09)

Někdo si prostě plete milimetry s centimetry . No , nikdo není dokonalý .

Návštěvník (Út, 7. 9. 2021 - 08:09)

Až doroste tvé výšky, budou k vidění čůráci dva.

jožo (So, 10. 4. 2021 - 16:04)

Teď jsem si ho změřil a 98, 5cm roste mi.

jožo (So, 8. 5. 2021 - 14:05)

Teď jsem si ho změřil a 99, 5cm roste mi stále.

Návštěvník (Ne, 6. 8. 2023 - 05:08)

Ty kecko , probuď se !

Návštěvník (Čt, 17. 8. 2023 - 06:08)

Nazdar Kurviňáku. Neznáme se? Na poslední swingers party byl jeden bejk co pořád lizal, ale když se zhaslo ke střídání a pak rozsvítil, tak měl vždycky ptaka v puse. :-)

Reklama

Přidat komentář