Reklama

Obřízka

Návštěvník (Po, 8. 5. 2023 - 11:05)

To je diskutabilní, ale částečně to pravda bude. Penisy s předkožkou na žaludu většinou nijak pěkně nevypadají, co jsem si zvykl mít jí trvale staženou tak jsem rád že to nemám jako většina ostatních, ale s obřízkou by to vypadalo ještě lépe, tam málokterý vypadá hnusně. Nevím jak moc jsou zdravotní sestry a doktorky (a ženy vůbec) zvyklé na penisy bez předkožky na žaludu, ale snad to nijak zvlášť neřeší

Návštěvník (St, 10. 5. 2023 - 22:05)

No, já mám tak krátkou předkožku, že při erekci zcela zmizí. Holkám se to líbilo a ptaly se jestli nemám obřízku. Nemám, ale jako bych měl. Příroda nadělila, nebo spíš penis narostl, ale předkožka ne.

Návštěvník (So, 20. 5. 2023 - 11:05)

to máš dobrý, já jí až tak krátkou nemám, spíše je to tím že už je zvyklá že běžně je za žaludem tak při erekci na žalud nejde dát. Taky mi to zkoušely a nešla. A taky už se mě jedna ptala jestli mám obřízku

Návštěvník (Po, 8. 5. 2023 - 01:05)

Ty jsi dement.

Petr (St, 10. 5. 2023 - 21:05)

Jediné na co se zmůžeš, je urážet.

Petr (Ne, 23. 4. 2023 - 09:04)

Ano, ta hygiena je velkou výhodou. Drobná ztráta citlivosti není na škodu, spíše naopak.

Návštěvník (Ne, 23. 4. 2023 - 15:04)

Lžeš!!

Zkoumal (So, 22. 4. 2023 - 04:04)

Sprostě lžeš

Zdeno (Po, 12. 5. 2003 - 21:05)

Já na tom byl úplně stejně jako ty.Při mytí to nevadí.A nevadí mi to ani při sexu.(je mi 26)

Jan (Pá, 25. 4. 2003 - 22:04)

V tvém věku máš dost času na roztažení.Nám doktor doporučil tenhle postup.Sednout do vany napuštěné teplou vodou.Chyť předkožku ze stran mezi prostředníček a palec obou rukou a táhni současně směrem od těla a do stran.Nesmí to bolet!Musíš cítit jen tah!Natahuj asi dvě minuty,potom povol.Takhle střídat asi 15-20 minut denně.Bude se ti roztahovat předkožka a současně natahovat uzdička.Opakuji-nesmí to bolet nebo se ti bude předkožka trhat a jizvičky se při hojení stahují a výsledek by byl opačný!Bude to trvat nějaký měsíc ale myslím že se ti to povede.Synovi se v klidu objevila jen špička žaludu.Při onanii to taky opatrně natahuj.Je na to taky nějaká mast,ale tu musí předepsat doktor.Obřízka je to nejposlednější.Myslim že u tebe nebude nutná.Své zkušenosti popisuji výše.Koukni na:www.foreskin.org/versa.htm nebo www.foreskin.org/elas.htm

Tomáš (So, 12. 4. 2003 - 16:04)

Je mi 16 let a mám problém u kterého nevím jestli by mi pomohla obřízka.V klidném stavu předkožku přes žalud přetahnu ale ve ztopořeném ne nebo jenom z části a to s bolestmi.Zajímalo by mě co je to za problém a jestli mám navštívit urologii a jestli je obřízka zadarmo či ne...a jestě když v takovém stavu napůl předkožku přetáhnu ta se pod žaludem tak divně sroluje a jde obtížně zpět...

jan (Pá, 21. 2. 2003 - 22:02)

Já mám obřízku od tří let(už 38 let)a musím říct,že jsem nepoznal nic z různě uváděných výhod.V pubertě se mi dělaly také různé pupínky,s výdrží to nebylo nic moc,onanie problematická.Horší je to s citlivostí asi tak od osmadvaceti a v současnosti mám problém v ženě něco cítit.Syn měl fimosu a náš dětský doktor prohlásil,že pokud nejsou opakované záněty,tak není důvod cokoli podnikat až do dospělosti.Dnes je mu šestnáct nemá žádné problémy.Předkožka se postupně uvolnila a roztáhla.

Bořek (Ne, 12. 1. 2003 - 17:01)

Já jsem podstoupil obřízku před pár lety a jsem naprosto spokojenej. Do tý doby nestál sex za nic protože mi nešla skoro vůbec přetáhnout předkožka. Mám asi úplnou obřízku protože mám jizvu hned za žaludem a po předkožce ani památky. Při styku nikde nic nepřekáží navíc je žalud větší,mnohem víc vydrží a líp vypadá.

Návštěvník (Čt, 19. 9. 2002 - 23:09)

Hmm... to sou kecy a židovská propaganda. Normální člověk (árijec)má mít předkožku, stejně, jako má ušní boltce.

Návštěvník (Ne, 8. 9. 2002 - 00:09)

Ahoj vsichni.Muj manzel obrizku ma uz od detstvi,protoze je cizinec a v usa je to normalni vec. Ja si to nemuzu vynachvalit.Pro zenu je to naprosto fantasticke,protoze obrezany muz ma porad cisty,vonavy penis.Muzeme se milovat kdykoliv,oralni sex je pro me prijemna zalezitost a navic dele vydrzi v posteli.Riziko ,ze dostanu infekci nebo rakovinu deloz.cipku je minimalni. Nikdy nezapomenu na meho ex,ktery obrezan nebyl-byl jednoduse nevonavy uz par hodin po koupeli(smegma) a oral -taky nebylo o co stat.A navic diky tomu jsme meli sex podle planu.Nic spontalniho jako ted..Drive jsem ho musela nahnat nejdrive do koupelny :-( Tak se toho kluci nebojte,usnadnite si zivot a vasim partnerkam take.

Default User Image
Zdravý rozum (So, 16. 9. 2023 - 01:09)

Nezlobte se, ale vy máte v hlavě seno. Když tak ráda nabízíte amputaci, nechte si udělat ženskou obřízku Vy. Ono pokud je chlap zdravý, nemá nejmenší důvod poslouchat tyto blbosti o tom, že se není čeho bát. Jako ženská slepice šulina nemáte, tak si kecejte do své kundy. Předkožka, pokud je zdravá, je velice důležitá a citlivá, často nejcitlivější část. Brání keratinizaci žaludu, onen suchý necitlivý vzhled atd. Nebudu vše vysvětlovat. Takže rada pro Vás. Nechte si ji obřezat, taky se pak nemusíte mýt. Nebudete roznášet mikozu a bakterie. Ano i ženské mohou přenášet na chlapy tyto věci. A pak mi popište svoje pocity na moje doporučení. Určitě se toho nebojte 

Návštěvník (So, 7. 9. 2002 - 22:09)

Prosím o pomoc, při erekci nepřetáhnu předkožku dál jak na půl žaludu, při normálním stavu je to v pohodě. Je nutná obřízka? Ještě jednou prosím o odpověď a děkuji za ni.

Návštěvník (Pá, 19. 7. 2002 - 22:07)

U castecne odstrani polovicni cast kuze,ktera presahuje pres zalud ,a u celkove odstrani celou kuzi .Po celkove je zalud uplne obnazen .Stehy udelaji hned pod zaludem.Ze zacatku je zalud dost citlivy.

Návštěvník (Čt, 18. 7. 2002 - 17:07)

Nevim, jaky je rozdil mezi castecnou a uplnou obrizkou. Muzete mi to prosim nekdo vysvetlit?

Návštěvník (Pá, 5. 4. 2002 - 13:04)

Mám problem z předkožkou. Nejde přetahnout přes žalud ani v klidovém stavu. Chtěl bych podstoupit částečnou obřízku. Nevíte někdo jak to probíhá a jestli je nutná hospitalizace?? Díky

Reklama

Přidat komentář