Reklama

Obřízka

Návštěvník (So, 22. 4. 2023 - 02:04)

Je mi 53 a jsem obřezán od dětství. Mohu potvrdit co píše Pavla. S přibývajícími roky citlivost penisu klesá. Udělat obřezaného chlapa po 50 je docela fuška. Možná je to tím, že mám nízkou, těsnou.
U vysoké je citlivost zachována více. I tak si obřízku chválím - dokonalá hygiena.

MAX (Ne, 7. 5. 2023 - 06:05)

Obřízka je ta nejlepší věc co mohou matky nechat provést u chlapců již v raném věku. Moji rodiče mi to neprovedli, ani předkožku neprotahovali a tak jsem trpěl až do 40 let kdy jsem podstoupil úplné odstranění předkožky, a obřízku si také chválím tak jako návštěvník v předchozím komentáři. Nejen že je lepší hygiena, je to okrasa mezi nohama při pravidelném holení, velmi výhodné je to i při sexu kdy žalud působí jako píst ve válci motoru než s předkožkou a ve stáří tak penis vypadá stále mladě, je třeba podotknou že je zapotřebí provést úplnou obřízku, která vůbec nebolí, zdravotní sestry jsou na to zvyklé - neočumují vás, tak že se chlapi vůbec nemusíte stydět ani při vizitách v nemocnici, ba ani při kontrolách u praktické lékařky, život bez předkožky je tak daleko lepší

Default User Image
Pro obrizkomily (So, 16. 9. 2023 - 02:09)

Kecy obrizkofila. V tvém případě možná pomohla ze zdravotních důvodů. Zdravý chlap by si pěkně zavařil. Ztráta nejcitlivější části. Honit se to dá blbě. Mladistvý vzhled? Ten suchý zkeratinizovany žalud je hnusný hned po pár měsících,  jak se sníží citlivost. Často viditelná ošklivá jizva. Máš pravdu. To sestry opravdu neocumuji. V pozdějším věku riziko dosažení ejakulace v souvislosti s výše uvedeným atd. Pist musí klouzat a ne dřít. Ty netušíš, co je to za požitek při zdravé předkožce, tak nedávej rozumy.

Petr (St, 10. 5. 2023 - 21:05)

Mělo by se to více propagovat a doporučovat, protože jde nejen o důležitou prevenci před různými nemocemi.

Návštěvník (St, 10. 5. 2023 - 22:05)

A ty jsi obšvicnutej?

Tony (Ne, 28. 5. 2023 - 21:05)

Dnes je tomu presně šest let, kdy mě jeden příspěvek tu na doktorce, byl jsem tehdy jako dnes v Hamburku, jenže na opačném konci, dnes jsem na Bilwederské zátoce, tehdy jsem
byl na Auerdeichu, nakonec přiměl k tomu, abych tuto problematiku začal do hloubky studovat ze zahraničních zdrojů a ať jsem byl ještě před 6 lety ve svých 53 letech obhájcem té obřízky, tak jsem zcela, o celých 180° změnil svůj názor.

Návštěvník (Po, 29. 5. 2023 - 17:05)

Hele, nech toho už. Všichni jsme si zatrolili, ale Stačilo.

Návštěvník (St, 31. 5. 2023 - 09:05)

Ty jsi úplně ten nejhorší.

kolemjdoucí (Ne, 28. 5. 2023 - 23:05)

Víš jak se pozná, že nejsi Tony Vlas? Ten byl na řadě dalších fór, včetně zena-in.cz, babinet.cz, erekce.cz a desítkách dalších. Na několika měl seriózní profil s fotkou. A ze všech prakticky současně zmizel, ze dne na den. Kdyby žil, nevracel by se pouze na doktorku, vrátil by se všude. A to se nestalo.

Dave (Po, 29. 5. 2023 - 20:05)

Ty vole, tys ho uťal, to byl úder s chirurgickou přesností, respekt!

Návštěvník (Po, 29. 5. 2023 - 17:05)

Souhlas. Tony Gin Vlas byl na spoustě dalších diskuzí na jiných webech a všude se ve stejnou dobu náhle odmlčel. Jenom tady se pak po delší době zase začal objevovat, což jsou s největší pravděpodobností fejky. Vždyť i Zkoumalů je tu taky spousta, přitom pravý Zkoumal je určitě obšvicnutý

Vlasolog (Po, 29. 5. 2023 - 12:05)

Přesně. Moje rešerše: na ostatních fórech se odmlčel v březnu 2020. V tu samou dobu se odmlčel i na doktorce. Na tomto vlákně se zhruba ve stejnou dobu začalo spekulovat, zda nedostal coronu a zda je živ. Pokud někdo chce přesvědčit, že není pouhý imitátor, ať se přihlásí v chráněném profilu: https://www.emimino.cz/profil/gin-124/ , zde byl poslední příspěvek odeslán 6.3. 2020.

Návštěvník (So, 3. 6. 2023 - 03:06)

Ta fotka je nějaká divná, nosil brýle.

Tony (Ne, 28. 5. 2023 - 21:05)

Dnes je tomu presně šest let, kdy mě jeden příspěvek tu na doktorce, byl jsem tehdy jako dnes v Hamburku, jenže na opačném konci, dnes jsem na Bilwederské zátoce, tehdy jsem
byl na Auerdeichu, nakonec přiměl k tomu, abych tuto problematiku začal do hloubky studovat ze zahraničních zdrojů a ať jsem byl ještě před 6 lety ve svých 53 letech obhájcem té obřízky, tak jsem zcela, o celých 180° změnil svůj názor.

Návštěvník (Po, 8. 5. 2023 - 11:05)

To je diskutabilní, ale částečně to pravda bude. Penisy s předkožkou na žaludu většinou nijak pěkně nevypadají, co jsem si zvykl mít jí trvale staženou tak jsem rád že to nemám jako většina ostatních, ale s obřízkou by to vypadalo ještě lépe, tam málokterý vypadá hnusně. Nevím jak moc jsou zdravotní sestry a doktorky (a ženy vůbec) zvyklé na penisy bez předkožky na žaludu, ale snad to nijak zvlášť neřeší

Návštěvník (St, 10. 5. 2023 - 22:05)

No, já mám tak krátkou předkožku, že při erekci zcela zmizí. Holkám se to líbilo a ptaly se jestli nemám obřízku. Nemám, ale jako bych měl. Příroda nadělila, nebo spíš penis narostl, ale předkožka ne.

Návštěvník (So, 20. 5. 2023 - 11:05)

to máš dobrý, já jí až tak krátkou nemám, spíše je to tím že už je zvyklá že běžně je za žaludem tak při erekci na žalud nejde dát. Taky mi to zkoušely a nešla. A taky už se mě jedna ptala jestli mám obřízku

Návštěvník (Po, 8. 5. 2023 - 01:05)

Ty jsi dement.

Petr (St, 10. 5. 2023 - 21:05)

Jediné na co se zmůžeš, je urážet.

Petr (Ne, 23. 4. 2023 - 09:04)

Ano, ta hygiena je velkou výhodou. Drobná ztráta citlivosti není na škodu, spíše naopak.

Reklama

Přidat komentář