Reklama

Skupinový sex

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 18:03)

Jo, to už potom jede samo bez ohledu na cokoliv.

Návštěvník (Ne, 21. 3. 2021 - 23:03)

Je to každá s každým stříkají všichni .

Kristina (Čt, 18. 3. 2021 - 08:03)

Je to krása ve třech taky jsem to zažila a nelitovala jsem. I když jednou jsme byli v očekávání protože ta naše přítelkyně nevěděla jestli si vzala antikoncepci a přítel vždy stříkal nám oběma dovnitř . Ale vše dopadlo dobře menstruace se dostavila jak měla. Pak si dávala už pozor.

A F (Čt, 18. 3. 2021 - 18:03)

Nedá se jinak než souhlasit, ve třech je sex prostě nádherný. S kamarádkou ho provozujeme už od 14. Vystřídala jsem hodně kluků a teď už mám přes 3 roky přítele a bydlíme v rodinném domku. Kamarádka se k nám nastěhovala už před rokem. Tenkrát jsem do trojky současného přítele ani moc nutit nemusela, přišlo vše ta nějak samo. Začala jsem ho pošťuchovat a mazlit se sním a kamarádku jsem si přitáhla k sobě a začala ji líbat a hladit. A tak nějak v tom chumlu jsem přítele postrčila k ní a zašeptala mu, aby se s ní taky pomiloval, že nemusím jen já. A po těch letech hrátek a stříkání dovnitř bez ochrany je kamarádka ve druhém měsíci. Žádný problém z toho ale neděláme, já jsem taky vysadila antikoncepci a nechám si taky udělat dítě, aby jsme byly s kamarádkou tak skoro na stejno. Všichni tři se tak milujeme a máme tak skvělé vztahy, že děti nejsou problém. Jednou se mě povedlo dokonce zatáhnout do sexuálních hrátek i kamaráda přítele a měli jsme krásnou čtyřku. Ještě se mě tohle s ním podařilo zopakovat asi ta 6 krát, teď už nechce, protože má přítelkyni a nechce mít problémy. Beru vše tak, že si má člověk pořádně užít, dokud může.

Pavkol (So, 19. 6. 2021 - 08:06)

a není ti třeba trošku líto že ty narozdíl od té kamarádky zatím těhotná nejsi?

Kédr (Čt, 11. 3. 2021 - 12:03)

Já bych měl vážný zájem.Mám jako bývalý fízl slušnou penzi tak bych i připlatil.

arnošt (Čt, 11. 3. 2021 - 18:03)

Kédr, vždyť už si starej, ptáka máš gumovýho, protože si bejvalej fízl, tedy se ser někam jinam, najdi si nějakou starou kurvu, takové co běhají kolem Hl. nádraží

Petra (Čt, 11. 3. 2021 - 11:03)

Karolína: A co jste všechno dělali za polohy a hry?

Karolína (Čt, 11. 3. 2021 - 07:03)

Je to již hodně dlouho .Máme ještě přátelé kdy jsme se stýkali i z dětmi oni i my jsme měli dětí od šestnáci do osumnácti a to když jsme se sešli tak to bylo čtyři na čtyři. Prostřídali jsme se všichni a to i celou noc. klukům už ani nechtěli stát a ani stříkat už neměli co tak jsme si my děvčata to rozdaly samy Ale podmínkou byla u všech holek i žen používání antikoncepce. Jo byly to krásná léta . Teď si ještě někdy to dáme jen my staří a zavzpomínáme na stará léta.

Návštěvník (Ne, 21. 2. 2021 - 04:02)

Jistě nenapíšu nic nového, sex s dětmi se děje v mnoha rodinách a pokud se najde více takových spřátelených rodin tak to může být docela prima, je to jen o sexu a hlavně vzájemných orálních hrátkách s dětmi

Xeryus (St, 20. 1. 2021 - 15:01)

Stálý milenec manželky vždy ( po začátečním seznamování ...) už potom do ní stříkal ,ať už sám nebo se mnou...

Zdenda (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

Já mám milenku a přítelkyně milence, staví se i moje bývalka, takže hrátky rozjedeme občas i v pěti. Nejhezčí pohled je ale na holky, když si to spolu rozdávají a my nestíháme ty tři uspokojit. Hezké je také když příjdu z odpolední a v posteli na mě čekají dvě. Nebo se i různě prohazujeme.

PM (So, 13. 3. 2021 - 13:03)

Takhle stejně jsme taky řádili, jenže milenka si vysadila prášky a nechala se ode mě sbouchnout. Pochlubila se až když si byla jistá a to stejné udělala i přítelkyně. Takže dva svišti na cestě. Jednou to muselo přijít, bydlíme už dlouho společně a tak se vše zvládne. Takže i tohle přinese takovéto divočení, když se ženská rozhodne a stříkáš to do ní na plno. Rozhodně nelituji a stříkat budu dál.

Rodina (Po, 18. 1. 2021 - 21:01)

Rozhodně bez ochrany a dovnitř, antikoncepce je normální, bez toho to nejde.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 22:01)

Ano , pořádně vymastit pekáč -

Návštěvník (St, 16. 8. 2023 - 07:08)

Rozhodně bez ochrany a dovnitř, antikoncepce je normální, bez toho to nejde.

Návštěvník (St, 16. 8. 2023 - 07:08)

Rozhodně bez ochrany a dovnitř, antikoncepce je normální, bez toho to nejde.

Pavla (Po, 18. 1. 2021 - 20:01)

Provozujete skupinový sex s ochranou nebo bez? Se stříkáním dovnitř nebo ven? Já když jsem to dělala, když nám bylo kolem 20ti, tak vždycky bez a dovnitř. Ale museli jsme si hlídat antikoncepci. Bylo to super, nezapomenu na to. Ale dneska už bych asi tak neriskovala. Ale ten pocit, když se do tebe udělají tři kluci za sebou je nezapomenutelný. Takže určitě bez a dovnitř.

Rodina (Po, 18. 1. 2021 - 05:01)

Hledáme 1-2 rodiny pro skupinový sex

Robert (Čt, 17. 12. 2020 - 05:12)

Měl by někdo zájem trávit silverstr na soukromé chatě ve Východních Čechách. Skupinový sex ve stylu sweaters sex

Reklama

Přidat komentář