Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Táňa (Ne, 7. 3. 2021 - 22:03)

Já je nosím ráda a ráno se do nich slastně počůrám v posteli.

Pulec (Út, 9. 3. 2021 - 15:03)

Jj a ten příval tepla když se počuras co je prijemnej

Nikdo (Ne, 7. 3. 2021 - 09:03)

Fakt nechápu proč někdo nosí pleny dobrovolně

David (So, 6. 3. 2021 - 16:03)

My to se synem máme jednoduché. Doma a na cesty nosí jednorázové pleny, má je pro jistotu, ale často je i použije. Většinou jsou mokré a občas je v nich i nějaká větší nadílka. Když jde někam s kamarády, tak si bere obyčejné slipy. Ještě se nám nestalo, že by se vrátil domů mokrý. Je mu skoro čtrnáct a pleny bude nosit tak dlouho, než si řekne, že je nechce. Ale zatím si je chválí. Nosí je takhle už dva roky. Podle mě budou za pár let pleny u takhle velkých dětí normální. Teď už je třeba v Americe nebo západní Evropě časté, že je ti děti mají tak do šesti let.

Eva (So, 6. 3. 2021 - 11:03)

S klukem jsem radši byla na testu na covid ale je negativní ale plenky radši dávám stále jak doma tak i venku pro větší jistotu když se trochu změnilo počasí tak má i dětské bavlněné punčocháče se zimní kombinézou a v plenkách mu je fajn a na nic jsi nestezuje v pondělí ráno jdeme na urologické oddělení v pátek mi volal i lékař abych s ním radši přišla ale to půjde také v plenkách ale i punčocháče bude mít a teplejší kalhoty ale uvidím buď dám klasické oteplovacky s bundou a nebo zimní kombinézu a jak jsem říkala že nepoužívá kojeneckou lahev a dudlík tak to už chce ale pije přes flašku jen čaj a nebo mléko s rozmixovanym ovocem a dudlík má jen v noci ale občas si ho bere i přes den má ho na provázku aby ho nestratil řetízek na dudlík je pro něj moc krátký. Musím jíti prebalit jelikož po obědě si jde prý lehnout říkal mi to.

Pulec (So, 6. 3. 2021 - 21:03)

Krásné a co pak už v plince a pižamku a pěkně po večerníčků spinká

Návštěvník (So, 6. 3. 2021 - 21:03)

taky mi už voňavé sluníčko spinká , je to tak roztomilé když vidíte to dítko v plence a oweralu jak šťastně spí.už jen dát vysokou bočnicu aby nespadla , a můžu v klidu odpočívat i já

Pulec (Ne, 7. 3. 2021 - 15:03)

Krásně se to představuje

Holka11 (Čt, 4. 3. 2021 - 19:03)

Dekuju ale já se jen chtěla zeptat vše je ok

Pulec (Čt, 4. 3. 2021 - 19:03)

takže to nemáš stale ale jen jednou začas a nebo si dej vložku do kalhotek

Eva (Čt, 4. 3. 2021 - 10:03)

Klukovi se to také takto stávalo že po vycurani na WC a nebo do nocniku vždy ještě pricurnul do slipu ptala jsem se i lékaře urologické kliniky že po vymoceni mu zbývá ještě trochu moče a pak to pustí do trenek či slipu a on mi říkal že buď může být nastydli a nebo se ještě nevivinul močový měchýř a nebo může být opožděny tak mi píše každý měsíc urologicke pleny jsou pohodlné nasazovaci pak si vezme jenom punčocháče a takto chodí doma a na noc si vždy radši říká o látkové pleny na noc dávám radši 4 a svrchnimi kalhotky ale nikdy i přes den také ale pouze 3 se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče dětské a když jde ven nebo nikam jdeme tak jednorázové pleny radši že když je plena mokrá tak se kdekoliv prebali buď to sám a když to nezvládne tak mu pomohu stejně doma ho prebaluji ale dostává kalhotkove pleny s froté plenkou zatím mu je 10 let a je drobné postavy takže svrchni kalhotky s vkládací frote plenkou mu ještě jsou ale zase záleží jak chce on podle co si řekne tak mu dávám používá jen pleny a punčocháče ale jiné dětské věci abych ho krmila s kojenecké láhve a dávala dudlík to už nikoliv plenky má jen pro jistotu s pomoceni se s úbytkem moči ale občas se mu stane že stolici také neudrží a použije plenky jak teď před chvílí pustil to do plenek tak jsem ho celého vysvlect musela a šel se umýt a já jsem mu řekla že mu připravím 4 látkové pleny a jiné punčocháče protože že to bylo i v nich a chtěl abych mu dala svrchni kalhotky a overal tak si jdu pronej do koupelny s větší plenkovou osuškou a prenesu ho do postele na přebalování tak jsem ho namazala mastí a zapudrovala a dostal čisté látkové pleny a svrchnimi kalhotky a bavlněny overal říkal že dnes bude radši ležet že mu není nijak dobře a PC má v posteli aby se mohl učit.

Pulec (Čt, 4. 3. 2021 - 20:03)

tak co syn

Návštěvník (Čt, 4. 3. 2021 - 16:03)

To psala Eva s vocasem.

Holka11 (Čt, 4. 3. 2021 - 14:03)

Ale Ja pleny nechci

Pulec (Čt, 4. 3. 2021 - 17:03)

Neboj nedostaneš a co dneska jak to dopadlo

Pulec (Čt, 4. 3. 2021 - 17:03)

[email protected] klidně písní taky rád poradím

Holka11 (St, 3. 3. 2021 - 14:03)

Dobrý den,potrebuju poradit je mi 11 a když si dojdu na WC a pak jdu pric tak se malinko ale fakt malo pomocim muže se to zhoršit?pardon ze sem píšu jen se bojim jak dopadnu

zan (Čt, 4. 3. 2021 - 06:03)

ahoj to nevadí a pokud si chceš o tom víc popovídat tak napiš na [email protected] a zkusím to víc pomoct ju?

Pulec (St, 3. 3. 2021 - 17:03)

a utíráš se pořádně a nebo pořádně vždy skus zatlačit ještě a čurat

Holka11 (St, 3. 3. 2021 - 19:03)

Vždy utřu a po cca 1 min se lehce pomocim

Reklama

Přidat komentář