Reklama

TAJEMNO - Paranormální jevy.

esoterik (Ne, 13. 3. 2011 - 13:03)

To bylo ve Strážní věži?nic si nepochopil. Ono to nejde vecpat do pár vět. Já a nějaká církev? To si vedle. Když nemáš zkušenost, nepochopíš

omlouvám se za (Ne, 13. 3. 2011 - 13:03)

časové smyčky jsou, ale...psala jsem dost spontánně.

esoterik (Ne, 13. 3. 2011 - 13:03)

Jsou i lidi. Kteri vidi neco,...časové smyčky jsou, ale myslím si, že jsou spíše ojedinělé.S mimizemšťany mám také svou zkušenost, ti malý nejsou zrovna přátelští, nahánějí strach, vyvolávají úzkost. Jsem přesvědčena, že žijí z našeho adrenalínu při strachu.Celý týden jsem v noci musela svítit, neviděla jsem je a přesto fyzicky zcela zřetelně jsem je cítila. Spala jsem jen na jedno oko jak zajíc. Srdce mě bušilo od strachu, cítila jsem , že čekají až usnu. Šediváci hnusní. Až jsem tím byla hrozně vyčerpaná a vyděšená. Nevěděla jsem, komu to mám říct, jak si pomoci. Je to 7 let, dnes už vím.
Pomohla mi modlitba k Michaelovi, jak jsem napsala a poprosila jsem , já nevěděla jak je oslovit, ale věděla jsem, že nás před šediváky chrání, tak jsem řekla jen..prosím vy ktásní bílí, co nás chráníte, pomozte mi. Od té chvíle okamžitý pocit klidu, vlna úlevy a útěchy. Najednou jsem si byla naprosto jista, že je konec trápení a byl. Od té doby ani náznak obtěžování. Ti darebáci to zkouší, je potřeba jim dát najevo, že se jich nebojíme a máme ochránce.A co se týká zblodilých duší, platí ta prosba na archanděla,rád pomůže. Oni nás nesmí otravovat, ale dělají to.Chtějí komunikovat, ale laikům to neradím. Nezbaví se jich tak lehce a dá to větší práci.
Jsem naprosto racionální člověk, pokud mě někdo podezírá s paranoi. Jsou i jiné praktiky, já používám tuto. Rád si přečtu názory ostatních a jejich zkušenosti.

Jo... (Ne, 13. 3. 2011 - 12:03)

Rozhodně,pokud duch někoho osloví,tam chce předat nějaký vzkaz. Ale obávám se,že to mohou dělat jen velice psychicky odolní jedinci. Není to nic jednoduchého.A může si každý říkat co chce.

esoterik (Ne, 13. 3. 2011 - 12:03)

Ti zlí duchové se mohou...jednoduchá rada, poproste archanděla Michaela o ochranu a pomoc. Jednou ,možná 3x je lepší,opakujte zavolání jeho jména.např. archanděli Michaeli, prosím Tě o ochranu před zlými duchy a prosím Tě vytvoř kolem mne ochraný obal. Michael reaguje okamžitě. Vyzkoušené!!!

Mr.True (Ne, 13. 3. 2011 - 12:03)

Jsou i lidi. Kteri vidi neco, co se uz stalo kdysi.Napriklad sem videl ve Verte Neverte prihodu, kde se vsadily mlade studentky ze prespi na jedna na hrbitove.Kdyz prisla, videla ruzne veci.Napriklad jak nekdo nekoho zabil a ted ho zakopavali.Nahlasila to na policii a tam ji rekli, ze se to stalo pred x lety a vinici uz davno sedi. Je to neco jako holograficky jev nebo trebas neaky casovy uzel. Tezko se to vysvetluje.Kdyby byly neake otazky nebo trebas neco co by vas zajimalo muzu zverejnit i email a pomoct :-)

Mr.True (Ne, 13. 3. 2011 - 12:03)

Ti duchove a to co vidis presne nevim co to muze byt, ale je hodne zpusobu, jak na to prijit.Spiritismus ano.Je to taky moznost.Ale sam osobne si myslim, ze lepsi je vlastni zkusenost nez kniha.Pokud se zjevuji tobe a jinym ne tak je v tom pripade neco jinak.Jsi jina nez ostatni. Vnimas jinak.Nekteri lide, kteri videli ducha treba i ten den jen tak zemreli.Tebe se to jak vidim drzi.Mozna i to jak si videla stat tu pani a koukat, nechtela ti neak ublizit a nebo jak se rika "strasit"..Mnoho lidi je ztuhlych, a nedokaze nic delat. Jsou ovsem i lide,kteri s temito duchy komunikuji.Ja sam si myslim ze kdyz se mi enco takoveho ukazalo tak ze ej to enco jako znameni.Zajimam se o Paranormalni jevy a UFOlogii radu let a setkal se s hodne pripady.Napriklad vestkyne Baba Vanga.Ta sice byla slepa, ale slysela hlasy a videla panacky ne naseho puvodu jak ji berou na mista, ukazuji svety a skrze ni rikaji proroctvi.Kdyz se ti zobrazi.Co po tobe chteji? Jdou k tobe, nebo jen tak stoji?

míla7 (Ne, 13. 3. 2011 - 12:03)

Taky jsem jako dítě něco...Ti zlí duchové se mohou prý zjevit i při holotropním dýchání.Musíš si neustále opakovat, že se ti jen zdají a že nejsou pravdiví. Odháněj je od sebe a křič, že nejsou.Když se ti to nepodaří, navštiv nějakého psychologa, než se z toho zblázníš.Odháněj od sebe myšlenky na ně. Když je uvidíš, nevšímej si jich a upři pohled na něco jiného.S ďáblem nemají nic společného.Víc lidí vidí duchy a v dospělosti se to většinou ztratí. Přeji pevné nervy. Sežeň si nějakou literaturu o spiritizmu, třeba ti dá odpověď.

míla7 (Ne, 13. 3. 2011 - 11:03)

Taky jsem jako dítě něco viděla. V noci mě vzbudil chlad a když jsem otevřela oči, koukám jak nade mnou stojí bílá, průsvitná postava ženy. Bosá, oblečená jak od Mánesa, stála na parapetu okna a dívala se na úplněk měsíce. Sice se ani nehla, ale já byla hrůzou bez sebe.Štípala jsem se, jestli se mi nezdá.Nakonec jsem si přetáhla deku přes halavu a usnula jsem. Ráno mi to nikdo nevěřil.

(Ne, 13. 3. 2011 - 10:03)

Pro Mr.True dotaz k bodu 3: A...Ahoj ja asi před 7-6 lety výdávala nějaké obrysy které mi nikdo nevěřil a říkaly mi at si nevymýšlim ale pakse to stupnovalo a atpnovalo dicky když sem to nekomu rekla bylo to horší a horší. třeba ře sem to viděla a blížilo se to kemě bylo to ošklivé A nemohla sem na to přijít o to je a nemuzu to zistit do ted vždy sem si myslela ze sem divný dítě protože pak když mi mama říkala že když s narodila a pak když šli ze křtu tak do mamy baráku ohodil blesk a všichni vykřikovaly tu dobu že se neměla narodit že je dítě satana..a ja mam strach že sem jeho taky protoze znovu se mi to vrací je mi totiž 12 let a táhne mi uz na 13 za dva měsíce.a zase sliším ty podivné zvuky a stíny a je to horší a horší jak sem starší protože na to věřím víc a víc..a uz mi to leze na nervy.

Mr.True (Ne, 13. 3. 2011 - 10:03)

Ne bohuzel.

Jíra (So, 12. 3. 2011 - 23:03)

Pro Mr.True dotaz k bodu 3: A pamatovala si přítelkyně Vašeho kamaráda něco z té noci?

Mr.True (So, 12. 3. 2011 - 23:03)

A je tu ejste neco zajimaveho. Uz jste nekdy zazili Dezavi?? Hodne vedcu si mysli, Ze muzou byt ruzne dimenze, ve kterych muzeme zit.Dezavi je lajcky dej, ktery se nam promitne na neakem miste a najednou.."Tohle sem uz nekdy zazil.. Presne tohle se uz nekdy stalo" .. Co dkyz se to uz fakt nekdy stalo, ale trebas v jine meziplanetarni nebo casove dimenzi?Neni to nemozne.. dezavi muze byt vysvetleno i jako mozna neaky mozkovy prenos, mozna telepaticky.Trebas tady jsem doktor, mam skolu,rodinu, praci, barak..V jine dimenzi mozna nemam ani jedno. Ale neaky zkrt zpusobil ze sem enco zazil co se neak preneslo sem.Slysel jsem taky, ze male miminka se mezi sebou domlouvaji pomoci telepatie.Pri prohledani zaznamu zadrzenych a nalezenych tel havarovanych a sestrenych taliru a tel bylo prokazano, ze zadni z navstevniku nemaji hlasivky.Tudiz se dorozumivaji Telepaticky.V tom pripade bych se i nedivil, ze dite vidi veci, ktere my nevidime.Nebo neslysime.

Mr.True (So, 12. 3. 2011 - 23:03)

Zdravim.:-) Zajimam se o Ufo a paranormalni jevy uz par let.Mam 2 zkusenosti s necim takovym.

1).Byl sem s rodinkou na chate na dovolene a kdyz jsem sel dolu do 2 patra v noci na WC tak sem pred sebou videl bile zhmotnene nic.Kdyz sem rozsvitil mensi svetlo na schodisti tak to bylo pryc.

2) Asi o par let dal jsem byl doma sam,Usnul jsem ve sve posteli tak jako kazdy den.V noci jsem se probudil v obyvaku na gauci pritisknuty na operadle a jedine co jsem mohl bylo hybat ocima.Citil jsem jak rychle mi busi srdce a kolem sebe slysel kroky.Za chvili jsem opet sam usnul.Co je ejste zajimavejsi je to, ze jsem se rano probudil zpatky ve sve posteli.Ale neco mi nehralo.Lezel jsem na zadech a prikryty az ke krku.Nikdy jsem nespal na zadech a aspani na zadech nesnasim.A navic bylo teplo.Od te doby mam strach do sveho ted uz skoro minuleho bytu chodit.Prvne jsem tomu neveril.Az kdyz mi kamarad rekl co se stalo jemu,

3) Muj stary dobry kamarad, se kterym se znam uz od mala spal u sve pritelkyne.V baracku spal jeste jeji tatinek, ktery slysel v noci jak se zaplo radio a potom se zase vyplo.Kamarad slysel vypnout radio a slysel, jak pritelkyne ktera lezi vedle nej kope a hazi sebou.KDyz otevrel oci,byl ztuhly a videl pred sebou zhmotnene nic.Spatne se to popisuje, ale to same co ja.Telo stuhle, rychle buseni srdce a pritelkyne vedle neho ze spani knucela, kopala a hazela sebou.Pote zase usnul.

Jiny Pritel videl bileho ducha taky na slovensku se svou maminkou u skrine a ten vecer mu zemrel deda, ktery tam lezel.

Zname, se stalo to same co mi a kamaradovi v noci a rano na sobe nalezla male jizvicky a ruzne odreninky.Ja ani kamarad sme nenalezli nic.

Podle starych psychologickych zaznamu, ktere mi byly ukazany od duverneho zdroje je mnoho lidi, kteri usinaji v posteli a probouzeji se napriklad v lese nebo na poli, u vody a nebo trebas pred barakem.

Nazaver bych to shrnul, Kruhy v obili, znameni, letajici talire, znaky egyptanu, symboly, unosy, stovky naporcovaneho dobytka rocne predatorem, ktery nezanecha ani kapku krve a projde ke krave i prez plot a smecku psu.Udela chirurgicky rez laserem, ktery tady nikdo ani zatim nevymyslel a bez krve odebere organy a odejde..Ruzna setkani lidi s mimozemstany..tod je 3 rasa..
Ale bile obrysy? duchove? nebo zhmotnene nic? Co si o tom myslite?

Alice (Čt, 10. 3. 2011 - 15:03)

Něco mezi nebem a zemí tě varovalo ať ten kamion nepředjíždíš.Asi ti to zachránilo život.

Jo... (Čt, 10. 3. 2011 - 08:03)

Tomu se říká šestý smysl.

d (Čt, 10. 3. 2011 - 08:03)

Plní se mi sny.Někdy ze dne na den,častěji tak do týdne.Ne všechny.Většinou je to tak,že mám nutkání svůj sen někomu vyprávět a následně se "to" přihodí,takže vím na 100%,že jsem si situaci,nebo příhodu nevymyslela dodatečně.Nedávno jsem se dozvěděla,že otcova sestra i matka to mívaly taky.

Alice (Čt, 10. 3. 2011 - 08:03)

Vcera jsme se vraceli s pritelem z cech na slovensko a pred nami jel kamion.Chteli jsme ho predjet a ja na leve strane zadnich dveri uvidela tvar z profilu.Jelikoz predjet nesel tak jsme se zaradili zpatky a ja tu tvar uvidela i na prave strane.Pak na obou.Ked sem se podivala znovu uz tam nic nebylo.Verim ze existuji veci mezi nebem a zemi ale tohle me docela vystrasilo.Nevite co by to mohlo znamenat nebo jaky to muze mit vyznam?Dekuju

Jana (Pá, 18. 2. 2011 - 13:02)

Ano věř,já vidím smrt často a řeknu ti,že to ty lidi vědí.Připraví se na tu dlouhou trať a udělají si pořádek.
Maminka určitě chtěla zemřít doma,ale vždy to není možné. Mě samotné tatínek i babička taky zemřeli ve špitále,ale nedalo se to nijak udělat.Tohle si nevyčítej,věděla sama,že to jinak nešlo.

Nedávno... (Pá, 18. 2. 2011 - 08:02)

jsem prožila opravdu něco zvláštního. Moje maminka ležela na nemocničním lůžku v bezvědomí,několik dní. Před tím než zemřela se mi u ní doma otevíraly dveře u skříně,jako by mi říkala,už je na čase. Vyber mi oblečení.Její vnučka mi říkala,když stála u jejího lůžka.Mami babička nechce být v nemocnici.Měla jsem dojem,že nemá sílu,ani zemřít z nevyléčitelné nemoci.Mám jednu kamarádku,kterou jsem poprosila,aby jí poslala Reiky,aby sílu rozhodnout se našla. Tu noc zemřela. Ať si říká,kdo chce,věřím v to co věřím.

Reklama

Přidat komentář