Reklama

onanie kluků

Návštěvník (Po, 1. 3. 2021 - 16:03)

No já vidět použitou vložku, tak vážně honit nebudu, ale spíš zvracet. Tuhle úchylku opravdu vůbec nechápu. Ostatně ani cichani použitých kalhotek by mě vůbec nevzrušilo, ale naopak!

Abe (Po, 1. 3. 2021 - 23:03)

Lidé jsou různí. Znal jsem jednoho, který šel po ženských, když měly menstruaci. Jednou jsem byl svědkem. Držel krvavou vložku v zubech, obsah vysával a souložil "postiženou" zezadu. Příšerný hnus.

Franta (Po, 1. 3. 2021 - 13:03)

Pavlíno, a když vytečeš po orgasmu, vytřeš si jí papírem? A kdy máš víc mokré pysky? Po čůrání nebo po orgasmu?

Pavlína (Po, 1. 3. 2021 - 14:03)

Když si dělám dobře tak jenom doma. A koupelna je po ruce. Samozřejmě po orgasmu je toho víc, ale už i v průběhu onanie jsem mokrá. Takže pysky také.

Franc (Po, 1. 3. 2021 - 12:03)

Pavlino bude hodně od krve? Nebo jen tvůj výtok po masturbaci.

Pavlína (Po, 1. 3. 2021 - 12:03)

Žádná krev! To bych nikdy nepřipustila. Jenom vytečení po onanii a ponechání ještě nějakou dobu poté mezi nohama. Aby to stálo za to.

návštěvník (Po, 1. 3. 2021 - 13:03)

Když bude mít takovou vložku, tak bude úplně mimo tento svět. To je na zbláznění. Uvidíš, že ráno se podle skvrn nedopočítáš kolikrát si způsobil ejakulaci. Pyžamo nebo tričko toho budou plné.

Franc (Po, 1. 3. 2021 - 11:03)

Pavlino bude vložka použita nebo čistá?

Pavlína (Po, 1. 3. 2021 - 12:03)

Ježíš, čistá by mu nebyla k ničemu. Chci aby byla pěkně voňavá a bylo v ní vše s mého orgasmu. Ještě minulý týden by mi to bylo proti mysli, ale jaksi mě to rozparádilo. Jen ať si kluk užije, ať se třeba uhoní.

Franc (Po, 1. 3. 2021 - 10:03)

Pavlino tvůj syn musí být nejšťastnější člověk na zemi když mu dáváš použité kalhotky a jsou plné tvé stavycky. Myslíš že se vystrika do tvé vložky?

Pavlína (Po, 1. 3. 2021 - 10:03)

Nejšťastnější a navíc úplně omámený z toho. To hlavní, na co asi pořád myslí, je ten jeho ocas. Jinak, na kalhotkách nikdy semeno nebylo a jak vidět, přikládá si je jenom na obličej. To samé možná bude i s vložkou, jestli ji dnes objeví. Ale dám ji tak, aby ji nepřehlédl.

Franc (Ne, 28. 2. 2021 - 21:02)

Pavlino tak jak tvé použité kalhotky a tvůj syn?

Pavlína (Po, 1. 3. 2021 - 05:03)

Stejný jak v minulých dnech. Ráno objevím plno semene, tak ze čtyř honění. Naposled si to musí dělat těsně před sedmou než vstane. Je úplně čerstvý. Kalhotky samozřejmě ocucany. Dnes, za dvě hodiny to bude to samé. Vím, že mi prohlíží i postel, tak tam někde nechám vložku. Až večer teda.

Jarda (Čt, 9. 2. 2023 - 23:02)

Ahoj Pavlína je mi 14 poradíš mi

Viola (Ne, 28. 2. 2021 - 05:02)

Kluci potřebují to semeno dostat ven za každou cenu. Náš syn bude mít 15 a zdá se mi, že si to dělá o něco míň než ve třinácti. Teda taky objevuju dávky semene kazdy ráno, ale asi si to chce víc užít a to honění omezil. Ale i tak onanuje nejmíň 2 krát denně.

návštěvník (Ne, 28. 2. 2021 - 05:02)

Kolem těch 15cti kluci objevují pohlavní dráždění a tu svou onanii doladí k dokonalosti. Třeba se i hodinu dráždí než dojdou k orgasmu. A další honění si naplánují, aby si to zase užili. Violo, kolik ejakulací měl syn v těch třinácti, nebo i dřív?

Viola (Ne, 28. 2. 2021 - 09:02)

Když měl 12, 13 tak to dělal neustále. I přes gatě nebo tepláky. Jednou v autobuse na té pětce úplně vzadu. Sice to zakrýval, ale pěkně ho ukazovákem zpracovával přes kraťasy. V těch letech tak ze čtyřikrát denně ho jistě mastil

Franc (So, 27. 2. 2021 - 09:02)

Pavlino tak teď musíš masturbovat přes kalhotky ať je syn spokojený s tvojí stavickou. Nebude dlouho trvat a bude stříkat do kalhotek.

Franc (So, 27. 2. 2021 - 09:02)

Pavlino tak teď musíš masturbovat přes kalhotky ať je syn spokojený s tvojí stavickou. Nebude dlouho trvat a bude stříkat do kalhotek.

Franc (So, 27. 2. 2021 - 08:02)

Pavlino máš nějaké průsvitný kalhotky? Pokud ano tak si je oblekni a syn bude mít erekci před tebou. Když ti vrátil kalhotky byli olizane?

Reklama

Přidat komentář