Reklama

Obřízka

Jindra (Út, 5. 7. 2005 - 22:07)

Ahoj všichni.Jako asi plno z Vs jsem měl také problé s přirozením a musel jsem prodělat zákrok (obřízku) ve 32letech.při vyšetření mě paní doktorka ujistila že jde o běžný zákrok který se může dělat i v hospodě.Nastopil jsem do nemocnice v Českých Budějovicích kde jsem druhý den prodělal zákrok.Operace se nepovedla a tak jsem musel vše prodelat nanovo.Při druhém zákroku tedy reoperaci operoval nejlepší z doktoru co tam byl.Opět se to nepovedlo a při návštěvě primáře mi bylo zděleno ať to radši necham tak jak to je nebo by cituji doslova to posrali jestě víc.Prosím jestli někdo ví o soukromé ordinaci ve které by mi byla provedena oprava operace at mi dá vědět.Pokuď možno okolí Č.B.Děkuji.

killer (Út, 24. 5. 2005 - 14:05)

Zdravim .Chcem sa spytat som chalan a mam problem dostat predkozku za zalud. Nejde to ona tam je prirastená , ked si ho cistim tak len povrchovo a obcas si kusol roztrhnem aby som dostal von tie male biele hrudky.

killer (Út, 24. 5. 2005 - 14:05)

Zdravim .Chcem sa spytat som chalan a mam problem dostat predkozku za zalud. Nejde to ona tam je prirastená , ked si ho cistim tak len povrchovo a obcas si kusol roztrhnem aby som dostal von tie male biele hrudky.

Luboš (Ne, 22. 5. 2005 - 21:05)

Mám obřízku několik let a chtěl bych zpět předkožku. Chtěl jsem se zeptat zda esxistuje nějaké řešení jako např. plastika předkošky? Něco jsem o tom již slyšel. Díky

Luboš (Ne, 22. 5. 2005 - 21:05)

Mám obřízku několik let a chtěl bych zpět předkožku. Chtěl jsem se zeptat zda esxistuje nějaké řešení jako např. plastika předkošky? Něco jsem o tom již slyšel. Díky

Luboš (Út, 17. 5. 2005 - 00:05)

Mám obřízku několik let a chtěl bych zpět předkožku. Chtěl jsem se zeptat zda esxistuje nějaké řešení jako např. plastika předkošky? Něco jsem o tom již slyšel. Díky

Honza (Čt, 3. 2. 2005 - 13:02)

Lucy,a některý dětský doktor ti řekne,že můžeš začít opatrně přetahovataž ve třech letech.

XXX (St, 12. 1. 2005 - 18:01)

Mám předčasnou ejakulaci.Pomohla by mi obřízka?Napište kdo má nějakou zkušenost a názor žen na obřízku.

Lucy (So, 1. 1. 2005 - 18:01)

Ahoj Probere,take s tebou nemohu souhlasit, s pretahovanim od utleho veku. Mam doma trileteho chlapecka a predkozku mu od jednoho roku pretahuji denne. Nema zadne problemy. Ale do jednoho roku ditete se predkozka nepretahuje potvrdi ti to kazdy detsky lekar.

Smaky (Út, 19. 10. 2004 - 11:10)

Tak a uz jsem po obrizce.Je to nares videt na bimbase jen stehy a jak je chudák cely natekly.Musim uznat ze to nebylo az tak strasne.Uvidime jak se to zahoji a potom dam zase vedet.A hlavne jake to potom bude xi xi xix Zatim cau

Smaky (Út, 19. 10. 2004 - 11:10)

Tak a uz jsem po obrizce.Je to nares videt na bimbase jen stehy a jak je chudák cely natekly.Musim uznat ze to nebylo az tak strasne.Uvidime jak se to zahoji a potom dam zase vedet.A hlavne jake to potom bude xi xi xix Zatim cau

Smaky (Pá, 8. 10. 2004 - 05:10)

Ty jsi na to prisel az tak pozde ??Od mala si ji pretahuju a taky ziju.Za tyden si ji pretahovat nebudu a budu taky zit.Co tím chtel basnik rici??.

Ferda (Čt, 7. 10. 2004 - 22:10)

Na to, že se přetahuje předkožka, jsem přišel ve 22 letech a to docela náhodou. Nikdo to se mnou necvičil a také jsem tady a žiji bez problémů.

Smaky (Čt, 7. 10. 2004 - 20:10)

Diky,musim priznat ze jsem z toho trochu nervozní musim.No o tom opichu jsem nekde na internetu cetl a kdyby to melo byt tak tak mne tam asi nikdo nedostane.Urcite jeste napisu jak jsem dopadl a podelim se o zazitky.Snad potom moje prispevky nekomu pomuzou.

Fedor (Čt, 7. 10. 2004 - 10:10)

Čau Smaky.Se spinální anestezií skušenost nemám, ale vím, žejde o znecitlivění dolní poloviny těla a dolních končetin pomocí vpichu do páteřního nebo k páteřnímu kanálu. Mrkni na http://www.nemjbc.cz/aro/ -tam o tom píšou víc. Já osobně bych se toho nebál. Jeden můj kolega vyprávěl, že když byl na urole "uspán" tímto způsobem, tak si v pohodě ležel a sledoval na monitoru, jak mu frézují močovou trubici (asi zajímavý zážitek :-)). Určitě je to lepší, než když mě při obřízce před 18ti lety opichovali jen lokálně (několik injekcí kolem žaludu - fuj, to bolelo) Taky se k tomu můžeš nechat na přání přispat.

Smaky (Čt, 7. 10. 2004 - 06:10)

Ahoj,za tyden jdu na obřízku ze zdravotních duvodu (fimosa).Cetl jsem tady ze ji delaji v celkove narkoze a tise musim zavidet.U lekare mi bylo zdeleno ze mi zakrok provedou v spinalní narkoze.Nemate s tim nekdo zkusenost??Prosim napiste.

Smaky (Čt, 7. 10. 2004 - 06:10)

Ahoj,za tyden jdu na obřízku ze zdravotních duvodu (fimosa).Cetl jsem tady ze ji delaji v celkove narkoze a tise musim zavidet.U lekare mi bylo zdeleno ze mi zakrok provedou v spinalní narkoze.Nemate s tim nekdo zkusenost??Prosim napiste.

Smaky (Čt, 7. 10. 2004 - 05:10)

Ahoj,za tyden jdu na obřízku ze zdravotních duvodu (fimosa).Cetl jsem tady ze ji delaji v celkove narkoze a tise musim zavidet.U lekare mi bylo zdeleno ze mi zakrok provedou v spinalní narkoze.Nemate s tim nekdo zkusenost??Prosim napiste.

prober (Pá, 24. 9. 2004 - 14:09)

milá Majko, že se chlapci rodí bez fimózy (a ne "fimosi") je fakt, který ti potvrdí každý lékař. Na to nepotřebuješ všechny chlapce vidět, prostě se s fimózou narodit nemůže, stejně jako se nemůže narodit se zarostlým nehtem, nebo zkaženým zubem.Když už mě teda máte za puritána, tak se vám taky svěřím: vy mi připadáte jako sadistky. S klidem necháte vlastním dětem něco ufiknout, hlavně když bude problém z krku. Pro mě se nelišíte od lidí, kteří stěňatům sekají ocásky a ustřihávají kusy uší.S tou "hygienou" jste už trochu směšné, opravdová hygiena neznamená si nechat inkriminouvanou část těla odstranit, je to o mytí! Nechcete si nechat vytrhat zuby, že byste na tom byly dentálně "s hygienou lépe"? Na neexistujícím zubu se nebude tvořit plak, ne?Omlouvám se všem ženám, které se snaží vidět problematiku komplexně.

majka (Čt, 23. 9. 2004 - 10:09)

Prober se Probere (sorry)!! Jak víš, že se všichni kluci rodí bez fimosi? Kolik jsi jich viděl? Ty tvoje vstupy jsou fakt na úrovni puritána z předminulého století.

Reklama

Přidat komentář