Reklama

Citalec

andrea (Út, 16. 1. 2007 - 08:01)

Co to je teda AMWAY

andrea (Út, 16. 1. 2007 - 08:01)

Ty si myslis ze kdyz nekdo ma problemy s uskosti a ruznymi navali do hlavy tak by mel us navstivit psichologa nebo psichiatra ja prave nevim ma obvodni lekarka mi zdelila ze to vyresime spolu ja si myslim ze vymity mozek ma ten kdo ma silene problemy kdo se zhrouti a dela a nevi co ja mam skosenosti s otce zhroutil se tak ze delal veci co by nikdy nedelal.

Návštěvník (Po, 15. 1. 2007 - 18:01)

Bože to už je opravdu úpadek, když na fórum nemocných lidí píše distributor amway, s tím,že vyřeší jejich problémy s depresema a úzkostma. Mám svou tříletou zkušenost s amway, byla jsem na 12ti% a spojení s tímhle systémem spíš mé úzkosti prohloubil. Ty bys měl zajít k psychologovi a nechat si posoudit jestli už fakt nemáš vymytý mozek, že si myslíš že pomůžeš lidem co potřebujou psycho a farmakoterapii. Hodně štěstí ať se z toho včas dostaneš.

andrea (So, 13. 1. 2007 - 15:01)

pro BETKU
ja si myslim ze v tehotenstvi se dost zmenis a prejdes na dalsi myslenky a je ti dobre ale po porodu se ti muze stav rychle vratit

betka (So, 13. 1. 2007 - 15:01)

Citalek jsem taky brala asi 3 roky, je s ním život zvládnutelnější.Jednou jsem ho zkusila vysadit, ale zhruba po jednom a půl měs. jsem se sesypala,tak jsem ho zase začala brát.Teď ho neberu 4 měsíce kvůli těhotenství, zatím to jde i když jsem asi vynervovanější ( vyšetření,čekání na výsledky apod.),nebylo zatím zjištěno ,jestli má vliv na mimino.

andrea (So, 13. 1. 2007 - 14:01)

ahoj ludku ne tres rukou sem nemela jen ti chci rict ,ze jestli se ti trepou ruce a to je jediny problem u brani techto leku tak je nevysazuj a ber je uvydis ze za 14-30 dni nebudes mit zadne vedlejsi ucinky tyto leky jsou opravdu dobre aspon prome me zabiraji i kdyz sem mela opravdu velke problemy telo si musi zvyknout ver mi ja sem se dnes sla radit do lekarny kde sem popisovala me vedlejsi ucinky a to je zacpa nespavost hlavne v noci a buzeni se,rekla mi to chce zvyk a brat delsi dobu.

andrea (So, 13. 1. 2007 - 14:01)

Ano citalec beru je skveli pokud budete mit dalsi otasky napiste mi na e-mail korinek8"seznam.cz

andrea (So, 13. 1. 2007 - 14:01)

Ano citalec beru je skveli pokud budete mit dalsi otasky napiste mi na e-mail korinek8"seznam.cz

Luděk (Pá, 12. 1. 2007 - 21:01)

Ahoj PP, chci se ješte zeptat, zda-li se u tebe objevil během léčby třes, který trval cca 10-15 minut a dále zimnice.

Andreo, děkuji za odpověď, třes jsi neměla?

Děkuji.Luděk

ANDREA (Pá, 12. 1. 2007 - 14:01)

ahoj odpovidam na tvoji otasku je mi 23 let musim rict ze citalec jsem zacal brat na psichycke stavy strachu beznadeje a je super pomohl mi mislenky mam nekde jinde.

pp (Út, 9. 1. 2007 - 10:01)

ahoj Luďku. Můj názor a zkušennost na Citalek je takový, že najde přesně to místo, které v mozku potřebuje pomoct a velice precizně na něm začně pracovat. U mně se výraznější změna ukázala až tak po dvouch měsících užívání. Z toho nejhoršího jsem byla venku. Chce to čas. U tohoto léku je vše velice postupné. Čím je "problém" v hlavě větší, tím déle to trvá. Citalek je AD, kt.je hl.na depresi, ale taktéž působí na paniku a fobie. Nežádocích účinků bych se nebála. V počátku se tělo musí s lékem seznámit-mně bylo trochu jakože na omdlení,ale postupně to zmizí a vše jde směrem k lepšímu. Trpělivost a víru.

John (So, 6. 1. 2007 - 22:01)

PŘÁNÍ DO ROKU 2007, DÁREK A NABÍDNUTÁ RUKA PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ. Je úplně jedno, zda jste zaměstnanec, podnikatel, student, maminka na mateřské nebo starobní či invalidní důchodce. Je jedno, z které jste země.
NABÍZÍME VÁM PRAVDĚPODOBNĚ NEJLEPŠÍ VÝDĚLKOVOU PŘÍLEŽITOST VAŠEHO ŽIVOTA.
(pokud by Vám to nepřipadalo aktuální, někam si to uložte - možná za rok, za dva můžete mít jiný názor a rádi byste začali vydělávat opravdu víc)
Motto :

lambada (Čt, 4. 1. 2007 - 10:01)

Já jsem taky měla podobné stavy při braní různých AD. Vždy první 2 týdny a pak se to buď zlepšilo nebo jsem si nechala napsat jiné léky. Je to normální. Ale dle mně jsou daleko horší hypnotika - čili léky na spaní.

Jana (Čt, 4. 1. 2007 - 09:01)

Já jsem měla úplně stejné stavy po Serliftu.

pall (Čt, 4. 1. 2007 - 08:01)

Dg.Roztroušená skleróza automaticky jsem dostala Citalec 20 2x denně v RS poradně,dle obvodního,který léčí jiný
charakter nemocí doporučováno max.1x denně Citalec 20 ,po té udržovací ,že stačí Citalec 10. Po více než 2 měsících mně s Citalec 20 1x přetrvávají vedlejší účinky ,které jsem předtím neměla.
ve dne ospalost zívání stav mimo , v noci naopak nespavost děsivé sny asi i halucinace ,pocení , spaní horší než přetím ,má někdo zkušenosti s vedlejšími účinky? Dle internetu má nějaké procento tyto vedl.účinky.Pár dnů jsem zkoušela jen Citalec 10 ,zatím stejné,možná projev není hned.Má někdo zkušenosti?

ondra (Út, 2. 1. 2007 - 23:01)

cau, ja jsem bral citalec asi 4 mesice a samozrejme mi pomohl, tato moderni antidpresiva jsou velmi ucinna a v ramci moznosti i neskodliva, urcite neni navykovy, ale rozhodne neni pro organismus dobre brat ho prilis dlouho(jako ostatne zadne chemicke leky). Nejhorsi muj problem s citalecem byl, vyrazne potlaceni libida a sexuality, moje sexualita je bezne pomerne vyrazna, ale behem brani citalecu poklesla chut i vykon urcite o vice jak 50%, nevim jestli se takto projevuje i u zen, ale u muzu ano(zvlaste kdyz jsem ho bral spolecne s lexaurinem-oba leky obsahuji brom)doporucuji ho brat jen po dobu nezbytne nutnou a co nejdrive ho postupne(!)zacit vysazovat.Ja ho bral tri mesice(tezka uzkostne depresivni porucha)v postupne zvysovanych davkach az na max.40mg denne a postupne jsem ho potom mesic vysazoval, spolecne s nim sem bral denne 3x1.5g lexaurinu. A nyni uz pouze dvakrat denne piju caj z trezalky, chemie zadna...podle alternativni mediciny je hlavnim duvodem vzniku depresí zanesení oganismu(toxiny, tuk, negativní emoce pod.) proto bychom pri lecbe deprese nemeli myslet na pouhe potlaceni priznaku(i kdyz to je na pocatku nejdulezitejsi), ale i na vycisteni tela i duse. Telo deprese nezpusobi jen tak, neco nam tim chce rict, chce nam naznacit, ze takhle to dal nejde....

Návštěvník (Po, 25. 12. 2006 - 23:12)

Má někdo dlouhodobější zkušenosti s užíváním léku Citalec? Mám zejména na mysli vznik možných nežádoucích vedlejších účinků, jako je např. třes, panika, atd. během užívání.Prosím Andreu, zda-li by třeba ona nemohla napsat více. Děkuji. Luděk

Andrea (Ne, 24. 12. 2006 - 21:12)

Zpočátku se člověk cítí špatně, já jsem měla stavy jakoby opilosti. Bylo mi divně, ale časem to pomohlo a ustoupily problémy. Chce to výdrž..

draga (Ne, 24. 12. 2006 - 02:12)

Lucko, citalec je nenávykové AD, ale začne působit nejdřív za 14 dní, možná trochu později, tolik mé zkušenosti. Začátky sou těžký, člověku je kolikrát i hůř, ale ta úleva po čase za to stojí.

Lucie (So, 23. 12. 2006 - 23:12)

Čtu to po sobě a je to trochu zmatené.
Myslela jsem návyk na Citalec, jestli je hned nebo až po čase.

Reklama

Přidat komentář