Reklama

onanie kluků

haha (Ne, 7. 3. 2021 - 23:03)

ať se úchylové vykecaj.

Franc (Ne, 7. 3. 2021 - 08:03)

Pavlino pokud máš robertka tak ho nech použitého s kalhotkama. Možná ho olize.

Franc (Ne, 7. 3. 2021 - 08:03)

Pavlino pokud máš robertka tak ho nech použitého s kalhotkama. Možná ho olize.

Vlastina (So, 6. 3. 2021 - 14:03)

Taky mám doma takovýho onana. Začal s tím brzo, neměl ani 10 a už ho zkoumal. Je asi po mě. Byla jsem v pubertě jak utržená a měla ho v 17cti. Ale teď jsem ráda za to co bylo a že ho mám. V prosinci měl 12 a mastí ho už fest. Má jen takový koutek částečně oddělený, takže i když si dává pozor, tak poznám co se u něho v posteli děje. Kalhotky mi zatím nebere.

Franc (So, 6. 3. 2021 - 10:03)

Pavlino to věřím. Když ti saje kalhotky tak musí hned stříkat. Máš nějaké černé kalhotky? Na nich je krásně vidět tvá stavicka. Vložka ho tedy nebere.

Pavlína (So, 6. 3. 2021 - 15:03)

Na vložku nemám odvahu mu ji nějak podstrčit. Je to to nejintimnější, takže ne. Jenom jednou jsem ji nechala, ale zastrčenou, možná si ji ani nevšiml. Kalhotky mu musí stačit a vím, že je z nich totálně obluzený. Černé nemám, z tmavších takové šarlatové, tedy tmavá červeň.

návštěvník (Ne, 7. 3. 2021 - 06:03)

Pavlíno dobře děláš. Každý den mu něco tvýho připrav. Ať je kluk pořád nadrženej. Kule má plný semene a to dostane ven jenom tou svojí onanií. I kdyby pětkrát denně ejakuloval, tak mu to neuškodí. Všichni kluci v tom věku honí jak divý.

Franc (So, 6. 3. 2021 - 06:03)

Pavlino a stále masturbujes přes kalhotky? Pokud ano tak synovi závidím. Olize z nich všechnu tvojí štavičku?

Pavlína (So, 6. 3. 2021 - 10:03)

Pořád to dělám přes kalhotky. A myslím, že z nich vysaje úplně vše co se dá. Dnes, jak je vrátil, tak byly mokré od slin, a jak jsem zkoušela, tak jsem skoro vůbec necítila svůj sekret. Prostě dokonale je vysaje. Po ránu je úplně jako omámený z toho všeho a ze své onanie.

Franc (Čt, 4. 3. 2021 - 16:03)

Pavlino a to jí jen vysajes pusou nebo si s ní potres kundicku?

Pavlína (Pá, 5. 3. 2021 - 12:03)

Ráda to přitisknu na nos a dlouho a taky pusou. Mezi nohy nikdy. A inspirovala jsem se, jak zde kdosi psal, do kávy. Je to na povrchu jak smetana.

Franc (Čt, 4. 3. 2021 - 11:03)

Pavlino žádný informace o masturbaci syna?

Pavlína (Čt, 4. 3. 2021 - 13:03)

Jenom kalhotky. Vždycky večer si je vezme a na místo v koupelně dá ráno před sedmou. Naposledy si to musí dělat těsně předtím než je vrátí, neboť na tričku má úplně čerstvou dávku. Tak si i já užiju než se k půl osmé vrátí z obchodu.

Franc (Út, 2. 3. 2021 - 05:03)

Ahoj Pavlino vložka zabrala? Nebo jen použité kalhotky?

Návštěvník (Po, 1. 3. 2021 - 16:03)

No já vidět použitou vložku, tak vážně honit nebudu, ale spíš zvracet. Tuhle úchylku opravdu vůbec nechápu. Ostatně ani cichani použitých kalhotek by mě vůbec nevzrušilo, ale naopak!

Abe (Po, 1. 3. 2021 - 23:03)

Lidé jsou různí. Znal jsem jednoho, který šel po ženských, když měly menstruaci. Jednou jsem byl svědkem. Držel krvavou vložku v zubech, obsah vysával a souložil "postiženou" zezadu. Příšerný hnus.

Franta (Po, 1. 3. 2021 - 13:03)

Pavlíno, a když vytečeš po orgasmu, vytřeš si jí papírem? A kdy máš víc mokré pysky? Po čůrání nebo po orgasmu?

Pavlína (Po, 1. 3. 2021 - 14:03)

Když si dělám dobře tak jenom doma. A koupelna je po ruce. Samozřejmě po orgasmu je toho víc, ale už i v průběhu onanie jsem mokrá. Takže pysky také.

Franc (Po, 1. 3. 2021 - 12:03)

Pavlino bude hodně od krve? Nebo jen tvůj výtok po masturbaci.

Pavlína (Po, 1. 3. 2021 - 12:03)

Žádná krev! To bych nikdy nepřipustila. Jenom vytečení po onanii a ponechání ještě nějakou dobu poté mezi nohama. Aby to stálo za to.

Reklama

Přidat komentář